Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Household & Personal Care | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
Household & Personal Care
5,658 products · 1,515 on special
Coles:
2,937
Woolworths:
2,576
Aldi:
145
Loading savings in this aisle…
On special
1,515
Store brand
81
Priced per
Litre
1,771
100 g
476
Each
690
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,937
Woolworths
2,576
Aldi
145
Show only
On special
1,515
Store brand
81
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Vent & Seal Plastic Container
1L
$6.20
$6.20 / L
Add
Coles
Tahiti Dreams Fabric Conditioner Papaya Coconut & Frangipani
800ml
Special
$5.00
$6.25 / L
was
$10.00
Add
Showing 145–192 of 1,771
Previous 48
Next 48
Coles
Paris With Love Fabric Conditioner Rose- Freesia & White Musk
800ml
Special
$5.00
$6.25 / L
was
$10.00
Add
Coles
Amazon Fabric Conditioner Bergamot & Sandalwood
800ml
Special
$5.00
$6.25 / L
was
$10.00
Add
Coles
Spray N Wipe Lemon Citrus 5 In 1 Multi Purpose Cleaner Trigger 3x500ml
1.5L
$9.45
$6.30 / L
Add
Coles
Multipurpose Thick Bleach Disinfectant Citrus Fresh
750ml
$4.80
$6.40 / L
Add
Coles
Laundry Liquid Advanced Clean
2L
Special
$13.00
$6.50 / L
was
$26.00
Add
Coles
Laundry Liquid Sensitive
2L
Special
$13.00
$6.50 / L
was
$26.00
Add
Coles
Laundry Liquid Extreme Clean
2L
Special
$13.00
$6.50 / L
was
$26.00
Add
Coles
Laundry Liquid Odour Fighter
2L
Special
$13.00
$6.50 / L
was
$26.00
Add
Coles
Laundry Liquid Lemon Fresh
2L
Special
$13.00
$6.50 / L
was
$26.00
Add
Coles
Laundry Liquid With A Touch Of Fabric Softener
2L
Special
$13.00
$6.50 / L
was
$26.00
Add
Coles
Disinfectant Apple Multipurpose Surface Cleaning Spray
750ml
$4.90
$6.53 / L
Add
Coles
Disinfectant Citrus Multipurpose Surface Cleaning Spray
750ml
$4.90
$6.53 / L
Add
Coles
Wooden Floor & Surface Cleaner
750ml
$5.00
$6.67 / L
Add
Coles
Ultra Fabric Softener Wild Orchid
1L
$6.70
$6.70 / L
Add
Coles
Ultra Strength Concentrate Dishwashing Liquid Original
950ml
Special
$6.50
$6.84 / L
was
$9.50
Add
Coles
Ultra Strength Concentrate Dishwashing Liquid Gentle Care
950ml
Special
$6.50
$6.84 / L
was
$9.50
Add
Coles
Ultra Strength Concentrate Antibacterial Dishwashing Liquid Lemon
950ml
Special
$6.50
$6.84 / L
was
$9.50
Add
Coles
Disinfectant Cleaner Concentrate Citrus
1L
$6.85
$6.85 / L
Add
Coles
Spray N Wipe Lemon Citrus 5 in 1 Multi Purpose Cleaner Trigger Pack
500ml
$3.50
$7.00 / L
Add
Coles
Spray N Wipe Kitchen Stone Safe Cleaner Trigger Pack
500ml
$3.50
$7.00 / L
Add
Coles
Spray N Wipe Lavender & Citrus Multi Purpose Cleaner Trigger Pack
500ml
$3.50
$7.00 / L
Add
Coles
Spray N Wipe Glass Cleaner
500ml
$3.50
$7.00 / L
Add
Coles
Glass Cleaner Trigger Spray
500ml
Special
$3.50
$7.00 / L
was
$5.50
Add
Coles
Glass Cleaner Trigger Spray Ammonia Free
500ml
Special
$3.50
$7.00 / L
was
$5.50
Add
Coles
Sensitive Fabric Conditioner Pure White
2L
$14.00
$7.00 / L
Add
Coles
Toilet Thick Cleaner Bleach Ocean Fresh
500ml
$3.50
$7.00 / L
Add
Coles
Ultra Concentrate Laundry Liquid Detergent Top & Front Loader
2L
$14.00
$7.00 / L
Add
Coles
Hand Wash Milk & Honey
250ml
Special
$1.75
$7.00 / L
Add
Coles
Complete Clean Dishwashing Liquid Original
750ml
Special
$5.50
$7.33 / L
was
$11.00
Add
Coles
Complete Clean Dishwashing Liquid Lemon
750ml
Special
$5.50
$7.33 / L
was
$11.00
Add
Coles
Normal Balance Shampoo
725ml
Special
$5.40
$7.45 / L
was
$6.80
Add
Coles
Dry Nourish Conditioner
725ml
Special
$5.40
$7.45 / L
was
$6.80
Add
Coles
Normal Balance Conditioner
725ml
Special
$5.40
$7.45 / L
was
$6.80
Add
Coles
Dry Nourish Shampoo
725ml
Special
$5.40
$7.45 / L
was
$6.80
Add
Coles
Naturals Foaming Hand Wash Japanese Cherry Blossom Refill
1L
Special
$7.50
$7.50 / L
was
$9.00
Add
Coles
Antibacterial Foaming Hand Wash Lime & Mint Refill
1L
Special
$7.50
$7.50 / L
was
$9.00
Cheapest
Add
Coles
Naturals Foaming Hand Wash Raspberry Refill
1L
Special
$7.50
$7.50 / L
was
$9.00
Add
Coles
Naturals Foaming Hand Wash Vanilla & Berry Refill
1L
Special
$7.50
$7.50 / L
was
$9.00
Add
Coles
Naturals Hand Wash Milk & Honey Refill
1L
$7.50
$7.50 / L
Add
Coles
Naturals Hand Wash Aloe Vera & Chamomile Refill
1L
$7.50
$7.50 / L
Add
Coles
Antibacterial Hand Wash Odour Neutralising Lime Refill
1L
$7.50
$7.50 / L
Add
Coles
Antibacterial Hand Wash 2 Hour Defence Orange Refill
1L
$7.50
$7.50 / L
Add
Coles
Antibacterial Hand Wash White Tea Refill
1L
$7.50
$7.50 / L
Cheapest
Add
Coles
Antibacterial Hand Wash Sea Minerals Refill
1L
$7.50
$7.50 / L
Add
Coles
Ultimate Laundry Liquid Detergent 80 Washes
4L
$30.00
$7.50 / L
Add
Coles
Lemon Dishwashing Liquid Refill
800ml
$6.00
$7.50 / L
Add
Biggest savings in this aisle
Toni & Guy Strength Plex Bond Repair Shampoo
$15.00
67% less than Coles
Head & Shoulders Clean & Balanced Shampoo
$13.00
59% less than Coles
TRESemme Shampoo Moisture Rich
$10.00
59% less than Coles
Head & Shoulders Dry Scalp Care Conditioner
$13.00
56% less than Coles