Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy Farmers Full Cream Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Dairy Farmers Full Cream Milk
Coles
Woolworths
Aldi
Dairy & Eggs
At 3 stores
Dairy Farmers Full Cream Milk
1L · Dairy Farmers
Cheapest at Coles
45% less per L than Woolworths · $1.65 / L
$4.95
Coles
Full Cream Milk · 3L
$4.95
$1.65 / L
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Aldi
Aldi
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
600ml
$5.25 / L
$3.15
1L
$3.00 / L
Viewing
$3.00
2L
$2.35 / L
$4.70
2L
$2.52 / L
$5.05
2L
$2.52 / L
$5.05
3L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
6c less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$4.95
Add from Coles
$3.00
$3.00 / L
Add from Woolies
Aldi
Full Cream Milk 2L · 2L
$3.39
$1.70 / L
Add from Aldi
Similar product, different size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
$2.23 / L
Best value per L
$6.70
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Dairy Farmers
Size
1L
Store brand
No