Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Parsley Flakes | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Parsley Flakes
Other
Coles own brand
Parsley Flakes
8g · Coles
Coles
$2.80
$35.00 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.80
Lowest
$2.80
Highest
$2.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
8g
$35.00 / 100g
Viewing
$2.80
37g
$8.11 / 100g
$3.00
150g
$2.93 / 100g
$4.40
200g
$1.65 / 100g
$3.30
500g
$2.10 / 100g
$10.50
580g
70.7c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Bran Flakes & Sultanas
at Woolworths
700g
$5.00
71.4c / 100g
$34.29 less per 100g
Add to cart
Kellogg's Corn Flakes Crumbs
at Woolworths
300g
$3.60
$1.20 / 100g
$33.80 less per 100g
Add to cart
Coles
$2.80
Add from Coles
$4.10
Details
Aisle
Other
Brand
Coles
Size
8g
Store brand
Coles
Natural Coconut Flakes 200g
at Aldi
200g
$2.99
$1.50 / 100g
$33.51 less per 100g
Add to cart
McKenzie's Coconut Moist Flakes
at Woolworths
225g
$4.15
$1.84 / 100g
$33.16 less per 100g
Add to cart