Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Health & Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
Health & Protein
1,761 products · 512 on special
Coles:
1,280
Woolworths:
408
Aldi:
73
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
512
Store brand
50
Priced per
Litre
227
100 g
892
Each
642
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,280
Woolworths
408
Aldi
73
Show only
On special
512
Store brand
50
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
250g
Special
$2.70
$1.08 / 100g
was
$4.50
Cheapest
Add
Woolworths
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
250g
Special
Showing 49–96 of 892
Previous 48
Next 48
$2.70
$1.08 / 100g
was
$4.50
Cheapest
Add
Woolworths
Sunrice Protein Basmati Rice Pouch
250g
Special
$2.70
$1.08 / 100g
was
$4.50
Add
Aldi
Mango and Passionfruit Protein Yoghurt 210g
210g
$2.29
$1.09 / 100g
Add
Coles
High Protein Chicken Laksa Soup
550g
$6.00
$1.09 / 100g
Add
Coles
High Protein Chicken Minestrone Soup
550g
$6.00
$1.09 / 100g
Add
Coles
High Protein Beef & Barley Soup
550g
$6.00
$1.09 / 100g
Add
Coles
High Protein Mexican Style Beef Bean Soup
550g
$6.00
$1.09 / 100g
Add
Coles
20g Protein Greek Yogurt Vanilla
900g
$9.85
$1.09 / 100g
Add
Coles
20g Protein Greek Yogurt Strawberry
900g
$9.85
$1.09 / 100g
Add
Coles
High Protein Kefir Strawberry
500g
Special
$5.50
$1.10 / 100g
was
$6.90
Add
Coles
High Protein Vanilla Kefir
500g
Special
$5.50
$1.10 / 100g
was
$6.90
Add
Coles
Nutri-grain Protein Breakfast Cereal
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Kellogg's Nutri Grain Protein Breakfast Cereal Bulk Pack
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
Add
Coles
Mini Loaf White Sandwich Vitamin
320g
$3.60
$1.13 / 100g
Add
Coles
Protein Plus Spaghetti Pasta
400g
$4.50
$1.13 / 100g
Add
Coles
Protein Plus Fusilli Pasta
400g
$4.50
$1.13 / 100g
Add
Coles
Protein Plus Penne Rigate Pasta
400g
$4.50
$1.13 / 100g
Add
Coles
Greek Style High Protein Yoghurt Natural
500g
$5.70
$1.14 / 100g
Add
Woolworths
Farmers Union Greek Style High Protein Yoghurt
500g
$5.70
$1.14 / 100g
Add
Coles
High Protein Yoghurt No Added Sugar Vanilla
700g
$8.00
$1.14 / 100g
Add
Coles
High Protein Yoghurt No Added Sugar Salted Caramel
700g
$8.00
$1.14 / 100g
Add
Coles
High Protein Yoghurt No Added Sugar Plain
700g
$8.00
$1.14 / 100g
Add
Coles
High Protein Yoghurt No Added Sugar Strawberry
700g
$8.00
$1.14 / 100g
Add
Coles
High Protein Souvlaki 5 Pack
350g
Special
$4.00
$1.14 / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
YoPRO Protein Yoghurt Vanilla
700g
$8.00
$1.14 / 100g
Add
Woolworths
YoPRO High Protein Yoghurt Salted Caramel
700g
$8.00
$1.14 / 100g
Add
Woolworths
YoPRO Protein Yoghurt Strawberry
700g
$8.00
$1.14 / 100g
Add
Coles
The Protein 4 Pack
360g
Special
$4.20
$1.17 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Mission Low Gi + Protein Wraps Wholemeal
425g
Special
$5.00
$1.18 / 100g
was
$5.60
Add
Coles
High Protein Firm Tofu
500g
$6.00
$1.20 / 100g
Add
Coles
Pure Magnesium Bath Flakes
750g
$9.00
$1.20 / 100g
Add
Woolworths
Kellogg's Nutri Grain Protein Breakfast Cereal
290g
Special
$3.50
$1.21 / 100g
was
$7.00
Cheapest
Add
Woolworths
Uncle Tobys Plus Protein Breakfast Cereal
620g
Special
$7.50
$1.21 / 100g
was
$9.50
Cheapest
Add
Coles
Low Carb High Protein + Fibre 6 Pack
420g
Special
$5.20
$1.24 / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Low Carb Garlic & Herb + Protein
420g
Special
$5.20
$1.24 / 100g
was
$6.50
Add
Aldi
Protein Yogurt Vanilla 160g
160g
$1.99
$1.24 / 100g
Add
Aldi
Protein Yogurt Strawberry 160g
160g
$1.99
$1.24 / 100g
Add
Aldi
Protein Yogurt Salted Caramel 160g
160g
$1.99
$1.24 / 100g
Add
Coles
High Protein Muesli Almond & Coconut
775g
$9.90
$1.28 / 100g
Add
Woolworths
Carman's High Protein Toasted Muesli Almond & Coconut
775g
$9.90
$1.28 / 100g
Add
Coles
Protein Clusters Peanut Butter
650g
$8.50
$1.31 / 100g
Add
Coles
Protein Clusters Almond Vanilla
650g
$8.50
$1.31 / 100g
Add
Coles
Tofu Hi-protein Firm Block
350g
$4.90
$1.40 / 100g
Add
Coles
Complete Protein Bread
500g
$7.00
$1.40 / 100g
Add
Coles
Wheat Free Omega 3 Oats
500g
$7.00
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Nestle Milo Protein Cereal
535g
Special
$7.50
$1.40 / 100g
was
$9.50
Add
Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
425g
Special
$6.00
$1.41 / 100g
was
$8.90
Cheapest
Add
Biggest savings in this aisle
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
$2.70
50% less than Coles
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
$6.00
33% less than Woolworths