Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy & Eggs | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
Dairy & Eggs
2,020 products · 324 on special
Coles:
1,055
Woolworths:
800
Aldi:
165
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
324
Store brand
217
Priced per
Litre
374
100 g
1,592
Each
54
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,055
Woolworths
800
Aldi
165
Show only
On special
324
Store brand
217
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Dairy Farmers Classic Strawberry Milk
500ml
$3.75
$7.50 / L
Add
Woolworths
Macro Organic Coconut Cream
400ml
$3.00
$7.50 / L
Add
Woolworths
Showing 193–240 of 374
Previous 48
Next 48
Macro Organic Light Coconut Cream
400ml
$3.00
$7.50 / L
Add
Coles
Evaporated Milk
385ml
$3.00
$7.79 / L
Add
Woolworths
Black & White Evaporated Milk
385ml
$3.00
$7.79 / L
Add
Woolworths
Norco Flavoured Milk Strawberry Supreme
500ml
$3.90
$7.80 / L
Add
Woolworths
Inside Out Pokemon Milk Strawberry
500ml
Special
$3.95
$7.90 / L
was
$4.75
Add
Coles
Iced Espresso With A Dash Of Milk
250ml
Special
$2.00
$8.00 / L
was
$4.00
Add
Coles
Premium Coconut Cream
400ml
$3.20
$8.00 / L
Add
Woolworths
TCC Coconut Cream
400ml
$3.20
$8.00 / L
Add
Coles
Milk Drinkstrawberry 6 Pack
1.2L
$9.95
$8.29 / L
Add
Coles
Strawberries & Cream
330ml
Special
$2.80
$8.48 / L
was
$4.00
Add
Aldi
Thickened Cream 600ml
600ml
$5.19
$8.65 / L
Add
Coles
Thickened Cream
600ml
$5.20
$8.67 / L
Add
Woolworths
Woolworths Thickened Cream
600ml
$5.20
$8.67 / L
Add
Woolworths
Woolworths Light Thickened Cream
600ml
$5.20
$8.67 / L
Add
Woolworths
Flora Thickened Plant Cream
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$6.50
Add
Coles
Bluey Strawberry Flavoured Milk
250ml
Special
$2.30
$9.20 / L
was
$2.90
Cheapest
Add
Coles
Buttermilk Ranch
250ml
Special
$2.40
$9.60 / L
was
$4.80
Add
Coles
Sweet Chilli & Sour Cream
250ml
Special
$2.40
$9.60 / L
was
$4.80
Add
Woolworths
Jif Cream Lily Flower
500ml
$4.80
$9.60 / L
Add
Woolworths
Oak Strawberry Flavoured Milk
300ml
$2.95
$9.83 / L
Add
Aldi
Light Thickened Cream 300ml
300ml
$2.99
$9.97 / L
Add
Aldi
Thickened Cream 300ml
300ml
$2.99
$9.97 / L
Add
Coles
Carnation Full Cream Evaporated Milk
340ml
$3.45
$10.15 / L
Add
Coles
Carnation Light & Creamy Evaporated Milk
340ml
$3.45
$10.15 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Nestle Carnation Creamy Evaporated Milk
340ml
$3.45
$10.15 / L
Add
Woolworths
Nestle Carnation Light & Creamy Evaporated Milk
340ml
$3.45
$10.15 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Woolworths Sour Cream
300ml
$3.10
$10.33 / L
Add
Woolworths
Woolworths Light Sour Cream
300ml
$3.10
$10.33 / L
Add
Coles
Thickened Cream
600ml
$6.30
$10.50 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Bulla Thickened Cream
600ml
$6.30
$10.50 / L
Cheapest
Add
Coles
Thickened Cream
300ml
$3.20
$10.67 / L
Add
Coles
Light Thickened Cream
300ml
$3.20
$10.67 / L
Add
Woolworths
Woolworths Thickened Cream
300ml
$3.20
$10.67 / L
Add
Woolworths
Woolworths Light Thickened Cream
300ml
$3.20
$10.67 / L
Add
Coles
Cream Whipping Uht
250ml
Special
$2.80
$11.20 / L
was
$3.20
Add
Woolworths
Kara Coconut Cream
400ml
$4.50
$11.25 / L
Cheapest
Add
Coles
Smoothie Mixed Berry
400ml
$4.55
$11.38 / L
Add
Woolworths
Pauls Bluey Strawberry Flavoured Milk
250ml
$2.90
$11.60 / L
Add
Woolworths
Inside Out Pokemon Milk Pop Top Strawberry
250ml
$2.90
$11.60 / L
Add
Woolworths
Inside Out Pokemon Milk Pop Top Banana
250ml
$2.90
$11.60 / L
Add
Woolworths
Australia's Own UHT Whipping Cream
250ml
Special
$2.90
$11.60 / L
was
$3.20
Add
Aldi
Cooking Cream 300ml
300ml
$3.49
$11.63 / L
Add
Coles
Coconut Cream
200ml
$2.40
$12.00 / L
Add
Woolworths
SSM UHT Natural Coconut Cream
200ml
$2.40
$12.00 / L
Add
Coles
100% Natural Coconut Cream
400ml
$5.00
$12.50 / L
Cheapest
Add
Coles
Coconut Cream
200ml
$2.50
$12.50 / L
Add
Biggest savings in this aisle
Traditional Fetta Twin Pack
$6.50
57% less than Woolworths
Organic Yoghurt Vanilla Bean
$7.90
50% less than Woolworths
Passionfruit Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths
Blueberry Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths