Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy & Eggs | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
Dairy & Eggs
2,020 products · 324 on special
Coles:
1,055
Woolworths:
800
Aldi:
165
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
324
Store brand
217
Priced per
Litre
43
100 g
160
Each
14
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,055
Woolworths
800
Aldi
165
Show only
On special
324
Store brand
217
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Full Cream Milk
3L
$4.95
$1.65 / L
Cheapest
Add
Coles
Fresh Lite Milk
3L
$4.95
$1.65 / L
Add
Showing 1–43 of 43
Woolworths
Woolworths Full Cream Milk
3L
$4.95
$1.65 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Woolworths Lite Milk
3L
$4.95
$1.65 / L
Cheapest
Add
Coles
Full Cream Milk
2L
$3.40
$1.70 / L
Add
Coles
Lite Reduced Fat Milk
2L
$3.40
$1.70 / L
Add
Coles
Skim Milk
2L
$3.40
$1.70 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Woolworths Full Cream Milk
2L
$3.40
$1.70 / L
Add
Woolworths
Woolworths Lite Milk
2L
$3.40
$1.70 / L
Add
Coles
Dairy Full Cream Milk
1L
$1.75
$1.75 / L
Add
Coles
Lite Milk Bottle
1L
$1.75
$1.75 / L
Add
Coles
Skim Milk Bottle
1L
$1.75
$1.75 / L
Add
Woolworths
Woolworths Full Cream Milk
1L
$1.75
$1.75 / L
Add
Woolworths
Woolworths Skim Milk
1L
$1.75
$1.75 / L
Add
Woolworths
Woolworths Lite Milk
1L
$1.75
$1.75 / L
Add
Coles
Lactose Free Long Life Full Cream Milk
1L
$2.00
$2.00 / L
Add
Coles
Full Cream Milk
600ml
$1.40
$2.33 / L
Add
Coles
Organic Full Cream Milk Uht
1L
$2.35
$2.35 / L
Add
Woolworths
Macro Organic Full Cream Milk
1L
$2.50
$2.50 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Woolworths Free From Lactose Milk Full Cream
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Woolworths
Woolworths Free From Lactose Milk Lite
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Coles
Lactose Free Full Cream Milk
2L
$5.20
$2.60 / L
Add
Coles
Lactose Free Full Cream Milk
1L
$3.30
$3.30 / L
Add
Coles
Lactose Free Lite Milk
1L
$3.30
$3.30 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Woolworths Free From Lactose Full Cream Milk
1L
$3.30
$3.30 / L
Add
Coles
Strawberry Flavoured Milk 6x200ml
1.2L
$4.90
$4.08 / L
Add
Coles
Buttermilk
600ml
$2.70
$4.50 / L
Add
Coles
Full Cream Evaporated Milk
385ml
$2.00
$5.19 / L
Add
Woolworths
Woolworths Evaporated Milk
385ml
$2.00
$5.19 / L
Add
Woolworths
Macro Organic Coconut Cream
400ml
$3.00
$7.50 / L
Add
Woolworths
Macro Organic Light Coconut Cream
400ml
$3.00
$7.50 / L
Add
Coles
Thickened Cream
600ml
$5.20
$8.67 / L
Add
Woolworths
Woolworths Thickened Cream
600ml
$5.20
$8.67 / L
Add
Woolworths
Woolworths Light Thickened Cream
600ml
$5.20
$8.67 / L
Add
Woolworths
Woolworths Sour Cream
300ml
$3.10
$10.33 / L
Add
Woolworths
Woolworths Light Sour Cream
300ml
$3.10
$10.33 / L
Add
Coles
Thickened Cream
300ml
$3.20
$10.67 / L
Add
Coles
Light Thickened Cream
300ml
$3.20
$10.67 / L
Add
Woolworths
Woolworths Thickened Cream
300ml
$3.20
$10.67 / L
Add
Woolworths
Woolworths Light Thickened Cream
300ml
$3.20
$10.67 / L
Add
Coles
Dollop Cream
300ml
$4.25
$14.17 / L
Add
Woolworths
Woolworths Dollop Cream
300ml
$4.25
$14.17 / L
Add
Woolworths
Woolworths Strawberry Milk Poppers
200ml
$4.90
$24.50 / L
Add
Biggest savings in this aisle
Traditional Fetta Twin Pack
$6.50
57% less than Woolworths
Organic Yoghurt Vanilla Bean
$7.90
50% less than Woolworths
Passionfruit Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths
Blueberry Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths