Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Snacks & Confectionery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
Snacks & Confectionery
3,221 products · 735 on special
Coles:
2,048
Woolworths:
690
Aldi:
483
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
735
Store brand
307
Priced per
Litre
70
100 g
2,901
Each
250
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,048
Woolworths
690
Aldi
483
Show only
On special
735
Store brand
307
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Hart & Soul Creamy Pumkin & Cashew Soup
400g
Special
$3.85
96.3c / 100g
was
$4.50
Add
Aldi
Snakz BBQ 175g
175g
$1.69
96.6c / 100g
Add
Showing 145–192 of 2,901
Previous 48
Next 48
Aldi
Multipack Hommus Dip 3 Pack 65g
195g
$1.89
96.9c / 100g
Add
Aldi
Butternut Snap Cookies 200g
200g
$1.99
99.5c / 100g
Add
Aldi
Fruit & Fibre Oat Biscuits 300g
300g
$2.99
99.7c / 100g
Add
Aldi
Milk Chocolate Digestives 300g
300g
$2.99
99.7c / 100g
Add
Aldi
Dark Chocolate Digestives 300g
300g
$2.99
99.7c / 100g
Add
Aldi
Banana Chips 300g
300g
$2.99
99.7c / 100g
Add
Aldi
Drinking Chocolate 400g
400g
$3.99
99.8c / 100g
Add
Aldi
Family Favourites Assorted Biscuits 500g
500g
$4.99
99.8c / 100g
Cheapest
Add
Aldi
Marvellicious Chocolate Mousse 12 Pack 50g
600g
$5.99
99.8c / 100g
Add
Coles
Aussie Beer Nuts
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Frooty Rings
300g
$3.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
I'm Free From Chocolate Fudge Brownie Mix
450g
$4.50
$1.00 / 100g
Add
Coles
Jelly Sticks
400g
$4.00
$1.00 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Classic Tea Biscuits 2 Pack
400g
$4.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Tasty Spicy Coated Peanuts
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Dark Fantasy Biscuit Bourbon
150g
$1.50
$1.00 / 100g
Add
Coles
Plain Rice Crackers
100g
$1.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Biscuits Malt O Milk
250g
Special
$2.50
$1.00 / 100g
was
$3.30
Add
Coles
Choc Ripple Biscuits
250g
Special
$2.50
$1.00 / 100g
was
$3.30
Add
Coles
Teddy Bear Biscuits
250g
Special
$2.50
$1.00 / 100g
was
$3.30
Add
Coles
Family Favourites Assorted Biscuits
500g
$5.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Butternut Snap Cookie Biscuits
250g
Special
$2.50
$1.00 / 100g
was
$3.30
Add
Coles
Arno Shortbread Biscuits
250g
Special
$2.50
$1.00 / 100g
was
$3.30
Add
Coles
Biscuit Granita Regular
250g
Special
$2.50
$1.00 / 100g
was
$3.30
Add
Coles
Plain Biscuits Marie
250g
$2.50
$1.00 / 100g
Add
Coles
Pretzel Salted
200g
$2.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Plain Biscuits Milk Arrowroot
250g
$2.50
$1.00 / 100g
Add
Coles
Seaweed Rice Crackers
100g
$1.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
BBQ Rice Crackers
100g
$1.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Gingernut Biscuits
250g
$2.50
$1.00 / 100g
Add
Coles
Plain Biscuits Nice
250g
$2.50
$1.00 / 100g
Add
Coles
Cheese White Rice Crackers
100g
$1.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Sour Peach Rings
150g
$1.50
$1.00 / 100g
Add
Coles
Snakes
150g
$1.50
$1.00 / 100g
Add
Coles
Value Cookies Butter Shortbread
400g
$4.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Extra Strong Mints
200g
$2.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Value Cookies Triple Chocolate
400g
$4.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Plain Biscuit Shredded Wheatmeal
250g
$2.50
$1.00 / 100g
Add
Coles
Drinking Chocolate
400g
$4.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Nuts Granulated
200g
$2.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Yummy Rainbow Rings
300g
$3.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Strawberry Flavoured Jelly In Pouch
95g
$0.95
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Mango Flavoured Jelly In Pouch
95g
$0.95
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Raspberry Flavoured Jelly In Pouch
95g
$0.95
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Jelly Joy Jelly Sticks
400g
$4.00
$1.00 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Betty Crocker Chocolate Fudge Cake Mix Cake Mix
450g
Special
$4.50
$1.00 / 100g
was
$6.00
Add
Biggest savings in this aisle
Dairy Milk Chocolate Bar 45g
$1.99
50% less than Woolworths
Masala Twists
$1.25
50% less than Woolworths
Nature Valley Crunchy Granola Bars Roasted Almond
$3.45
50% less than Coles
Classic Hommus Dip
$8.00
44% less than Woolworths