Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Snacks & Confectionery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
Snacks & Confectionery
3,221 products · 735 on special
Coles:
2,048
Woolworths:
690
Aldi:
483
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
735
Store brand
307
Priced per
Litre
24
100 g
649
Each
62
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,048
Woolworths
690
Aldi
483
Show only
On special
735
Store brand
307
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Little Bellies Organic Animal Biscuits
130g
Special
$4.75
$3.65 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Fig & Almond Crackers
150g
Special
$5.50
$3.67 / 100g
was
Showing 481–528 of 649
Previous 48
Next 48
$6.50
Add
Coles
Cranberry & Pumpkin Seed Crackers
150g
Special
$5.50
$3.67 / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Apricot & Macadamia Crackers
150g
Special
$5.50
$3.67 / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Cashew & Rosemary Crackers
150g
Special
$5.50
$3.67 / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Fig & Pecan Crackers
150g
Special
$5.50
$3.67 / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Dairy Milk Velvet Block Chocolate
150g
Special
$5.50
$3.67 / 100g
was
$8.00
Add
Woolworths
Cadbury Double Decker Chocolate
54.5g
Special
$2.00
$3.67 / 100g
was
$2.30
Add
Coles
Cheddar & Parmesan Deli Style Crackers
135g
Special
$5.00
$3.70 / 100g
Add
Coles
Deli Honey Soy Chicken Deli Style Crackers
135g
Special
$5.00
$3.70 / 100g
Add
Coles
Sweet Chilli & Sour Cream Deli Style Crackers
135g
Special
$5.00
$3.70 / 100g
Add
Coles
Sea Salt & Balsamic Deli Style Crackers
135g
Special
$5.00
$3.70 / 100g
Add
Coles
Milk Chocolate Cake Bars 5 Pack
105g
Special
$3.90
$3.71 / 100g
was
$6.90
Cheapest
Add
Coles
Popcorn Puffs
75g
Special
$2.80
$3.73 / 100g
was
$3.50
Add
Coles
Twirl Crispy Milk Chocolate Bar
40g
Special
$1.50
$3.75 / 100g
was
$3.00
Add
Coles
Cherry Ripe Double Dipped Dark Chocolate Bar
40g
Special
$1.50
$3.75 / 100g
was
$3.00
Add
Coles
Kindy Strawberry & Apple Oat Bars
120g
Special
$4.50
$3.75 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Kindy Banana & Raisin Oat Bars
120g
Special
$4.50
$3.75 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Potato Chips Sour Cream & Onion
53g
Special
$2.00
$3.77 / 100g
was
$2.70
Add
Coles
Potato Chips Original
53g
Special
$2.00
$3.77 / 100g
was
$2.70
Add
Coles
Toasted Apricot & Pistachio Crackers
130g
Special
$5.00
$3.85 / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Toasted Cranberry & Almond Crackers
130g
Special
$5.00
$3.85 / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Twirl Milk Chocolate Bar
39g
Special
$1.50
$3.85 / 100g
was
$3.00
Add
Coles
Bueno White Chocolate Bar
39g
Special
$1.50
$3.85 / 100g
was
$3.00
Add
Coles
Twirl Caramilk Milk Chocolate Bar
39g
Special
$1.50
$3.85 / 100g
was
$3.00
Add
Woolworths
Nestle Bar One Chocolate
52g
Special
$2.00
$3.85 / 100g
was
$2.30
Add
Coles
Scoopers Sour Cream & Chives
90g
Special
$3.50
$3.89 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Scoopers Jalapeno & Cheddar
90g
Special
$3.50
$3.89 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Scoopers BBQ
90g
Special
$3.50
$3.89 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Koalas March Black Bitter Chocolate
37g
Special
$1.45
$3.92 / 100g
was
$1.85
Add
Coles
Mix BBQ
90g
Special
$3.60
$4.00 / 100g
was
$4.80
Add
Coles
Onion Flavoured Rings
75g
Special
$3.00
$4.00 / 100g
was
$3.50
Add
Coles
Caramelised Biscuit Cinnamon Creams
165g
Special
$6.60
$4.00 / 100g
was
$8.30
Add
Coles
Excellence Vanilla Chocolate Block
100g
Special
$4.00
$4.00 / 100g
was
$8.50
Add
Coles
Organic Apple Coconut And Flaxseed Biscuit With Prebiotics 10+ Months
100g
Special
$4.00
$4.00 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
10 Months+ Strawberry Vanilla & Spelt Biscuits
100g
Special
$4.00
$4.00 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Pear & Cinnamon Oat Biscuits 10 Months+
100g
Special
$4.00
$4.00 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Sweet Potato Chips Sea Salt
135g
Special
$5.50
$4.07 / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Extra Chocolate Snack & Share Bag
120g
Special
$4.90
$4.08 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Crunchy Cookie Milk Chocolate Snack Bag
120g
Special
$4.90
$4.08 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Nut Bites Macadamia Cashew Almond Blueberry
120g
Special
$5.00
$4.17 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
Blueberry Sugar Free Chewing Gum 3 Pack
96g
Special
$4.00
$4.17 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Chocolate 4 Treat Pack
50g
Special
$2.10
$4.20 / 100g
was
$2.80
Add
Coles
Chips Mini Rice Crackers Multi 12 Pack
180g
Special
$7.60
$4.22 / 100g
was
$9.50
Add
Coles
Gluten Free Pistachio & Fig Speciality Crackers
130g
Special
$5.50
$4.23 / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Cranberry & Fig Crackers
130g
Special
$5.50
$4.23 / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Specialty Crackers Date & Almond Gluten Free
130g
Special
$5.50
$4.23 / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Raffaello 26 Pack Gift Box
260g
Special
$11.00
$4.23 / 100g
was
$22.00
Add
Biggest savings in this aisle
Dairy Milk Chocolate Bar 45g
$1.99
50% less than Woolworths
Masala Twists
$1.25
50% less than Woolworths
Nature Valley Crunchy Granola Bars Roasted Almond
$3.45
50% less than Coles
Classic Hommus Dip
$8.00
44% less than Woolworths