Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Other | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
Other
7,705 products · 1,651 on special
Coles:
5,100
Woolworths:
2,459
Aldi:
146
Loading savings in this aisle…
On special
1,651
Store brand
951
Priced per
Litre
1,306
100 g
3,112
Each
3,285
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
5,100
Woolworths
2,459
Aldi
146
Show only
On special
1,651
Store brand
951
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Essentials Green Supreme
1L
Special
$4.30
$4.30 / L
was
$4.80
Add
Coles
Essentials Berry Bliss
1L
Special
$4.30
$4.30 / L
was
$4.80
Showing 49–96 of 1,306
Previous 48
Next 48
Add
Coles
Regular Weedkiller
1L
Special
$4.37
$4.37 / L
was
$8.75
Add
Woolworths
Nudie Nothing But Tropical Brekkie
2L
Special
$8.80
$4.40 / L
was
$9.80
Add
Aldi
Fruitism Mixed Berry Smoothie 1L
1L
$4.49
$4.49 / L
Add
Aldi
Fruitism Tropical Smoothie 1L
1L
$4.49
$4.49 / L
Add
Coles
Plant Based Vanilla Bean Tub
1L
Special
$4.50
$4.50 / L
was
$5.90
Add
Woolworths
Earth Choice Top & Front Loader Liquid
4L
$18.00
$4.50 / L
Add
Coles
Preserving Jar
1L
$4.70
$4.70 / L
Add
Woolworths
Cottonwood Grove Semillion Savignon Blanc Cask
4L
$19.00
$4.75 / L
Add
Woolworths
Cocobella Hydrate Tropical
500ml
Special
$2.40
$4.80 / L
was
$4.00
Add
Woolworths
Cocobella Hydrate Raspberry
500ml
Special
$2.40
$4.80 / L
was
$4.00
Add
Coles
Feed 'n' Weed
2.7L
$13.00
$4.81 / L
Add
Coles
Spice Allure Concentrate
4L
$20.00
$5.00 / L
Add
Coles
Measuring Jug
1L
$5.00
$5.00 / L
Add
Woolworths
Boost Energy Lift
1L
Special
$5.00
$5.00 / L
was
$6.20
Add
Woolworths
Brunnings Ready To Use Rose Spray
1L
Special
$5.00
$5.00 / L
was
$10.00
Add
Woolworths
Brunnings Ready To Use Bug & Fungus Kill
1L
Special
$5.00
$5.00 / L
was
$10.00
Add
Woolworths
Brunnings Feed 'N' Weed Hose-On
2.7L
$14.00
$5.19 / L
Add
Woolworths
Seasol Complete Garden Health Treatment Hose On
1.2L
Special
$6.30
$5.25 / L
was
$12.60
Add
Coles
Caramel Topping
3L
$16.00
$5.33 / L
Add
Coles
Vanilla Topping
3L
$16.00
$5.33 / L
Add
Woolworths
Handy Andy Original Fresh Scent
750ml
$4.00
$5.33 / L
Add
Aldi
Caesar Salad Dressing 330ml
330ml
$1.79
$5.42 / L
Add
Aldi
Coleslaw Salad Dressing 330ml
330ml
$1.79
$5.42 / L
Add
Aldi
Thousand Island Salad Dressing 330ml
330ml
$1.79
$5.42 / L
Add
Aldi
Italian Fat Free Salad Dressing 330ml
330ml
$1.79
$5.42 / L
Add
Aldi
Balsamic Fat Free Salad Dressing 330ml
330ml
$1.79
$5.42 / L
Add
Aldi
French Salad Dressing 330ml
330ml
$1.79
$5.42 / L
Add
Coles
Oh Mandy
1L
$5.50
$5.50 / L
Add
Woolworths
Impressed Cold Pressed Oh Mandy
1L
$5.50
$5.50 / L
Add
Aldi
Mould Away 500ml
500ml
$2.79
$5.58 / L
Add
Aldi
Rinse Aid 500ml
500ml
$2.79
$5.58 / L
Add
Coles
Rinse Aid
500ml
$2.80
$5.60 / L
Add
Coles
En Lychee Ice Tea
535ml
$3.00
$5.61 / L
Add
Coles
En Peach Ice Tea
535ml
$3.00
$5.61 / L
Add
Woolworths
Ito En Lychee Ice Tea Decaf
535ml
$3.00
$5.61 / L
Add
Aldi
Vanilla Liquid Breakfast 6 Pack 250ml
1.5L
$8.49
$5.66 / L
Add
Coles
Microsafe Dual Stack Steamer
2.6L
$15.00
$5.77 / L
Add
Coles
Triple Shot Lactose Free
500ml
Special
$2.90
$5.80 / L
was
$4.20
Add
Coles
Iced Matcha Oat Latte
1L
$5.80
$5.80 / L
Add
Coles
Big Fizz Feijoa Burst
500ml
Special
$2.90
$5.80 / L
was
$3.50
Add
Coles
Microsafe Vegetable Steamer
1.5L
$8.70
$5.80 / L
Add
Coles
Methylated Spirits
1L
$5.85
$5.85 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Diggers Methylated Spirits
1L
$5.85
$5.85 / L
Cheapest
Add
Coles
Mould Killer
500ml
$2.95
$5.90 / L
Add
Woolworths
Strike Pro Mould Killer Spray
500ml
$2.95
$5.90 / L
Add
Coles
Natural Sparkling Cans 8x330ml
2.64L
$15.60
$5.91 / L
Add
Biggest savings in this aisle
Pink Grapefruit Soda
$3.70
73% less than Woolworths
Organic Sweet & Salty Softcorn
$7.50
69% less than Woolworths
Masala Crunch
$1.25
50% less than Woolworths
Glucose Syrup
$2.45
50% less than Woolworths