Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Snacks & Confectionery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
Snacks & Confectionery
3,221 products · 735 on special
Coles:
2,048
Woolworths:
690
Aldi:
483
Loading savings in this aisle…
On special
735
Store brand
307
Priced per
Litre
26
100 g
506
Each
158
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,048
Woolworths
690
Aldi
483
Show only
On special
735
Store brand
307
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Aeroplane Original Orange Flavoured Jelly
85g
$1.75
$2.06 / 100g
Add
Woolworths
Aeroplane Original Purple Grape Flavoured Jelly
85g
$1.75
$2.06 / 100g
Add
Woolworths
Showing 193–240 of 506
Previous 48
Next 48
Aeroplane Original Port Wine Flavoured Jelly
85g
$1.75
$2.06 / 100g
Add
Woolworths
Aeroplane Original Lemon Flavoured Jelly
85g
$1.75
$2.06 / 100g
Add
Woolworths
Aeroplane Original Watermelon Flavoured Jelly
85g
$1.75
$2.06 / 100g
Add
Woolworths
Aeroplane Original Green Apple Flavoured Jelly
85g
$1.75
$2.06 / 100g
Add
Woolworths
Marion's Kitchen Cashew Chicken Meal Kit
330g
Special
$6.80
$2.06 / 100g
was
$9.00
Add
Woolworths
Eti Cracker Crax Pretzel Stick Snack
120g
$2.50
$2.08 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Indulgent Chocolate & Caramel Cake
400g
$8.50
$2.13 / 100g
Add
Woolworths
Buddee Chocolate Spread
270g
$5.75
$2.13 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Nestle Bakers Choice Melts White Chocolate
225g
Special
$4.80
$2.13 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Nestle Baker's Choice Melt Milk Chocolate
225g
Special
$4.80
$2.13 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Nestle Bakers Choice Melts Dark Chocolate
225g
Special
$4.80
$2.13 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Nestle Baker's Choice Melt Milk Chocolate
375g
$8.00
$2.13 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Happy Birthday Chocolate Drip Cake
1.4kg
$30.00
$2.14 / 100g
Add
Woolworths
Koh Kae Peanuts BBQ
230g
$5.00
$2.17 / 100g
Add
Woolworths
Priya Australian Sandalwood Body Balance Bar
100g
Special
$2.20
$2.20 / 100g
was
$2.75
Add
Woolworths
Dollar Sweets Cookie Icing White
225g
$5.00
$2.22 / 100g
Add
Woolworths
Eti Tutku Biscuit Snack
180g
$4.00
$2.22 / 100g
Add
Woolworths
Chris' Homestyle Sweet Chilli Dip
200g
$4.50
$2.25 / 100g
Add
Woolworths
Chris' Taramosalata Homestyle Caviar Dip
200g
$4.50
$2.25 / 100g
Add
Woolworths
Chris' Tzatziki Dip Reduced Fat
200g
$4.50
$2.25 / 100g
Add
Woolworths
Chris' Dips Sweet Potato & Cashew
200g
$4.50
$2.25 / 100g
Add
Woolworths
Chris' Red Capsicum & Cashew Dip & Spread
200g
$4.50
$2.25 / 100g
Add
Woolworths
Chris' Spicy Jalapeno Dip & Spread
200g
$4.50
$2.25 / 100g
Add
Woolworths
Chris' Hommus Dip Reduced Fat
200g
$4.50
$2.25 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Milk Chocolate Chips
200g
$4.50
$2.25 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Dark Chocolate Chips
200g
$4.50
$2.25 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths White Chocolate Chips
200g
$4.50
$2.25 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Cooking Chocolate White
200g
$4.50
$2.25 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Cooking Chocolate Dark
200g
$4.50
$2.25 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Cooking Chocolate Milk
200g
$4.50
$2.25 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Cashews
450g
$10.30
$2.29 / 100g
Add
Woolworths
Cracker Barrel Vintage Cheddar Block Extra Sharp
500g
$11.50
$2.30 / 100g
Add
Woolworths
Ulker Chocolate Halley Value Pack
300g
$6.90
$2.30 / 100g
Add
Woolworths
Cadbury Baking Chips Milk Chocolate
360g
$8.40
$2.33 / 100g
Add
Woolworths
Vicenzi Savoiardi Lady Fingers Biscuits
400g
$9.40
$2.35 / 100g
Add
Woolworths
Australian Botanical Soap Wild Berry Crush Bar
200g
$4.70
$2.35 / 100g
Add
Woolworths
Gippsland Dairy Choc Fudge Honeycomb Yoghurt
140g
Special
$3.30
$2.36 / 100g
was
$4.35
Add
Woolworths
Gippsland Dairy Cookies & Cream Yoghurt
140g
Special
$3.30
$2.36 / 100g
was
$4.35
Add
Woolworths
Macro Natural Seed Mix With Pine Nuts
250g
$5.90
$2.36 / 100g
Add
Woolworths
Simply Delish Chunky Dip Fresh Basil With Cashews & Parmesan
150g
$3.60
$2.40 / 100g
Add
Woolworths
Simply Delish Chunky Dip Sundried Tomato Capsicum & Cashew
150g
$3.60
$2.40 / 100g
Add
Woolworths
Simply Delish Roasted Pumpkin With Cashews & Parmesan
150g
$3.60
$2.40 / 100g
Add
Woolworths
Macro Natural Cashew Spread
250g
$6.00
$2.40 / 100g
Add
Woolworths
Freedom Classic Rice Puffs Cereal
250g
$6.00
$2.40 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
The Jelly Co Konjac Jelly Fresh Lychee
150g
$3.60
$2.40 / 100g
Add
Woolworths
The Jelly Co Konjac Jelly Juicy Peach
150g
$3.60
$2.40 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Dairy Milk Chocolate Bar 45g
$1.99
50% less than Woolworths
Masala Twists
$1.25
50% less than Woolworths
Nature Valley Crunchy Granola Bars Roasted Almond
$3.45
50% less than Coles
Classic Hommus Dip
$8.00
44% less than Woolworths