Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
RSPCA Approved Chicken Breast Fillets Bulk Pack per kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
RSPCA Approved Chicken Breast Fillets Bulk Pack per kg
Coles
Woolworths
Aldi
Meat & Seafood
At 3 stores
RSPCA Approved Chicken Breast Fillets Bulk Pack per kg
1.38kg · BROAD OAK FARMS
Cheapest at Aldi
24% less per 100g than Woolworths · $1.10 / 100g
$15.17
Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Fillets Large Pack · 1.4kg
$15.40
$1.10 / 100g
Add from Coles
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Breast Fillets · 650g
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Aldi
Aldi
Now
$15.17
Lowest
$15.17
Highest
$15.17
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
550g
$1.65 / 100g
$9.07
585g
$1.80 / 100g
$10.52
600g
$1.20 / 100g
$7.19
600g
$1.60 / 100g
$9.59
1.3kg
$1.15 / 100g
$14.94
1.38kg
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Basa Fillets
at Coles
1kg
$9.00
90c / 100g
19.9c less per 100g
Add to cart
Special
Skin On Southern Blue Whiting Fillets
at Coles
1kg
$9.90
$11.00
99c / 100g
10.9c less per 100g
Cheapest · Aldi
$15.17
Add from Aldi
$9.40
$1.45 / 100g
Add from Woolies
Aldi
This one
$15.17
$1.10 / 100g
Cheapest
Add from Aldi
Similar product, different size. Compared per unit.
View on Aldi ↗
$1.10 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$15.17
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
BROAD OAK FARMS
Size
1.38kg
Store brand
No
Add to cart