Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Snacks & Confectionery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
Snacks & Confectionery
3,221 products · 735 on special
Coles:
2,048
Woolworths:
690
Aldi:
483
Loading savings in this aisle…
On special
735
Store brand
307
Priced per
Litre
8
100 g
119
Each
37
Filters · 2
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,048
Woolworths
690
Aldi
483
Show only
On special
735
Store brand
307
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Parle Glucose Biscuits Snack
376g
Special
$1.60
42.6c / 100g
was
$2.00
Add
Woolworths
Belvita Chocolate Breakfast Biscuits
300g
Special
$2.70
90c / 100g
Showing 1–48 of 119
Next 48
was
$4.50
Add
Woolworths
Betty Crocker Triple Chocolate Brownie Mix
500g
Special
$4.50
90c / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Betty Crocker Triple Chocolate Muffin Mix Muffin Mix
500g
Special
$4.50
90c / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Betty Crocker Frosted Chocolate Brownie Mix Frosted Chocolate
500g
Special
$4.50
90c / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Betty Crocker Rainbow Cookie Mix Cookie Mix
495g
Special
$4.50
90.9c / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Betty Crocker Milk Chocolate Chunk Cookie Mix
485g
Special
$4.50
92.8c / 100g
was
$7.00
Cheapest
Add
Woolworths
Hart & Soul All Natural Cauliflower Cashew Soup
400g
Special
$3.85
96.3c / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Hart & Soul Creamy Pumkin & Cashew Soup
400g
Special
$3.85
96.3c / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Betty Crocker Chocolate Fudge Cake Mix Cake Mix
450g
Special
$4.50
$1.00 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Haldiram's Nut Cracker
200g
Special
$2.00
$1.00 / 100g
was
$4.00
Add
Woolworths
Belvita Strawberry Yoghurt Sandwich Breakfast Biscuits
253g
Special
$2.70
$1.07 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Belvita Choc Hazelnut Sandwich Breakfast Biscuits
253g
Special
$2.70
$1.07 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Betty Crocker Salted Caramel Cookie Mix Limited Edition
400g
Special
$4.50
$1.13 / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Good Day Butter Cookies
600g
Special
$7.00
$1.17 / 100g
was
$8.50
Add
Woolworths
Aeroplane Ready To Eat Jelly Cup Snack Raspberry Flavour
120g
Special
$1.45
$1.21 / 100g
was
$1.65
Add
Woolworths
Aeroplane Ready To Eat Jelly Cup Snack Strawberry Flavour
120g
Special
$1.45
$1.21 / 100g
was
$1.65
Add
Woolworths
Aeroplane Ready To Eat Jelly Cup Snack Blackcurrant Flavour
120g
Special
$1.45
$1.21 / 100g
was
$1.65
Add
Woolworths
Aeroplane Ready To Eat Jelly Cup Snack Pineapple Flavour
120g
Special
$1.45
$1.21 / 100g
was
$1.65
Add
Woolworths
Betty Crocker Chocolate Cupcake Mix Mix
370g
Special
$4.50
$1.22 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Nutella Hazelnut Chocolate Spread Spread
750g
Special
$10.00
$1.33 / 100g
was
$12.50
Add
Woolworths
Nature Valley Crunchy Oats & Honey Granola Bars
252g
Special
$3.45
$1.37 / 100g
was
$6.90
Add
Woolworths
Nature Valley Crunchy Granola Bars Variety
252g
Special
$3.45
$1.37 / 100g
was
$6.90
Add
Woolworths
Nature Valley Crunchy Canadian Maple Syrup Granola Bars
252g
Special
$3.45
$1.37 / 100g
was
$6.90
Add
Woolworths
Nature Valley Crunchy Granola Bars Roasted Almond
252g
Special
$3.45
$1.37 / 100g
was
$6.90
Cheapest
Add
Woolworths
Betty Crocker Creamy Deluxe Chocolate Frosting
400g
Special
$5.50
$1.38 / 100g
was
$6.50
Add
Woolworths
Betty Crocker Chocolate Fudge Frosting
400g
Special
$5.50
$1.38 / 100g
was
$6.50
Add
Woolworths
Bega Raspberry Marshmallow Peanut Spread
325g
Special
$4.50
$1.38 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Old El Paso Chunky Salsa Dip Mild Mild
312g
Special
$4.40
$1.41 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Old El Paso Chunky Salsa Dip Medium
312g
Special
$4.40
$1.41 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Old El Paso Chunky Salsa Dip Hot Hot
312g
Special
$4.40
$1.41 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Betty Crocker Chocolate Honeycomb Violet Crumble Brownie Mix
310g
Special
$4.50
$1.45 / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Kellogg's Pop Tarts Frosted Cookies & Crème Toaster Pastries
384g
Special
$5.60
$1.46 / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Doritos Chunky Salsa Dip
200g
Special
$3.00
$1.50 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Doritos Cheese Supreme Dip
200g
Special
$3.00
$1.50 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Doritos Cool Ranch Dip
200g
Special
$3.00
$1.50 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Doritos Guacamole Dip
200g
Special
$3.00
$1.50 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Kozhikoden's Banana Chips
200g
Special
$3.00
$1.50 / 100g
was
$4.50
Cheapest
Add
Woolworths
Indulge Your Senses Milk Drinking Chocolate
400g
Special
$6.25
$1.56 / 100g
was
$7.50
Add
Woolworths
Betty Crocker Chocolate Honeycomb Violet Crumble Cookie Mix
280g
Special
$4.50
$1.61 / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Milo Malt Drinking Chocolate Powder Hot Or Cold
460g
Special
$7.50
$1.63 / 100g
was
$10.70
Add
Woolworths
Yogo Chocolate With Mini M&M's Custard Dessert
150g
Special
$2.50
$1.67 / 100g
was
$3.60
Add
Woolworths
Yogo Chocolate With Choc Chip Custard Dessert
150g
Special
$2.50
$1.67 / 100g
was
$3.60
Add
Woolworths
Arnott's Shapes Vegemite & Cheese Cracker Biscuits
165g
Special
$2.80
$1.70 / 100g
was
$4.00
Cheapest
Add
Woolworths
Pilpel Dip Hummous
350g
Special
$6.05
$1.73 / 100g
was
$7.10
Add
Woolworths
Obela Hommus Dip With Roasted Pinenut
220g
Special
$3.85
$1.75 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Obela Hommus Dip With Zesty Jalapenos
220g
Special
$3.85
$1.75 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Obela Hommus Dip With Caramelised Onion
220g
Special
$3.85
$1.75 / 100g
was
$5.50
Add
Biggest savings in this aisle
Dairy Milk Chocolate Bar 45g
$1.99
50% less than Woolworths
Masala Twists
$1.25
50% less than Woolworths
Nature Valley Crunchy Granola Bars Roasted Almond
$3.45
50% less than Coles
Classic Hommus Dip
$8.00
44% less than Woolworths