Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Pork Shoulder Roast Boneless Boneless Small | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Pork Shoulder Roast Boneless Boneless Small
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Pork Shoulder Roast Boneless Boneless Small
2.8kg · Woolworths
Woolworths
$27.72
99c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$27.72
Lowest
$27.72
Highest
$27.72
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
700g
$1.07 / 100g
$7.50
700g
$1.07 / 100g
$7.50
1.25kg
$1.10 / 100g
$13.75
1.25kg
$1.10 / 100g
$13.75
2.6kg
99c / 100g
Best value per 100g
$25.74
2.8kg
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Whole Pork Leg Roast Boneless
at Coles
4.52kg
$33.90
75c / 100g
24c less per 100g
Add to cart
Boneless Pork Shoulder Roast per kg
at Aldi
2kg
$15.98
79.9c / 100g
19.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$27.72
Add from Woolies
99c / 100g
Viewing
$27.72
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
2.8kg
Store brand
Woolworths
Pork Leg Roast Boneless per kg
at Aldi
2kg
$17.98
89.9c / 100g
9.1c less per 100g
Add to cart
Special
Boneless Pork Leg Roast
at Coles
2.5kg
$23.75
$26.25
95c / 100g
4c less per 100g
Add to cart