Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy Farmers Skim Milk Skim Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Dairy Farmers Skim Milk Skim Milk
Dairy & Eggs
Dairy Farmers Skim Milk Skim Milk
2L · Dairy Farmers
Woolworths
$5.05
$2.52 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.05
Lowest
$5.05
Highest
$5.05
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
600ml
$5.25 / L
$3.15
1L
$3.00 / L
$3.00
1L
$4.10 / L
$4.10
1L
$3.15 / L
$3.15
2L
$2.52 / L
Viewing
$5.05
3L
$2.23 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
93.5c less per L
Add to cart
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
87.5c less per L
Add to cart
Woolworths
$5.05
Add from Woolies
$6.70
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Dairy Farmers
Size
2L
Store brand
No
Light Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
87.5c less per L
Add to cart
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
87.5c less per L
Add to cart