Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bakery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
Bakery
1,015 products · 152 on special
Coles:
459
Woolworths:
456
Aldi:
100
Loading savings in this aisle…
On special
152
Store brand
320
Priced per
Litre
3
100 g
321
Each
232
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
459
Woolworths
456
Aldi
100
Show only
On special
152
Store brand
320
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
La Mesita White Corn Tortilla Strips
400g
Special
$4.50
$1.13 / 100g
was
$5.30
Add
Aldi
Bakehouse Gluten Free White Bread 440g
440g
$4.99
$1.13 / 100g
Add
Showing 193–240 of 321
Previous 48
Next 48
Woolworths
Helga's Soft White Mini Loaf
335g
Special
$3.80
$1.13 / 100g
was
$4.20
Add
Woolworths
Green's Muffin Mix Cinnamon Crumble
500g
$5.70
$1.14 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Lemon Madeira Cake
315g
$3.60
$1.14 / 100g
Add
Aldi
Caramel Mud Cake 600g
600g
$6.89
$1.15 / 100g
Add
Woolworths
Green's Gluten Free Vanilla Cake Mix
470g
$5.70
$1.21 / 100g
Add
Woolworths
Green's Gluten Free Golden Butter Cake Mix
470g
$5.70
$1.21 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Free From Gluten Seeded Bread Loaf
450g
$5.50
$1.22 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Free From Gluten Wholemeal Bread Loaf
450g
$5.50
$1.22 / 100g
Add
Woolworths
Tip Top Thins Wholemeal Bread Bakery
240g
$3.00
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Tip Top Thins Original Bread Bakery
240g
$3.00
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Free From Gluten White Bread Loaf
440g
$5.50
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Tip Top Thins Mixed Grains Bread Bakery
240g
$3.00
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Helga's 12 Soft White Mini Wraps
360g
$4.50
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Betty Crocker Bake Smart Gluten Free Devil's Food Cake Mix
540g
$6.80
$1.26 / 100g
Add
Aldi
Mini Blueberry Muffins 9 Pack
315g
$3.99
$1.27 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Sandwich Cheese Slices
1kg
$13.00
$1.30 / 100g
Add
Woolworths
Sonoma Sourdough Loaf Country White
640g
$8.50
$1.33 / 100g
Add
Aldi
Panettone Choc Chip 750g
750g
$9.99
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Tip Top Gluten Free The One White Sliced Bread
550g
$7.40
$1.35 / 100g
Add
Woolworths
Tip Top Gluten Free The One Smooth Wholegrain Sliced Bread
550g
$7.40
$1.35 / 100g
Add
Aldi
Salada Original Crispbread 250g
250g
$3.39
$1.36 / 100g
Add
Woolworths
Sonoma Sliced Whole Soybean & Linseed Sourdough
625g
$8.50
$1.36 / 100g
Add
Aldi
Brioche Sliders 12 Pack 480g
480g
$6.59
$1.37 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Free From Gluten Ingredients Tortilla Corn
280g
$3.90
$1.39 / 100g
Add
Aldi
Danish Style Fetta 200g
200g
$2.79
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Wonder Gluten Free Wholemeal Sliced Bread
500g
$7.00
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Mission Souvlaki Bread
320g
$4.60
$1.44 / 100g
Add
Woolworths
Mission Garlic Souvlaki Bread
320g
$4.60
$1.44 / 100g
Add
Woolworths
Well & Good Lemon Coconut Cake Mix
475g
$7.00
$1.47 / 100g
Add
Aldi
Brioche Hot Dog Rolls 6 Pack 270g
270g
$3.99
$1.48 / 100g
Add
Woolworths
Green's Gluten Free Apple & Cinnamon Muffins Mix
385g
$5.70
$1.48 / 100g
Add
Woolworths
Wonder Gluten Free Soft White Sliced Bread
470g
$7.00
$1.49 / 100g
Add
Aldi
Tear & Share Brioche Vanilla 400g
400g
$5.99
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Tear & Share Brioche Chocolate 400g
400g
$5.99
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Festive Iced Fruit Cake
800g
$12.00
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Danish Style Fetta
200g
$3.00
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Bill's Healthy Bakery 7 Seeds Multigrain Sourdough
620g
$9.50
$1.53 / 100g
Add
Woolworths
Helga's Gluten Free Wholemeal Loaf
500g
$7.80
$1.56 / 100g
Add
Woolworths
Abbott's Bakery Gluten Free Mixed Seeds Sliced Bread
500g
$7.90
$1.58 / 100g
Add
Woolworths
Abbott's Bakery Gluten Free Rustic White Bread Slice Loaf
500g
$7.90
$1.58 / 100g
Add
Woolworths
Abbott's Bakery Gluten Free Farmhouse Wholemeal Sliced Bread
500g
$7.90
$1.58 / 100g
Add
Woolworths
Abbott's Bakery Gluten Free Soy & Linseed Sliced Bread
500g
$7.90
$1.58 / 100g
Add
Woolworths
Mother Earth Oaty Slice Salted Caramel
240g
$3.80
$1.58 / 100g
Add
Woolworths
Well & Good Crusty Bread Mix
410g
$6.50
$1.59 / 100g
Add
Woolworths
Bill's Organic Ancient Grains Sourdough
620g
$9.85
$1.59 / 100g
Add
Woolworths
Bill's Healthy Bakery 100% Spelt Sourdough
620g
$9.85
$1.59 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Yeast + Bread Improver
$6.20
90% less than Woolworths
Betty Crocker Red Velvet Cake Mix
$4.50
25% less than Coles
Deluxe Orange Poppyseed Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths
Deluxe Vanilla Mud Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths