Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Pork Belly Roast | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Pork Belly Roast
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Pork Belly Roast
1.5kg · Woolworths
Woolworths
$24.00
$27.00
$1.60 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$24.00
Lowest
$24.00
Highest
$24.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300g
$2.50 / 100g
$7.50
400g
$2.38 / 100g
$9.50
500g
$1.10 / 100g
Best value per 100g
$5.50
900g
$2.28 / 100g
$20.50
1kg
$3.50 / 100g
$35.00
1.5kg
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Marinated Chicken Roasting Pieces per kg
at Aldi
1.8kg
$9.88
54.9c / 100g
$1.05 less per 100g
Add to cart
Whole Pork Leg Roast Boneless
at Coles
4.52kg
$33.90
75c / 100g
85c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$24.00
Add from Woolies
$1.60 / 100g
Viewing
$24.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
1.5kg
Store brand
Woolworths
Boneless Pork Shoulder Roast per kg
at Aldi
2kg
$15.98
79.9c / 100g
80.1c less per 100g
Add to cart
Pork Leg Roast Boneless per kg
at Aldi
2kg
$17.98
89.9c / 100g
70.1c less per 100g
Add to cart