Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Snacks & Confectionery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
Snacks & Confectionery
3,221 products · 735 on special
Coles:
2,048
Woolworths:
690
Aldi:
483
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
735
Store brand
307
Priced per
Litre
24
100 g
649
Each
62
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,048
Woolworths
690
Aldi
483
Show only
On special
735
Store brand
307
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Yogo Chocolate With Choc Chip Custard Dessert
150g
Special
$2.50
$1.67 / 100g
was
$3.60
Add
Woolworths
Arnott's Shapes Vegemite & Cheese Cracker Biscuits
165g
Special
$2.80
$1.70 / 100g
Showing 193–240 of 649
Previous 48
Next 48
was
$4.00
Cheapest
Add
Coles
Gluten Free Hummous Dip
350g
Special
$5.95
$1.70 / 100g
was
$7.10
Add
Coles
Hazelnut Nougat Wafers
93g
Special
$1.60
$1.72 / 100g
was
$1.90
Add
Coles
Chocolate Cream Wafers
93g
Special
$1.60
$1.72 / 100g
was
$1.90
Add
Woolworths
Pilpel Dip Hummous
350g
Special
$6.05
$1.73 / 100g
was
$7.10
Add
Coles
Garnished Dip Hommus With Zesty Jalapeno
220g
Special
$3.85
$1.75 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Garnished Dip Hommus With Roasted Pine Nut
220g
Special
$3.85
$1.75 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Garnished Dip Hommus Pistachio Lemon Dukkah
220g
Special
$3.85
$1.75 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Gluten Free Popcorn Cheddar Cheese
100g
Special
$1.75
$1.75 / 100g
was
$3.50
Add
Coles
Gluten Free Popcorn Sea Salted Caramel
100g
Special
$1.75
$1.75 / 100g
was
$3.50
Add
Woolworths
Obela Hommus Dip With Roasted Pinenut
220g
Special
$3.85
$1.75 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Obela Hommus Dip With Zesty Jalapenos
220g
Special
$3.85
$1.75 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Obela Hommus Dip With Caramelised Onion
220g
Special
$3.85
$1.75 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Obela Hommus Dip With Pistachio Lemon Dukkah
220g
Special
$3.85
$1.75 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Obela Hommus Dip With Beetroot
220g
Special
$3.85
$1.75 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Obela Hommus Garlic & Crispy Chili Oil Dip
220g
Special
$3.85
$1.75 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Obela Hommus Dip With Harissa
220g
Special
$3.85
$1.75 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Tim Tam Original Chocolate Biscuit Large Pack
365g
Special
$6.40
$1.75 / 100g
was
$8.00
Add
Coles
Mint Slice Chocolate Biscuits Family Pack
365g
Special
$6.40
$1.75 / 100g
was
$8.00
Add
Coles
Lollies Kool Mints
140g
Special
$2.50
$1.79 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Biscoff Biscuits 8x2 Pack
124g
Special
$2.25
$1.81 / 100g
was
$2.65
Add
Coles
Ridge Cut Potato Chips Salt & Vinegar
165g
Special
$3.00
$1.82 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
Ridge Cut Potato Chips Himalayan Salts
165g
Special
$3.00
$1.82 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
Ridge Cut Potato Chips Sour Cream & Chives
165g
Special
$3.00
$1.82 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
Ridge Cut Potato Chips Fried Chicken
165g
Special
$3.00
$1.82 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
Chicken Cashew Meal Kit
330g
Special
$6.00
$1.82 / 100g
was
$9.00
Add
Coles
Oven Baked Potato Chips Share Pack Sour Cream & Chives
130g
Special
$2.40
$1.85 / 100g
was
$4.80
Add
Coles
Oven Baked Potato Chips Share Pack Sea Salt
130g
Special
$2.40
$1.85 / 100g
was
$4.80
Add
Coles
Bar Soap Aloe 3x90g
270g
Special
$5.00
$1.85 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Yumi's Traditional Middle Eastern Hommus Dip
200g
Special
$3.75
$1.88 / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Yumi's Roasted Beetroot Hommus Dip
200g
Special
$3.75
$1.88 / 100g
was
$5.00
Cheapest
Add
Woolworths
Yumi's Avocado Dip
200g
Special
$3.75
$1.88 / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Yumi's Dill Pickle Dip
200g
Special
$3.75
$1.88 / 100g
was
$5.00
Cheapest
Add
Woolworths
Yumi's Italian Olive Dip
200g
Special
$3.75
$1.88 / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Yumi's Sweet Potato & Cashews Dip
200g
Special
$3.75
$1.88 / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Yumi's Roasted Capsicum & Cashew Dip
200g
Special
$3.75
$1.88 / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Yumi's Kalamata Olive Dip
200g
Special
$3.75
$1.88 / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Yumi's Eggplant Mediterranean Dip
200g
Special
$3.75
$1.88 / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Yumi's Green Goddess Dip Hommus
200g
Special
$3.75
$1.88 / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Yumi's Hot Honey Dip
200g
Special
$3.75
$1.88 / 100g
was
$5.00
Cheapest
Add
Woolworths
Yumi's Chipotle Hommus Dip
200g
Special
$3.75
$1.88 / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Yumi's Chimichurri Dip
200g
Special
$3.75
$1.88 / 100g
was
$5.00
Cheapest
Add
Woolworths
Yumi's Traditional Garlic Dip
200g
Special
$3.75
$1.88 / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Ovaltine Sleep Chocolate
400g
Special
$7.50
$1.88 / 100g
was
$15.00
Add
Coles
Rich Chocolate Mousse
170g
Special
$3.20
$1.88 / 100g
was
$4.20
Cheapest
Add
Woolworths
Milo 30% Less Added Sugar Chocolate Drinking Powder Hot or Cold
395g
Special
$7.50
$1.90 / 100g
was
$10.70
Add
Coles
Chocolate Mallowpuffs Biscuits
200g
Special
$3.80
$1.90 / 100g
was
$6.30
Add
Biggest savings in this aisle
Dairy Milk Chocolate Bar 45g
$1.99
50% less than Woolworths
Masala Twists
$1.25
50% less than Woolworths
Nature Valley Crunchy Granola Bars Roasted Almond
$3.45
50% less than Coles
Classic Hommus Dip
$8.00
44% less than Woolworths