Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meat & Seafood | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
Meat & Seafood
2,053 products · 317 on special
Coles:
1,039
Woolworths:
727
Aldi:
287
Loading savings in this aisle…
On special
317
Store brand
571
Priced per
Litre
6
100 g
1,661
Each
99
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,039
Woolworths
727
Aldi
287
Show only
On special
317
Store brand
571
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Woolworths Chicken Sweet Chilli
85g
$1.40
$1.65 / 100g
Add
Woolworths
Street Kitchen Barbacoa BBQ Beef Tacos Meal Kit
255g
Special
$4.20
$1.65 / 100g
was
$6.00
Add
Showing 385–432 of 1,661
Previous 48
Next 48
Woolworths
Street Kitchen Chicken Ting Tacos Meal Kit
255g
Special
$4.20
$1.65 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Chicken & Sweetcorn Risotto
170g
$2.80
$1.65 / 100g
Add
Coles
Lamb Diced Bone In Shoulder Slow Cook
1kg
$16.50
$1.65 / 100g
Add
Woolworths
The Spice Tailor Classic Butter Chicken
300g
Special
$4.95
$1.65 / 100g
was
$6.70
Cheapest
Add
Woolworths
The Spice Tailor Spicy Butter Chicken Medium
300g
Special
$4.95
$1.65 / 100g
was
$6.70
Add
Coles
Shredded Ham Twin Pack
300g
$5.00
$1.67 / 100g
Add
Coles
Bacon Style Pieces Twin Pack Dairy Pieces
300g
$5.00
$1.67 / 100g
Add
Coles
Middle Bacon
750g
Special
$12.50
$1.67 / 100g
was
$16.80
Cheapest
Add
Coles
Beef Ragu Lasagne
1.2kg
$20.00
$1.67 / 100g
Add
Coles
Pork Loin Chops Lightly Marinated
450g
Special
$7.50
$1.67 / 100g
was
$10.00
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Tenders
600g
$10.00
$1.67 / 100g
Add
Coles
Salmon Pink
210g
$3.50
$1.67 / 100g
Add
Coles
Double Crunch Chicken Garlic
150g
Special
$2.50
$1.67 / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Primo Middle Bacon
750g
Special
$12.50
$1.67 / 100g
was
$16.80
Cheapest
Add
Woolworths
Woolworths Scotch Fillet Pork
600g
Special
$10.00
$1.67 / 100g
was
$11.00
Add
Woolworths
Woolworths 6 Pack Smash Beef Burgers
450g
$7.50
$1.67 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Slow Cooked Pork Riblets Smokey BBQ Marinade
900g
Special
$15.00
$1.67 / 100g
was
$19.00
Add
Woolworths
Woolworths Beef Lasagne
1.5kg
$25.00
$1.67 / 100g
Add
Coles
Salmon Springwater
95g
$1.60
$1.68 / 100g
Add
Coles
Classic Beef Burgers
500g
$8.50
$1.70 / 100g
Add
Coles
Beef And Thyme Burger
500g
$8.50
$1.70 / 100g
Add
Coles
Stacker Beef Burger 6 Pack
500g
$8.50
$1.70 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Free Range Chicken Thigh Large Pack
1.25kg
$21.25
$1.70 / 100g
Add
Coles
Pork Loin Chops Large Pack
1kg
$17.00
$1.70 / 100g
Add
Coles
Graze Grassfed Beef Sausages
500g
$8.50
$1.70 / 100g
Add
Coles
Beef Burgers
500g
$8.50
$1.70 / 100g
Add
Coles
Free Range Pork Mince Wa
500g
$8.50
$1.70 / 100g
Add
Woolworths
Macro 6 Pack Grass Fed Australian Beef Sausages
500g
$8.50
$1.70 / 100g
Add
Woolworths
Macro Free Range Lean Pork Mince
500g
$8.50
$1.70 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Chicken Breast Strips Smokey Mexican
500g
$8.50
$1.70 / 100g
Add
Woolworths
Macro Free Range Chicken Thigh Fillet
1.4kg
$23.80
$1.70 / 100g
Add
Coles
Beef Rissoles 6 Pack
440g
$7.50
$1.70 / 100g
Add
Coles
Vanilla Cupcake Mix
410g
$7.00
$1.71 / 100g
Add
Coles
Curried Sausages Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Tuscan Meatballs Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Add
Coles
Beef Stroganoff Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Slow Cooker Garlic & Herb Lamb Shanks Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Add
Coles
Devilled Sausages Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Butter Chicken Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Slow Cooker Mild Chicken Curry Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Add
Coles
Savoury Mince Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Creamy Chicken And Mushroom Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Add
Coles
Hoki Fillets
700g
$12.00
$1.71 / 100g
Add
Woolworths
Unreal Co. Plant Based Chick'N Chives Sausages
350g
$6.00
$1.71 / 100g
Add
Woolworths
Unreal Co. Plant Based Beefy Brat Sausages
350g
$6.00
$1.71 / 100g
Add
Woolworths
MasterFoods Curried Sausages Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Cheapest
Add
Biggest savings in this aisle
Free Range Chicken Breast Bulk Pack per kg
$15.80
34% less than Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Diced per kg
$10.23
29% less than Coles
Wild Alaskan Pink Salmon
$10.60
28% less than Woolworths
Free Range Chicken Thigh Fillet Bulk Pack per kg
$17.66
26% less than Coles