Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bakery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
Bakery
1,015 products · 152 on special
Coles:
459
Woolworths:
456
Aldi:
100
Loading savings in this aisle…
On special
152
Store brand
320
Priced per
Litre
6
100 g
669
Each
340
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
459
Woolworths
456
Aldi
100
Show only
On special
152
Store brand
320
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Aldi
Lower Carb Wraps 5 Pack 210g
210g
$3.69
$1.76 / 100g
Add
Woolworths
Brioche Gourmet Sliced Loaf
500g
$8.80
$1.76 / 100g
Add
Woolworths
Showing 481–528 of 669
Previous 48
Next 48
Sara Lee Sandwich Croissant
225g
$4.00
$1.78 / 100g
Add
Coles
Sliced Brioche Loaf Plain
500g
$8.90
$1.78 / 100g
Add
Aldi
French Style Cinnamon Rolls 4 Pack 280g
280g
$4.99
$1.78 / 100g
Add
Woolworths
Safcol Wild Caught Tuna Sandwich
95g
$1.70
$1.79 / 100g
Add
Aldi
Sliced Brioche Burger Buns 4 Pack 200g
200g
$3.59
$1.79 / 100g
Add
Aldi
Sliced Brioche Burger Buns with Sesame Seeds 4 Pack 200g
200g
$3.59
$1.79 / 100g
Add
Coles
Pastry Wonton Wrapper
250g
$4.50
$1.80 / 100g
Add
Coles
Brioche Burger Buns 4 Pack
200g
$3.60
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Blueberry Muffin
165g
$3.00
$1.82 / 100g
Add
Aldi
Crispetts Crispbread 125g
125g
$2.29
$1.83 / 100g
Add
Aldi
Crispetts Original Crispbread 125g
125g
$2.29
$1.83 / 100g
Add
Coles
Herb & Garlic Bread Crumbs
200g
$3.70
$1.85 / 100g
Add
Coles
Brazilian Cheese Bread
450g
$8.40
$1.87 / 100g
Add
Coles
Garlic Bread
400g
$7.50
$1.88 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Traditional Carrot Cake
450g
$8.50
$1.89 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Vanilla Cake With Biscoff
450g
$8.50
$1.89 / 100g
Add
Woolworths
Well & Good Raspberry Coconut Slice Mix
370g
$7.00
$1.89 / 100g
Add
Coles
Banana Bread Slices 5 Pack
400g
$7.70
$1.93 / 100g
Add
Woolworths
Mission Carb Balance Wholemeal Wraps
288g
$5.60
$1.94 / 100g
Add
Woolworths
Aji Castella Cake Moist Japanese
330g
$6.50
$1.97 / 100g
Add
Coles
Rye Wraps 8 Pack
200g
$4.00
$2.00 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Natural Wraps 8 Pack
200g
$4.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Brioche Rolls 8 Pack
280g
$5.60
$2.00 / 100g
Add
Coles
Banana Bread Slice
100g
$2.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Brookie Cake Mix
350g
$7.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Blondie Cake Mix
350g
$7.00
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Banana Bread Slice
100g
$2.00
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Carrot Cake
1.5kg
$30.00
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
Thomas Dux Marinated Danish Fetta Herb & Garlic
300g
$6.00
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
Sshmallows Cake Decoration Mallows Mini Assorted
100g
$2.00
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
Brioche Gourmet Burger Buns Smoked Paprika
250g
Special
$5.00
$2.00 / 100g
was
$6.50
Add
Aldi
Pork Bao Bun Meal Kit 730g
730g
$14.99
$2.05 / 100g
Add
Coles
Marinated Danish Fetta
300g
$6.20
$2.07 / 100g
Add
Coles
Yogurt Caramel Slice
140g
Special
$2.90
$2.07 / 100g
was
$4.10
Add
Coles
Carrot Cake
450g
$9.50
$2.11 / 100g
Add
Coles
Christmas Iced Fruit Cake Slices 5 Pack
450g
$9.50
$2.11 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Zesty Lemon Cake
400g
$8.50
$2.13 / 100g
Add
Coles
Vanilla Slice 2 Pack
270g
$5.75
$2.13 / 100g
Add
Coles
Grissini Rosemary & Sea Salt Bread Sticks
125g
$2.70
$2.16 / 100g
Add
Coles
Gingerbread Cake Roll
300g
$6.50
$2.17 / 100g
Add
Aldi
Gluten Free White Wrap 4 Pack 320g
320g
$6.99
$2.18 / 100g
Add
Coles
Gluten Free Puff Pastry Sheets
540g
$11.80
$2.19 / 100g
Add
Coles
Split Top Brioche Hot Dog Rolls 6 Pack
300g
$6.60
$2.20 / 100g
Add
Woolworths
Brioche Gourmet Butter Loaf
400g
$8.80
$2.20 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Free From Gluten Christmas Fruit Cake
500g
$11.00
$2.20 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Bacon Wrapped Boneless Rolled With Garlic Bread Stuffing
1kg
Special
$22.00
$2.20 / 100g
was
$26.00
Add
Biggest savings in this aisle
Yeast + Bread Improver
$6.20
90% less than Woolworths
Betty Crocker Red Velvet Cake Mix
$4.50
25% less than Coles
Deluxe Orange Poppyseed Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths
Deluxe Vanilla Mud Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths