Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Snacks & Confectionery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
Snacks & Confectionery
3,221 products · 735 on special
Coles:
2,048
Woolworths:
690
Aldi:
483
Loading savings in this aisle…
On special
735
Store brand
307
Priced per
Litre
39
100 g
1,920
Each
89
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,048
Woolworths
690
Aldi
483
Show only
On special
735
Store brand
307
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Toffee & Honeycomb Twist Yoghurt
700g
$8.20
$1.17 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Loadable Corn Chips Lightly Salted
255g
Special
$3.00
$1.18 / 100g
was
Showing 145–192 of 1,920
Previous 48
Next 48
$4.00
Add
Coles
Chocolate Mud Cake
600g
$7.10
$1.18 / 100g
Add
Coles
Deluxe Red Velvet & White Choc Cookie Mix
380g
Special
$4.50
$1.18 / 100g
was
$5.70
Add
Coles
Breakfast Biscuits Strawberry Yoghurt Sandwich 5 Pack
253g
Special
$3.00
$1.19 / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Milk Chocolate Party Share Bag 28 Piece
336g
Special
$4.00
$1.19 / 100g
was
$8.00
Add
Coles
Hommus Dip
500g
$6.00
$1.20 / 100g
Add
Coles
Natural Muesli Almond Cashew Macadamia & Walnut
500g
Special
$6.00
$1.20 / 100g
was
$8.00
Cheapest
Add
Coles
Wafers Chocolate Filled
500g
$6.00
$1.20 / 100g
Add
Coles
Monte Carlo Cream Biscuits
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Cheapest
Add
Coles
Shortbread Cream Biscuits
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Cheapest
Add
Coles
Raspberry Shortcake Biscuits
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Clix Crackers
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Vita-weat 9 Grain Multigrain Crispbread Crackers
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Lemon Crisp Cream Biscuits
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Vita- Weat Original Crispbread Crackers
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Vita-weat Sesame Crispbread Crackers
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Tic Toc Biscuit
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Orange Slice Cream Biscuits
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Vita-weat Pumpkin Seed & Mixed Grain Crispbread Crackers
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Delta Cream Biscuits
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Punjabi Cookies
620g
$7.50
$1.21 / 100g
Add
Coles
Muesli Bar Strawberry And Yoghurt 8 Pack
248g
$3.00
$1.21 / 100g
Add
Coles
Muesli Bar Choc Chip 8 Pack
248g
$3.00
$1.21 / 100g
Add
Coles
Simply Nuts Smooth Natural Peanut Butter
650g
$8.00
$1.23 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Simply Nuts Crunchy Natural Peanut Butter
650g
$8.00
$1.23 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Rice Crackers
400g
$4.95
$1.24 / 100g
Add
Coles
Roasted & Salted Peanuts
400g
$5.00
$1.25 / 100g
Add
Coles
Tzatziki Dip
200g
$2.50
$1.25 / 100g
Add
Coles
French Onion Dip
200g
$2.50
$1.25 / 100g
Add
Coles
Hommus Dip
200g
$2.50
$1.25 / 100g
Add
Coles
Chocolate Buttercream Icing
400g
$5.00
$1.25 / 100g
Add
Coles
Caramelised Biscuit Spread Smooth
400g
$5.00
$1.25 / 100g
Add
Coles
Caramelised Biscuit Spread Crunchy
400g
$5.00
$1.25 / 100g
Add
Coles
Cashew Biscuits
720g
$9.00
$1.25 / 100g
Add
Coles
Coconut Biscuits
720g
$9.00
$1.25 / 100g
Add
Coles
Butter Biscuits
720g
$9.00
$1.25 / 100g
Add
Coles
Lollies Snakes Alive Lolly Bag
200g
Special
$2.50
$1.25 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Flavoured Crackers Chicken
160g
Special
$2.00
$1.25 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Mini Original Crackers
160g
Special
$2.00
$1.25 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
In A Biskit Chicken Drumstix Flavoured Crackers
160g
Special
$2.00
$1.25 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Pink And White Marshmallows Jumbo Pack
520g
$6.50
$1.25 / 100g
Add
Coles
Snakes Lollies Value Share Bag
440g
$5.50
$1.25 / 100g
Add
Coles
Stacked Chips Sour Cream & Onion
160g
$2.00
$1.25 / 100g
Add
Coles
Corn Chips Original
175g
$2.20
$1.26 / 100g
Add
Coles
Corn Chips Cheese Supreme
175g
$2.20
$1.26 / 100g
Add
Coles
Peanut Cookies
175g
$2.20
$1.26 / 100g
Add
Coles
Biscuits ANZAC
300g
$3.80
$1.27 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Dairy Milk Chocolate Bar 45g
$1.99
50% less than Woolworths
Masala Twists
$1.25
50% less than Woolworths
Nature Valley Crunchy Granola Bars Roasted Almond
$3.45
50% less than Coles
Classic Hommus Dip
$8.00
44% less than Woolworths