Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lactose Free Full Cream Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Lactose Free Full Cream Milk
Coles
Woolworths
Aldi
Dairy & Eggs
At 3 stores
Coles own brand
Lactose Free Full Cream Milk
2L · Coles
Cheapest at Aldi
$2.51 less than Woolworths · $2.40 / L
$4.79
Coles
This one
$5.20
$2.60 / L
Add from Coles
Woolworths
a2 Milk Lactose Free Full Cream · 2L
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Aldi
Aldi
Now
$5.20
Lowest
$5.20
Highest
$5.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1L
$2.00 / L
$2.00
1L
$1.75 / L
$1.75
1L
$1.75 / L
$1.75
2L
$2.60 / L
Viewing
$5.20
3L
$1.65 / L
Best value per L
$4.95
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
80.5c less per L
Add to cart
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
74.5c less per L
Add to cart
Cheapest · Aldi
$4.79
Add from Aldi
$7.30
$3.65 / L
Add from Woolies
Aldi
Lactose Free Full Cream Milk 2L · 2L
$4.79
$2.40 / L
Cheapest
Add from Aldi
Similar product, same size.
View on Coles ↗
3L
$1.65 / L
$4.95
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Coles
Size
2L
Store brand
Coles
Light Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
74.5c less per L
Add to cart
Woolworths Full Cream Milk
at Woolworths
3L
$4.95
$1.65 / L
74.5c less per L
Add to cart