Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Yellowfin Tuna In Springwater | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Yellowfin Tuna In Springwater
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Yellowfin Tuna In Springwater
185g · Woolworths
Woolworths
$2.50
$1.35 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
85g
$1.65 / 100g
$1.40
95g
$1.05 / 100g
Best value per 100g
$1.00
95g
$1.58 / 100g
$1.50
185g
$1.35 / 100g
Viewing
$2.50
425g
$1.08 / 100g
$4.60
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tuna Chunks in Springwater 425g
at Aldi
425g
$3.29
77.4c / 100g
57.7c less per 100g
Add to cart
Tuna Springwater
at Coles
425g
$3.30
77.6c / 100g
57.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.50
Add from Woolies
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
185g
Store brand
Woolworths
Tuna Chunks in Springwater 185g
at Aldi
185g
$1.69
91.4c / 100g
43.8c less per 100g
Add to cart
Tuna Chunks in Springwater 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
30.9c less per 100g
Add to cart