Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Devondale Tasty Cheese Block | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Devondale Tasty Cheese Block
Dairy & Eggs
Devondale Tasty Cheese Block
625g · Devondale
Woolworths
$10.30
$12.25
$1.65 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.30
Lowest
$10.30
Highest
$10.30
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$2.08 / 100g
$5.20
250g
$2.08 / 100g
$5.20
500g
$1.86 / 100g
$9.30
500g
$1.86 / 100g
$9.30
625g
$1.65 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$10.30
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tasty Cheese Block 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
74.9c less per 100g
Add to cart
Cheddar Cheese Block
at Coles
1kg
$9.30
93c / 100g
71.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$10.30
Add from Woolies
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Devondale
Size
625g
Store brand
No
Dairy Tasty Light Cheese Block
at Coles
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
59.8c less per 100g
Add to cart
Tasty Cheese Block 500g
at Aldi
500g
$5.99
$1.20 / 100g
45c less per 100g
Add to cart