Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meat & Seafood | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
Meat & Seafood
2,053 products · 317 on special
Coles:
1,039
Woolworths:
727
Aldi:
287
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
317
Store brand
571
Priced per
Litre
1
100 g
294
Each
22
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,039
Woolworths
727
Aldi
287
Show only
On special
317
Store brand
571
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Turkey Rissoles
400g
Special
$7.50
$1.88 / 100g
was
$8.50
Add
Coles
Streaky Bacon
650g
Special
$12.50
$1.92 / 100g
was
$16.80
Showing 97–144 of 294
Previous 48
Next 48
Add
Coles
Italian Style Sald With Tuna
170g
Special
$3.30
$1.94 / 100g
was
$4.30
Add
Coles
Tuna Paella
170g
Special
$3.30
$1.94 / 100g
was
$4.30
Cheapest
Add
Coles
Garlic & Chilli Linguini With Tuna
170g
Special
$3.30
$1.94 / 100g
was
$4.30
Add
Woolworths
Primo Middle Rindless Bacon
350g
Special
$6.80
$1.94 / 100g
was
$9.60
Add
Coles
Leg Ham Shaved
200g
Special
$3.90
$1.95 / 100g
was
$6.60
Add
Coles
English Style Leg Ham Thinly Sliced
200g
Special
$3.90
$1.95 / 100g
was
$6.60
Add
Coles
Double Smoked Leg Ham
200g
Special
$3.90
$1.95 / 100g
was
$6.60
Add
Coles
Reserve Cheese Kransky
250g
Special
$4.90
$1.96 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
Reserve Kransky
250g
Special
$4.90
$1.96 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
Plant Based Vegie Sausages
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.50
Cheapest
Add
Coles
Plant Based Hot Dogs
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.50
Add
Coles
Plant Based Thick BBQ Sausages
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.50
Add
Coles
Bites Mac & Cheese
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.90
Add
Coles
Bites Cheesy Garlic
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.90
Add
Coles
Bites Jalapeno & Cheese
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.90
Add
Coles
Bites Firecracker Chicken
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.90
Add
Coles
Extra Lean Beef Burger
500g
Special
$10.00
$2.00 / 100g
was
$11.50
Add
Coles
Bacon Wrapped Chicken Parcels With Pumpkin Spinach & Fetta Stuffing
600g
Special
$12.00
$2.00 / 100g
was
$13.50
Add
Coles
Pitted Kalamata Olives
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.20
Add
Coles
Mixed Mediterranean Olives
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.20
Add
Coles
Semi Dried Tomatoes With Basil
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.20
Add
Coles
Stuffed Green Olives In Garlic & Chilli
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.20
Add
Coles
Deli Style Pitted Giant Green Olives
240g
Special
$4.80
$2.00 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
Deli Style Split Green Olives With Chilli And Lemon
240g
Special
$4.80
$2.00 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
Free Range Gluten Free Chicken Schnitzel
400g
Special
$8.00
$2.00 / 100g
was
$10.00
Add
Woolworths
Strength Meals Co Slow Cooked Lemon Garlic Chicken
600g
Special
$12.00
$2.00 / 100g
was
$15.00
Add
Woolworths
Mingle Recipe Base Chicken Alfredo
170g
Special
$3.40
$2.00 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Mingle Recipe Base Curried Sausages
170g
Special
$3.40
$2.00 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Woolworths 2 Pack Chicken Schnitzels Pub Style
440g
Special
$9.00
$2.05 / 100g
was
$10.50
Add
Woolworths
ASP Scottish Fish Kippers
335g
Special
$7.00
$2.09 / 100g
was
$8.50
Add
Woolworths
Safcol Wild Caught Tuna Springwater
95g
Special
$2.00
$2.11 / 100g
was
$2.70
Add
Woolworths
Safcol Wild Caught Tuna Chilli
95g
Special
$2.00
$2.11 / 100g
was
$2.70
Add
Coles
Cheese Kransky Twin Pack
250g
Special
$5.30
$2.12 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
Long Rindless Hickory Smoked Bacon
400g
Special
$8.50
$2.13 / 100g
was
$11.00
Add
Coles
Short Rindless Hickory Smoked Bacon
400g
Special
$8.50
$2.13 / 100g
was
$11.00
Add
Coles
Quiche Bacon Chedder Zucchini
700g
Special
$15.00
$2.14 / 100g
was
$19.00
Add
Coles
Chicken Pate
95g
Special
$2.05
$2.16 / 100g
was
$2.45
Add
Coles
Pork & Shallot
300g
Special
$6.50
$2.17 / 100g
was
$8.50
Add
Woolworths
Bertocchi Short Cut Aussie Bacon
400g
Special
$8.70
$2.17 / 100g
was
$12.50
Add
Woolworths
Bertocchi Pan Sized Aussie Bacon
400g
Special
$8.70
$2.17 / 100g
was
$12.50
Add
Woolworths
Bertocchi Middle Aussie Bacon
400g
Special
$8.70
$2.17 / 100g
was
$12.50
Add
Coles
Butterflied Lamb Leg With Baharat Spice Rub
1.3kg
Special
$28.60
$2.20 / 100g
was
$31.20
Add
Coles
Sliced Ham
500g
Special
$11.00
$2.20 / 100g
was
$12.50
Add
Woolworths
D'Orsogna Champagne Leg Ham Shaved From The Deli
1kg
Special
$22.00
$2.20 / 100g
was
$24.00
Add
Coles
Extra Lean Chicken Sausages
450g
Special
$10.00
$2.22 / 100g
was
$11.50
Cheapest
Add
Coles
Extra Lean Beef Sausages
450g
Special
$10.00
$2.22 / 100g
was
$11.50
Cheapest
Add
Biggest savings in this aisle
Free Range Chicken Breast Bulk Pack per kg
$15.80
34% less than Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Diced per kg
$10.23
29% less than Coles
Wild Alaskan Pink Salmon
$10.60
28% less than Woolworths
Free Range Chicken Thigh Fillet Bulk Pack per kg
$17.66
26% less than Coles