Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bakery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
Bakery
1,015 products · 152 on special
Coles:
459
Woolworths:
456
Aldi:
100
Loading savings in this aisle…
On special
152
Store brand
320
Priced per
Litre
0
100 g
91
Each
9
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
459
Woolworths
456
Aldi
100
Show only
On special
152
Store brand
320
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Aldi
Light Fruit Cake 465g
465g
$3.99
85.8c / 100g
Add
Aldi
Spiced Fruit Buns 6 Pack 450g
450g
$3.99
88.7c / 100g
Add
Showing 49–91 of 91
Previous 48
Aldi
Original Brioche Sliced Loaf 500g
500g
$4.49
89.8c / 100g
Add
Aldi
Rustic White Sourdough Loaf 640g
640g
$5.99
93.6c / 100g
Add
Aldi
Blueberry Muffins 4 Pack 420g
420g
$3.99
95c / 100g
Add
Aldi
Dark Rye Sourdough 630g
630g
$5.99
95.1c / 100g
Add
Aldi
Soy & Linseed Sourdough 630g
630g
$5.99
95.1c / 100g
Add
Aldi
Banana Bread Slices 5 Pack 500g
500g
$4.79
95.8c / 100g
Add
Aldi
Mini Sesame Milk Rolls 9 Pack 360g
360g
$3.49
96.9c / 100g
Add
Aldi
Garlic Naan Bread 3 Pack 375g
375g
$3.99
$1.06 / 100g
Add
Aldi
Garlic Bread 9 Slice 270g
270g
$2.99
$1.11 / 100g
Add
Aldi
Bakehouse Gluten Free Seeded Bread 450g
450g
$4.99
$1.11 / 100g
Add
Aldi
Panettone Traditional 900g
900g
$9.99
$1.11 / 100g
Add
Aldi
Bakehouse Gluten Free White Bread 440g
440g
$4.99
$1.13 / 100g
Add
Aldi
Caramel Mud Cake 600g
600g
$6.89
$1.15 / 100g
Add
Aldi
Mini Blueberry Muffins 9 Pack
315g
$3.99
$1.27 / 100g
Add
Aldi
Panettone Choc Chip 750g
750g
$9.99
$1.33 / 100g
Add
Aldi
Salada Original Crispbread 250g
250g
$3.39
$1.36 / 100g
Add
Aldi
Brioche Sliders 12 Pack 480g
480g
$6.59
$1.37 / 100g
Add
Aldi
Danish Style Fetta 200g
200g
$2.79
$1.40 / 100g
Add
Aldi
Brioche Hot Dog Rolls 6 Pack 270g
270g
$3.99
$1.48 / 100g
Add
Aldi
Tear & Share Brioche Vanilla 400g
400g
$5.99
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Tear & Share Brioche Chocolate 400g
400g
$5.99
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Beef, Bacon Sausage Rolls 460g
460g
$7.49
$1.63 / 100g
Add
Aldi
Chicken, Fetta and Spinach Sausage Rolls 600g
600g
$9.99
$1.67 / 100g
Add
Aldi
Apple Rounds 6 Pack 280g
280g
$4.69
$1.68 / 100g
Add
Aldi
Almond Rounds 6 Pack 280g
280g
$4.69
$1.68 / 100g
Add
Aldi
Sliced brioche burger bun 200g
200g
$3.49
$1.75 / 100g
Add
Aldi
Lower Carb Wraps 5 Pack 210g
210g
$3.69
$1.76 / 100g
Add
Aldi
French Style Cinnamon Rolls 4 Pack 280g
280g
$4.99
$1.78 / 100g
Add
Aldi
Sliced Brioche Burger Buns 4 Pack 200g
200g
$3.59
$1.79 / 100g
Add
Aldi
Sliced Brioche Burger Buns with Sesame Seeds 4 Pack 200g
200g
$3.59
$1.79 / 100g
Add
Aldi
Crispetts Crispbread 125g
125g
$2.29
$1.83 / 100g
Add
Aldi
Crispetts Original Crispbread 125g
125g
$2.29
$1.83 / 100g
Add
Aldi
Pork Bao Bun Meal Kit 730g
730g
$14.99
$2.05 / 100g
Add
Aldi
Gluten Free White Wrap 4 Pack 320g
320g
$6.99
$2.18 / 100g
Add
Aldi
Iced Christmas Cake 90g
90g
$1.99
$2.21 / 100g
Add
Aldi
Artisan Style Oat & Chia Crispbread 150g
150g
$3.49
$2.33 / 100g
Add
Aldi
Artisan Style Pumpkin Seed & Parmesan Crispbread 150g
150g
$3.49
$2.33 / 100g
Add
Aldi
Mini Vanilla Cupcakes 12 Pack 240g
240g
$6.99
$2.91 / 100g
Add
Aldi
Fruit Rolls 6 Pack 94g
94g
$3.69
$3.93 / 100g
Add
Aldi
Baumkuchen Spitzen Amaretto 150g
150g
$5.99
$3.99 / 100g
Add
Aldi
Baumkuchen Spitzen Irish Crème 150g
150g
$5.99
$3.99 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Yeast + Bread Improver
$6.20
90% less than Woolworths
Betty Crocker Red Velvet Cake Mix
$4.50
25% less than Coles
Deluxe Orange Poppyseed Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths
Deluxe Vanilla Mud Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths