Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bakery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
Bakery
1,015 products · 152 on special
Coles:
459
Woolworths:
456
Aldi:
100
Loading savings in this aisle…
On special
152
Store brand
320
Priced per
Litre
6
100 g
578
Each
331
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
459
Woolworths
456
Aldi
100
Show only
On special
152
Store brand
320
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Betty Crocker Red Velvet Cake Mix
450g
Special
$4.50
$1.00 / 100g
was
$6.00
Cheapest
Add
Woolworths
Betty Crocker Rainbow Chip Party Cake Mix
450g
Special
Showing 241–288 of 578
Previous 48
Next 48
$4.50
$1.00 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Betty Crocker Devil's Food Cake Mix Cake Mix
450g
Special
$4.50
$1.00 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
Pockets Wholemeal Pita
250g
$2.60
$1.04 / 100g
Add
Coles
Fresh Pockets White Pita
250g
$2.60
$1.04 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Panko Bread Crumbs
220g
$2.30
$1.05 / 100g
Add
Coles
Pita Pocket Original
420g
$4.40
$1.05 / 100g
Add
Coles
Wholewheat Pita Pocket 4 Pack
420g
$4.40
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Helga's Traditional Wholemeal Mini Loaf
360g
Special
$3.80
$1.06 / 100g
was
$4.20
Add
Coles
Deluxe Triple Choc Muffin Mix
425g
Special
$4.50
$1.06 / 100g
was
$5.70
Add
Coles
Blueberry Muffins 4 Pack
420g
$4.50
$1.07 / 100g
Add
Coles
Choc Chip Muffins 4 Pack
420g
$4.50
$1.07 / 100g
Add
Coles
Apple & Cinnamon Muffins 4 Pack
420g
$4.50
$1.07 / 100g
Add
Coles
Raspberry And White Choc Muffin 4 Pack
420g
$4.50
$1.07 / 100g
Add
Coles
Banana Bread
550g
$5.90
$1.07 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Banana Loaf
550g
$5.90
$1.07 / 100g
Add
Woolworths
Green's Deluxe Choc Mud Cake Mix
530g
$5.70
$1.08 / 100g
Add
Coles
White Wraps 8 Pack
508g
$5.50
$1.08 / 100g
Add
Coles
Wholemeal Wraps 8 Pack
508g
$5.50
$1.08 / 100g
Add
Coles
Mixed Grain Wraps 8 Pack
508g
$5.50
$1.08 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Carrot & Walnut Loaf
540g
$5.90
$1.09 / 100g
Add
Coles
Raisin Toast Bread
500g
$5.50
$1.10 / 100g
Add
Coles
Multigrain Dinner Rolls 6 Pack
260g
$2.90
$1.12 / 100g
Add
Coles
Stone Baked Garlic Baguette
400g
Special
$4.50
$1.13 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Mini Loaf Wholemeal
320g
$3.60
$1.13 / 100g
Add
Woolworths
Wonder Sandwich White Mini Loaf
320g
$3.60
$1.13 / 100g
Add
Woolworths
Wonder Wholemeal Mini Loaf
320g
$3.60
$1.13 / 100g
Add
Woolworths
La Mesita White Corn Tortilla Strips
400g
Special
$4.50
$1.13 / 100g
was
$5.30
Add
Coles
Original Roti Bread
975g
$11.00
$1.13 / 100g
Add
Coles
Wholemeal Roti Bread 15 Pack
975g
$11.00
$1.13 / 100g
Add
Woolworths
Helga's Soft White Mini Loaf
335g
Special
$3.80
$1.13 / 100g
was
$4.20
Add
Woolworths
Green's Muffin Mix Cinnamon Crumble
500g
$5.70
$1.14 / 100g
Add
Coles
Cake Madeira Lemon
315g
$3.60
$1.14 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Lemon Madeira Cake
315g
$3.60
$1.14 / 100g
Add
Coles
Stone Baked Sourdough Garlic Bread
480g
Special
$5.50
$1.15 / 100g
was
$8.00
Add
Coles
Banana Bread Slices 5 Pack
500g
$5.75
$1.15 / 100g
Add
Coles
Reduced Sugar Banana Bread Slices
500g
$5.75
$1.15 / 100g
Add
Coles
Choc Chip Banana Bread Slices 5 Pack
500g
$5.75
$1.15 / 100g
Add
Coles
Panko Bread Crumbs
200g
Special
$2.30
$1.15 / 100g
was
$2.90
Add
Coles
Meat Loaf
260g
$3.00
$1.15 / 100g
Add
Coles
Farmhouse Quick Bread Mix
450g
Special
$5.20
$1.16 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
Tuna Sandwich In Brine
95g
$1.10
$1.16 / 100g
Add
Coles
Low Carb Bread
600g
$6.95
$1.16 / 100g
Add
Coles
Mini Loaf Traditional Wholemeal
360g
$4.20
$1.17 / 100g
Add
Coles
Gluten Free Apple & Cinnamon Muffins Mix
385g
Special
$4.50
$1.17 / 100g
was
$5.70
Cheapest
Add
Coles
Original Mini Wraps 8 Pack
384g
Special
$4.50
$1.17 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Whole Wheat Mini Wraps 8 Pack
384g
Special
$4.50
$1.17 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Mini Wrap Wholegrain 8 Pack
384g
Special
$4.50
$1.17 / 100g
was
$5.50
Add
Biggest savings in this aisle
Yeast + Bread Improver
$6.20
90% less than Woolworths
Betty Crocker Red Velvet Cake Mix
$4.50
25% less than Coles
Deluxe Orange Poppyseed Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths
Deluxe Vanilla Mud Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths