Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pantry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
Pantry
6,387 products · 1,168 on special
Coles:
3,281
Woolworths:
2,651
Aldi:
455
Loading savings in this aisle…
On special
1,168
Store brand
612
Priced per
Litre
981
100 g
5,238
Each
168
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
3,281
Woolworths
2,651
Aldi
455
Show only
On special
1,168
Store brand
612
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Woolworths Canola Oil
2L
$6.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
Fountain Tomato Sauce Value Pack
2L
$6.00
$3.00 / L
Cheapest
Add
Showing 49–96 of 981
Previous 48
Next 48
Woolworths
Fountain Barbecue BBQ Sauce Value Pack
2L
$6.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
Edgar's Kitchen Chicken Liquid Stock
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
Edgar's Kitchen Beef Liquid Stock
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
Edgar's Kitchen Vegetable Liquid Stock
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
Elbow Grease Concentrated Vinegar Lemon Fresh
1L
Special
$3.00
$3.00 / L
was
$4.00
Add
Coles
White Vinegar
1L
$3.20
$3.20 / L
Add
Aldi
Barbeque Sauce 500ml
500ml
$1.75
$3.50 / L
Add
Aldi
Tomato Sauce 500ml
500ml
$1.75
$3.50 / L
Add
Coles
Real Stock Chicken
1L
Special
$3.50
$3.50 / L
was
$4.50
Add
Coles
Real Stock Beef
1L
Special
$3.50
$3.50 / L
was
$4.50
Add
Coles
Real Stock Chicken Stock Salt Reduced
1L
Special
$3.50
$3.50 / L
was
$4.50
Add
Coles
Real Stock Vegetable
1L
Special
$3.50
$3.50 / L
was
$4.50
Add
Coles
Real Stock Vegetable Stock Salt Reduced
1L
Special
$3.50
$3.50 / L
was
$4.50
Add
Coles
Real Stock Beef Stock Salt Reduced
1L
Special
$3.50
$3.50 / L
was
$4.50
Add
Coles
Real Stock Unsalted Chicken
1L
Special
$3.50
$3.50 / L
was
$4.50
Add
Coles
Real Stock Unsalted Beef
1L
Special
$3.50
$3.50 / L
was
$4.50
Cheapest
Add
Aldi
Sweet Chilli Sauce 700ml
700ml
$2.49
$3.56 / L
Add
Aldi
Sauce Soy 500ml, Regular
500ml
$1.79
$3.58 / L
Add
Aldi
Light Soy Sauce 500ml
500ml
$1.79
$3.58 / L
Add
Coles
Soy Sauce
1L
$3.60
$3.60 / L
Cheapest
Add
Coles
Soy Sauce
1L
$3.60
$3.60 / L
Add
Woolworths
Silver Swan Soy Sauce
1L
$3.60
$3.60 / L
Cheapest
Add
Coles
Tomato Sauce
500ml
$1.85
$3.70 / L
Add
Coles
BBQ Sauce
500ml
$1.85
$3.70 / L
Add
Woolworths
Woolworths Tomato Sauce Squeeze
500ml
$1.85
$3.70 / L
Add
Woolworths
Woolworths Barbecue Sauce Squeeze
500ml
$1.85
$3.70 / L
Add
Coles
Apple Cider Vinegar
2L
$7.50
$3.75 / L
Add
Woolworths
Cornwell's Apple Cider Vinegar Cider
2L
$7.50
$3.75 / L
Add
Coles
Soy Sauce
500ml
$1.90
$3.80 / L
Add
Woolworths
Tiao Hu Soy Sauce
500ml
$1.90
$3.80 / L
Add
Coles
Low Fat No Sugar Added Double Espresso Milk
2L
$7.70
$3.85 / L
Add
Woolworths
Woolworths Sweet Chilli Sauce
700ml
$2.70
$3.86 / L
Add
Woolworths
Tiparos Fish Sauce
700ml
$2.70
$3.86 / L
Add
Coles
Soy Sauce
1.9L
$7.50
$3.95 / L
Add
Coles
Chinese Cooking Wine
640ml
$2.55
$3.98 / L
Add
Woolworths
Double Phoenix Shao Zing Cooking Wine Cooking Wine Shao Xing
640ml
$2.55
$3.98 / L
Add
Coles
White Vinegar
750ml
Special
$3.00
$4.00 / L
was
$3.80
Add
Coles
Brown Malt Vinegar
750ml
Special
$3.00
$4.00 / L
was
$3.80
Add
Woolworths
Campbell's Real Stock Chicken Liquid Stock
500ml
Special
$2.00
$4.00 / L
was
$2.75
Add
Woolworths
Campbell's Real Stock Beef Liquid Stock
500ml
Special
$2.00
$4.00 / L
was
$2.75
Add
Woolworths
Campbell's Real Stock Chicken Salt Reduced
500ml
Special
$2.00
$4.00 / L
was
$2.75
Add
Woolworths
Campbell's Real Stock Vegetable Liquid Stock
500ml
Special
$2.00
$4.00 / L
was
$2.75
Add
Woolworths
Campbell's Real Stock Fish Liquid Stock
500ml
Special
$2.00
$4.00 / L
was
$2.75
Add
Coles
Big Red Tomato Sauce
4L
$16.50
$4.13 / L
Add
Coles
Squeezy Sauce Tomato
500ml
$2.10
$4.20 / L
Add
Coles
Squeezy Sauce Barbecue
500ml
$2.10
$4.20 / L
Add
Biggest savings in this aisle
Pasta Fettuccine 500g
$0.99
88% less than Coles
Premium Soy Sauce
$9.50
77% less than Woolworths
Gluten Free Spaghetti 500g
$2.49
61% less than Woolworths
Soy Sauce
$10.20
61% less than Woolworths