Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Oak Strawberry Flavoured Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Oak Strawberry Flavoured Milk
Coles
Woolworths
Dairy & Eggs
At 2 stores
Oak Strawberry Flavoured Milk
750ml · Oak
Cheapest at Coles
57% less per L than Woolworths · $3.10 / L
$6.20
Coles
Strawberry Flavoured Milk · 2L
$6.20
$6.90
$3.10 / L
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$5.40
Lowest
$5.40
Highest
$5.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300ml
$9.83 / L
$2.95
600ml
$5.00 / L
$3.00
600ml
$5.00 / L
$3.00
600ml
$5.00 / L
$3.00
750ml
$7.20 / L
Viewing
$5.40
2L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
$1.51 less per L
Add to cart
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$1.45 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$6.20
Add from Coles
This one
$5.40
$7.20 / L
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
$3.65 / L
Best value per L
$7.30
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Oak
Size
750ml
Store brand
No
Light Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$1.45 less per L
Add to cart
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
$1.45 less per L
Add to cart