Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Coat & Cook Seasoning Mix Southern Fried Chicken | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Coat & Cook Seasoning Mix Southern Fried Chicken
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Coat & Cook Seasoning Mix Southern Fried Chicken
50g · Woolworths
Woolworths
$1.80
$3.60 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.80
Lowest
$1.80
Highest
$1.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
50g
$3.60 / 100g
Viewing
$1.80
375g
$2.00 / 100g
$7.50
450g
$1.22 / 100g
$5.50
500g
$1.80 / 100g
$9.00
750g
$1.60 / 100g
$12.00
1kg
85c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cream Of Chicken Condensed Soup
at Coles
420g
$1.30
31c / 100g
$3.29 less per 100g
Add to cart
Creamy Chicken Soup 500g
at Aldi
500g
$1.99
39.8c / 100g
$3.20 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$1.80
Add from Woolies
$8.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
50g
Store brand
Woolworths
Creamy Chicken Soup
at Coles
500g
$2.00
40c / 100g
$3.20 less per 100g
Add to cart
Chicken Noodles 5 Pack 425g
at Aldi
425g
$1.79
42.1c / 100g
$3.18 less per 100g
Add to cart