Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tuna In Springwater | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Tuna In Springwater
Coles
Woolworths
Meat & Seafood
At 2 stores
Tuna In Springwater
425g · Sirena
Cheapest at Coles
43% less per 100g than Woolworths · $1.76 / 100g
$7.50
Coles
This one
$7.50
$1.76 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Sirena Tuna In Springwater · 95g
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$7.50
Lowest
$7.50
Highest
$7.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
95g
$3.11 / 100g
$2.95
95g
$3.11 / 100g
$2.95
185g
$2.54 / 100g
$4.70
425g
$1.76 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$7.50
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Sirena
Size
425g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tuna Chunks in Springwater 425g
at Aldi
425g
$3.29
77.4c / 100g
99.1c less per 100g
Add to cart
Tuna Chunks in Springwater 185g
at Aldi
185g
$1.69
91.4c / 100g
85.1c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$7.50
Add from Coles
$2.95
$3.11 / 100g
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Coles ↗
Tuna Chunks in Springwater 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
72.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths Tuna In Springwater
at Woolworths
95g
$1.00
$1.05 / 100g
71.2c less per 100g
Add to cart