Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bakery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
Bakery
1,015 products · 152 on special
Coles:
459
Woolworths:
456
Aldi:
100
Loading savings in this aisle…
On special
152
Store brand
320
Priced per
Litre
3
100 g
348
Each
108
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
459
Woolworths
456
Aldi
100
Show only
On special
152
Store brand
320
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Carrot Cake
450g
$9.50
$2.11 / 100g
Add
Coles
Christmas Iced Fruit Cake Slices 5 Pack
450g
$9.50
$2.11 / 100g
Add
Coles
Showing 241–288 of 348
Previous 48
Next 48
Vanilla Slice 2 Pack
270g
$5.75
$2.13 / 100g
Add
Coles
Grissini Rosemary & Sea Salt Bread Sticks
125g
$2.70
$2.16 / 100g
Add
Coles
Gingerbread Cake Roll
300g
$6.50
$2.17 / 100g
Add
Coles
Gluten Free Puff Pastry Sheets
540g
$11.80
$2.19 / 100g
Add
Coles
Split Top Brioche Hot Dog Rolls 6 Pack
300g
$6.60
$2.20 / 100g
Add
Coles
Garlic Bread
170g
$3.80
$2.24 / 100g
Add
Coles
Carb Balance Wrap 6 Pack
288g
$6.50
$2.26 / 100g
Add
Coles
Just For 2 Cheesy Garlic Bread
190g
Special
$4.30
$2.26 / 100g
was
$4.80
Add
Coles
Chicken Puff Pastry Parcels With Parmesan & Garlic
350g
$8.00
$2.29 / 100g
Add
Coles
Beef And Gravy Puff Pastry Parcel
350g
$8.00
$2.29 / 100g
Add
Coles
Zucchini Slice
700g
$16.00
$2.29 / 100g
Add
Coles
Funfetti Party Cake
1.3kg
$30.60
$2.35 / 100g
Add
Coles
Cruskits Crispbread Light Crisp 97% Fat Free
125g
Special
$3.00
$2.40 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Cruskits Crispbread Original
125g
Special
$3.00
$2.40 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Cruskits Crispbread Rye
125g
Special
$3.00
$2.40 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Roasted BBQ Pork Bun
380g
$9.30
$2.45 / 100g
Add
Coles
95% Sugar Free Banana Bread Slices
240g
Special
$5.90
$2.46 / 100g
was
$7.50
Add
Coles
Iced Carrot Cake
650g
$16.00
$2.46 / 100g
Add
Coles
Steak & Kidney Pie With Puff Pastry
425g
$10.50
$2.47 / 100g
Add
Coles
Gluten Free White Tiger Bloomer Loaf
400g
$9.95
$2.49 / 100g
Add
Coles
Caramel Pecan Cake
1.2kg
$30.00
$2.50 / 100g
Add
Coles
Cake 1.2kg
1.2kg
$30.00
$2.50 / 100g
Add
Coles
Brioche Style Rolls 2 Pack
140g
$3.50
$2.50 / 100g
Add
Coles
Raspberry & Vanilla Celebration Cake
1.2kg
$30.00
$2.50 / 100g
Add
Coles
Gluten Free White Rolls 2 Pack
140g
$3.60
$2.57 / 100g
Add
Coles
Bread Slices Garlic 9 Pack
270g
$7.00
$2.59 / 100g
Add
Coles
Mini Grissini Salted Sourdough With Rosemary
135g
Special
$3.50
$2.59 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
New York Style Baked Cheesecake Slice 2 Pack
220g
$5.75
$2.61 / 100g
Add
Coles
Belgian Cheesecake Slice 2 Pack
220g
$5.75
$2.61 / 100g
Add
Coles
Brioche Burger Buns
250g
$6.60
$2.64 / 100g
Add
Coles
Brioche Burger Buns With Sesame Seeds 4 Pack
250g
$6.60
$2.64 / 100g
Add
Coles
Tangy Crunchy Sandwich Spread
300g
$7.95
$2.65 / 100g
Add
Coles
Cake 600g
600g
$16.00
$2.67 / 100g
Add
Coles
Caramel Slice
175g
$4.70
$2.69 / 100g
Add
Coles
Lemon Slice
175g
$4.70
$2.69 / 100g
Add
Coles
Cinnamon Buns 12 Pack
260g
$7.00
$2.69 / 100g
Add
Coles
Choc Coconut Slice
180g
Special
$4.90
$2.72 / 100g
was
$7.50
Add
Coles
Vegetable Spring Rolls
200g
$5.50
$2.75 / 100g
Add
Coles
BBQ Pork Buns
300g
$8.50
$2.83 / 100g
Add
Coles
Teryiaki Chicken Buns
300g
$8.50
$2.83 / 100g
Add
Coles
Spelt Garlic Focaccia
264g
$7.50
$2.84 / 100g
Add
Coles
Christmas Edition Fruit Cake
700g
$20.00
$2.86 / 100g
Add
Coles
Celebration Cake
700g
$20.00
$2.86 / 100g
Add
Coles
Beef Sandwich Steak
400g
Special
$11.50
$2.88 / 100g
was
$13.00
Add
Coles
Tortilla Pockets 8 Pack
223g
$6.50
$2.91 / 100g
Add
Coles
Made With Kitkat Cake
1.2kg
$36.00
$3.00 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Yeast + Bread Improver
$6.20
90% less than Woolworths
Betty Crocker Red Velvet Cake Mix
$4.50
25% less than Coles
Deluxe Orange Poppyseed Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths
Deluxe Vanilla Mud Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths