Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Chicken Springwater | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Chicken Springwater
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Chicken Springwater
85g · Woolworths
Woolworths
$1.40
$1.65 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.40
Lowest
$1.40
Highest
$1.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
85g
$1.65 / 100g
Viewing
$1.40
95g
$1.05 / 100g
Best value per 100g
$1.00
95g
$1.58 / 100g
$1.50
185g
$1.19 / 100g
$2.20
185g
$1.35 / 100g
$2.50
425g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tuna Chunks in Springwater 425g
at Aldi
425g
$3.29
77.4c / 100g
87.3c less per 100g
Add to cart
Tuna Springwater
at Coles
425g
$3.30
77.6c / 100g
87.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$1.40
Add from Woolies
$1.08 / 100g
$4.60
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
85g
Store brand
Woolworths
Tuna Chunks in Springwater 185g
at Aldi
185g
$1.69
91.4c / 100g
73.4c less per 100g
Add to cart
Tuna Chunks in Springwater 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
60.5c less per 100g
Add to cart