Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Other | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
Other
7,705 products · 1,651 on special
Coles:
5,100
Woolworths:
2,459
Aldi:
146
Loading savings in this aisle…
On special
1,651
Store brand
951
Priced per
Litre
1,306
100 g
3,112
Each
3,285
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
5,100
Woolworths
2,459
Aldi
146
Show only
On special
1,651
Store brand
951
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Chancellor & Co Syrah & Dolcetto Bottle
750ml
$5.50
$7.33 / L
Add
Woolworths
Fairy Platinum Plus Dish Liquid Original
750ml
Special
$5.50
$7.33 / L
was
$11.00
Add
Showing 145–192 of 1,306
Previous 48
Next 48
Coles
Spray N Wipe Divine Blends Vanilla & Berries
475ml
$3.50
$7.37 / L
Add
Coles
Pink Grapefruit Soda
500ml
Special
$3.70
$7.40 / L
was
$4.90
Cheapest
Add
Woolworths
Ribena Syrup Blackcurrant
1L
$7.40
$7.40 / L
Add
Woolworths
Ribena Syrup Light Blackcurrant
1L
$7.40
$7.40 / L
Add
Aldi
Weissbier 4x500ml
2L
$14.99
$7.50 / L
Add
Coles
Ultra Shine Wash & Wax
1L
Special
$7.50
$7.50 / L
was
$12.50
Cheapest
Add
Coles
Super Heavy Duty Wash
1L
Special
$7.50
$7.50 / L
was
$12.50
Add
Woolworths
Renmano Port Tawny Cask
2L
$15.00
$7.50 / L
Add
Coles
Oat Cafe Latte
330ml
Special
$2.50
$7.58 / L
was
$3.60
Add
Coles
Original
500ml
Special
$3.90
$7.80 / L
was
$4.40
Add
Coles
Blue
500ml
Special
$3.90
$7.80 / L
was
$4.40
Cheapest
Add
Woolworths
Norco Real Iced Latte Caramel
500ml
$3.90
$7.80 / L
Add
Coles
Jumbo Chug Tritan Bottle
2.2L
$17.25
$7.84 / L
Add
Aldi
Hopped XPA 4x375ml
1.5L
$11.99
$7.99 / L
Add
Coles
Iced Latte
250ml
Special
$2.00
$8.00 / L
was
$4.00
Add
Coles
Eucalyptus Wool Wash
1.25L
$10.00
$8.00 / L
Add
Coles
Car Wash
1L
$8.00
$8.00 / L
Add
Woolworths
Diamond Nights Sparkling Spumante
750ml
$6.00
$8.00 / L
Add
Woolworths
Softly Delicates Fabric Solution
1.25L
$10.00
$8.00 / L
Add
Woolworths
Jif Power & Shine Bathroom Spray
500ml
$4.00
$8.00 / L
Add
Woolworths
Elbow Grease Kitchen Degreaser
1L
$8.00
$8.00 / L
Add
Woolworths
OC Naturals Anti Dandruff 2-In-1
400ml
$3.30
$8.25 / L
Add
Coles
Sour Raspberry Soda
375ml
$3.10
$8.27 / L
Add
Coles
Plax Fresh Mint Mouth Wash
1L
Special
$8.40
$8.40 / L
was
$12.00
Add
Coles
Powerful Bathroom Foamer Spray
500ml
$4.20
$8.40 / L
Add
Coles
Charged Mocha
240ml
Special
$2.02
$8.42 / L
was
$4.05
Add
Woolworths
Praise Dressings Coleslaw
330ml
Special
$2.80
$8.48 / L
was
$3.60
Add
Woolworths
Praise Dressings French Original
330ml
Special
$2.80
$8.48 / L
was
$3.60
Add
Woolworths
Praise Dressings Thousand Island
330ml
Special
$2.80
$8.48 / L
was
$3.60
Add
Woolworths
Praise Dressings Caesar
330ml
Special
$2.80
$8.48 / L
was
$3.60
Add
Woolworths
Praise Dressings Greek
330ml
Special
$2.80
$8.48 / L
was
$3.60
Add
Woolworths
Praise Dressings Balsamic
330ml
Special
$2.80
$8.48 / L
was
$3.60
Add
Woolworths
Praise Dressings Italian Original
330ml
Special
$2.80
$8.48 / L
was
$3.60
Add
Woolworths
Praise Dressings Coleslaw 99% Fat Free
330ml
Special
$2.80
$8.48 / L
was
$3.60
Add
Woolworths
Praise French Dressing 99% Fat Free
330ml
Special
$2.80
$8.48 / L
was
$3.60
Add
Woolworths
Praise Balsamic Dressing 99% Fat Free
330ml
Special
$2.80
$8.48 / L
was
$3.60
Add
Woolworths
Praise Ranch Dressing Ranch
330ml
Special
$2.80
$8.48 / L
was
$3.60
Add
Coles
Straight Up
350ml
Special
$3.00
$8.57 / L
was
$3.50
Add
Coles
Ultra Low Cans 4x375ml
1.5L
$13.00
$8.67 / L
Add
Woolworths
V Energy Blue
500ml
$4.40
$8.80 / L
Add
Woolworths
Organic Choice Dish & Handwash Tangerine Sage & Aloe Vera
1L
Special
$8.80
$8.80 / L
was
$11.00
Add
Coles
Maple Flavoured Syrup
3L
$26.50
$8.83 / L
Add
Coles
Preserving Jar
450ml
$4.00
$8.89 / L
Add
Coles
Squeeze Aioli Classic
250ml
Special
$2.25
$9.00 / L
was
$4.50
Add
Coles
Squeeze Aioli Chipotle
250ml
Special
$2.25
$9.00 / L
was
$4.50
Add
Coles
Tropical Ice Blocks 10 Pack
1L
$9.00
$9.00 / L
Add
Biggest savings in this aisle
Pink Grapefruit Soda
$3.70
73% less than Woolworths
Organic Sweet & Salty Softcorn
$7.50
69% less than Woolworths
Masala Crunch
$1.25
50% less than Woolworths
Glucose Syrup
$2.45
50% less than Woolworths