Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Snacks & Confectionery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
Snacks & Confectionery
3,221 products · 735 on special
Coles:
2,048
Woolworths:
690
Aldi:
483
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
735
Store brand
307
Priced per
Litre
24
100 g
649
Each
62
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,048
Woolworths
690
Aldi
483
Show only
On special
735
Store brand
307
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Dairy Milk Biscoff Chocolate Bar
45g
Special
$1.50
$3.33 / 100g
was
$3.00
Add
Coles
Caramilk Chocolate Bar
45g
Special
$1.50
$3.33 / 100g
was
$3.00
Showing 433–480 of 649
Previous 48
Next 48
Biggest savings in this aisle
Dairy Milk Chocolate Bar 45g
$1.99
50% less than Woolworths
Masala Twists
$1.25
50% less than Woolworths
Nature Valley Crunchy Granola Bars Roasted Almond
Add
Coles
Dream Chunky White Chocolate Bar
45g
Special
$1.50
$3.33 / 100g
was
$3.00
Add
Coles
Caramilk Chocolate Biscoff Bar
45g
Special
$1.50
$3.33 / 100g
was
$3.00
Add
Coles
Old Gold Block Chocolate 70% Cocoa
165g
Special
$5.50
$3.33 / 100g
was
$8.00
Add
Coles
Old Gold Block Chocolate Original
165g
Special
$5.50
$3.33 / 100g
was
$8.00
Add
Coles
Nesquik Bar Double Choc Flavour
120g
Special
$4.00
$3.33 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Nesquik Bar Strawberry Choc Flavour
120g
Special
$4.00
$3.33 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Original Potato Chips
45g
Special
$1.50
$3.33 / 100g
was
$2.20
Add
Coles
Chunky Cookie Dough Bar
45g
Special
$1.50
$3.33 / 100g
Add
Woolworths
Nongshim Shrimp Meat Chips Shrimp Meat Chips
75g
Special
$2.50
$3.33 / 100g
was
$3.00
Add
Woolworths
Nongshim Onion Rings
75g
Special
$2.50
$3.33 / 100g
was
$3.00
Add
Woolworths
Nongshim Shrimp Flavoured Chips Hot & Spicy
75g
Special
$2.50
$3.33 / 100g
was
$3.00
Add
Woolworths
Nongshim Onion Rings Hot & Spicy
75g
Special
$2.50
$3.33 / 100g
was
$3.00
Add
Woolworths
Nongshim Shrimp Crackers Shrimp Crackers
75g
Special
$2.50
$3.33 / 100g
was
$3.00
Add
Woolworths
Nongshim Shrimp Chips Salsa Picante
75g
Special
$2.50
$3.33 / 100g
was
$3.00
Add
Woolworths
Blue Frog Double Roast Hazelnut Butter Granola
300g
Special
$10.00
$3.33 / 100g
was
$14.75
Add
Woolworths
Nongshim Banana Kick Corn Puffs
75g
Special
$2.50
$3.33 / 100g
was
$3.00
Add
Coles
Minis Milk Chocolate Snack & Share Bag
145g
Special
$4.90
$3.38 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Crispy Milk Chocolate Snack & Share Bag
145g
Special
$4.90
$3.38 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Milk Chocolate Mini Rolls Cakes 5 Pack
115g
Special
$3.90
$3.39 / 100g
was
$6.90
Add
Coles
Cherry Ripe Dark Chocolate Bar
44g
Special
$1.50
$3.41 / 100g
was
$3.00
Add
Coles
Snack Bandits Mango & Banana Snack Bars 6x22g
132g
Special
$4.50
$3.41 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Meiji Yan Yan Chocolate & Strawberry
44g
Special
$1.50
$3.41 / 100g
was
$1.95
Add
Coles
Gluten Free Chocolate Raspberry Vienna Eclair
190g
Special
$6.60
$3.47 / 100g
was
$8.30
Add
Coles
Bueno Chocolate Bar
43g
Special
$1.50
$3.49 / 100g
was
$3.00
Add
Coles
Big Twirl Chocolate Bar
43g
Special
$1.50
$3.49 / 100g
was
$3.00
Add
Coles
Turtle Chips Choco Churros
80g
Special
$2.80
$3.50 / 100g
was
$3.50
Add
Coles
Turtle Chips Corn Soup Flavour
80g
Special
$2.80
$3.50 / 100g
was
$3.50
Add
Coles
Turtle Chips Flaming Mala
80g
Special
$2.80
$3.50 / 100g
was
$3.50
Add
Coles
Turtle Chips Caramel Popcorn Flavour
80g
Special
$2.80
$3.50 / 100g
was
$3.50
Add
Coles
Milk Chocolate Snack & Share Bag
140g
Special
$4.90
$3.50 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Gold Label Seeded Crackers Sea Salt
100g
Special
$3.50
$3.50 / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Gold Label Seeded Crackers Herb
100g
Special
$3.50
$3.50 / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Gold Label Seed Crackers Black Pepper
100g
Special
$3.50
$3.50 / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Banana Snack Bars 12+ Months
128g
Special
$4.50
$3.52 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Bakes Caramelised Biscuit Cream Gems
140g
Special
$5.00
$3.57 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Bakes Hazelnut Cream Gems
140g
Special
$5.00
$3.57 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
& More Roasted Macadamia Chocolate Block
195g
Special
$7.00
$3.59 / 100g
was
$9.00
Add
Coles
& More Hazelnut Praline Chocolate Block
195g
Special
$7.00
$3.59 / 100g
was
$9.00
Add
Coles
& More Caramel Creme Brulee Chocolate Block
195g
Special
$7.00
$3.59 / 100g
was
$9.00
Add
Coles
& More Tiramisu Swirl Chocolate Block
195g
Special
$7.00
$3.59 / 100g
was
$9.00
Add
Coles
& More Raspberry Cheesecake Chocolate Block
195g
Special
$7.00
$3.59 / 100g
was
$9.00
Add
Coles
Truffle Wagyu Chips
125g
Special
$4.50
$3.60 / 100g
was
$6.00
Cheapest
Add
Coles
Kombu Seaweed Butter Chips
125g
Special
$4.50
$3.60 / 100g
was
$6.00
Cheapest
Add
Coles
Sour Cream & Sriracha Chips
125g
Special
$4.50
$3.60 / 100g
was
$6.00
Cheapest
Add
Woolworths
Aeroplane Creamy Mousse Mix Chocolate Flavour
65g
Special
$2.35
$3.62 / 100g
was
$2.90
Add
Coles
Dark Chocolate Snack & Share Bag
135g
Special
$4.90
$3.63 / 100g
was
$7.00
Add
$3.45
50% less than Coles
Classic Hommus Dip
$8.00
44% less than Woolworths