Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Snacks & Confectionery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
Snacks & Confectionery
3,221 products · 735 on special
Coles:
2,048
Woolworths:
690
Aldi:
483
Loading savings in this aisle…
On special
735
Store brand
307
Priced per
Litre
39
100 g
1,920
Each
89
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,048
Woolworths
690
Aldi
483
Show only
On special
735
Store brand
307
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Watermelon Flavoured Jelly With Diced Pears 4x120g
480g
Special
$4.00
83.3c / 100g
was
$4.70
Add
Coles
Original Bar Soap Toilet Soap 6 Pack
600g
Special
$5.00
83.3c / 100g
was
Showing 49–96 of 1,920
Previous 48
Next 48
$5.90
Add
Coles
Rice Puffs
475g
$4.00
84.2c / 100g
Add
Coles
Thick 'n' Rich Chocolate Flavoured Topping
615g
$5.20
84.6c / 100g
Add
Coles
Deluxe Chocolate Mud Cake Mix
530g
Special
$4.50
84.9c / 100g
was
$5.70
Add
Coles
Drizzle Choc Hazelnut
375g
$3.20
85.3c / 100g
Add
Coles
Smooth Hazelnut Spread
1kg
$8.60
86c / 100g
Add
Coles
Salted Mixed Nuts
375g
$3.30
88c / 100g
Add
Coles
Tzatziki Dip
500g
$4.50
90c / 100g
Add
Coles
Deluxe Triple Chocolate Brownie Mix
500g
Special
$4.50
90c / 100g
was
$5.70
Add
Coles
Pretzels
500g
$4.50
90c / 100g
Add
Coles
Date Bars
375g
Special
$3.40
90.7c / 100g
was
$4.20
Add
Coles
Dip Platter Entertaining Size Medium Salsa
300g
$2.75
91.7c / 100g
Add
Coles
Dip Platter Entertaining Size Hot Salsa
300g
$2.75
91.7c / 100g
Add
Coles
Soft Liquorice
300g
$2.75
91.7c / 100g
Add
Coles
Assorted Soft Fruit Lollies
1kg
$9.20
92c / 100g
Add
Coles
Herbal Jelly Original
645g
$6.00
93c / 100g
Add
Coles
Herbal Jelly Chrysanthemum
645g
$6.00
93c / 100g
Add
Coles
Pretzels
400g
Special
$3.75
93.8c / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Salted Microwave Popcorn
80g
$0.75
93.8c / 100g
Add
Coles
Chocolate Syrup
425g
Special
$4.00
94.1c / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Cocoa Puffs
475g
$4.50
94.7c / 100g
Add
Coles
Microwave Popcorn Butter
100g
$0.95
95c / 100g
Add
Coles
Gluten Free Chocolate Cake
470g
Special
$4.50
95.7c / 100g
was
$5.70
Add
Coles
Ready To Eat Pineapple Jelly
120g
Special
$1.15
95.8c / 100g
was
$1.65
Add
Coles
Ready To Eat Raspberry Jelly
120g
Special
$1.15
95.8c / 100g
was
$1.65
Add
Coles
Ready To Eat Strawberry Jelly
120g
Special
$1.15
95.8c / 100g
was
$1.65
Add
Coles
Aussie Beer Nuts
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Frooty Rings
300g
$3.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
I'm Free From Chocolate Fudge Brownie Mix
450g
$4.50
$1.00 / 100g
Add
Coles
Jelly Sticks
400g
$4.00
$1.00 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Classic Tea Biscuits 2 Pack
400g
$4.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Tasty Spicy Coated Peanuts
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Dark Fantasy Biscuit Bourbon
150g
$1.50
$1.00 / 100g
Add
Coles
Plain Rice Crackers
100g
$1.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Biscuits Malt O Milk
250g
Special
$2.50
$1.00 / 100g
was
$3.30
Add
Coles
Choc Ripple Biscuits
250g
Special
$2.50
$1.00 / 100g
was
$3.30
Add
Coles
Teddy Bear Biscuits
250g
Special
$2.50
$1.00 / 100g
was
$3.30
Add
Coles
Family Favourites Assorted Biscuits
500g
$5.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Butternut Snap Cookie Biscuits
250g
Special
$2.50
$1.00 / 100g
was
$3.30
Add
Coles
Arno Shortbread Biscuits
250g
Special
$2.50
$1.00 / 100g
was
$3.30
Add
Coles
Biscuit Granita Regular
250g
Special
$2.50
$1.00 / 100g
was
$3.30
Add
Coles
Plain Biscuits Marie
250g
$2.50
$1.00 / 100g
Add
Coles
Pretzel Salted
200g
$2.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Plain Biscuits Milk Arrowroot
250g
$2.50
$1.00 / 100g
Add
Coles
Seaweed Rice Crackers
100g
$1.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
BBQ Rice Crackers
100g
$1.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Gingernut Biscuits
250g
$2.50
$1.00 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Dairy Milk Chocolate Bar 45g
$1.99
50% less than Woolworths
Masala Twists
$1.25
50% less than Woolworths
Nature Valley Crunchy Granola Bars Roasted Almond
$3.45
50% less than Coles
Classic Hommus Dip
$8.00
44% less than Woolworths