Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Snacks & Confectionery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
Snacks & Confectionery
3,221 products · 735 on special
Coles:
2,048
Woolworths:
690
Aldi:
483
Loading savings in this aisle…
On special
735
Store brand
307
Priced per
Litre
26
100 g
506
Each
158
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,048
Woolworths
690
Aldi
483
Show only
On special
735
Store brand
307
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Katoomba Popcorn Kernels
1kg
$3.30
33c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Essentials Cake Mix Chocolate
340g
$1.35
39.7c / 100g
Add
Woolworths
Showing 1–48 of 506
Next 48
Lighthouse Biscuit Pastry & Cake Plain Flour
1kg
$4.00
40c / 100g
Add
Woolworths
Parle Glucose Biscuits Snack
376g
Special
$1.60
42.6c / 100g
was
$2.00
Add
Woolworths
Woolworths Wheat Biscuits
1.12kg
$5.60
50c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Chocolate Topping
620g
$3.20
51.6c / 100g
Add
Woolworths
Green Leaf Hummus Tahina Dip
400g
$2.25
56.3c / 100g
Add
Woolworths
Willow Farm Hommus Dip
1kg
$6.30
63c / 100g
Add
Woolworths
Pandaroo Snacks Jelly Fruit Mini Cups
380g
$2.50
65.8c / 100g
Add
Woolworths
Green's Cake Mix Traditional Chocolate
440g
$3.00
68.2c / 100g
Add
Woolworths
Green's Marble Cake Mix Vanilla & Chocolate
400g
$3.00
75c / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Green's Brownie Mix Chocolate
380g
$3.00
78.9c / 100g
Add
Woolworths
Yumi's Traditional Middle Eastern Hommus Dip
1kg
$8.00
80c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Choc Hazelnut Spread
750g
$6.45
86c / 100g
Add
Woolworths
Belvita Chocolate Breakfast Biscuits
300g
Special
$2.70
90c / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Betty Crocker Triple Chocolate Brownie Mix
500g
Special
$4.50
90c / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Betty Crocker Triple Chocolate Muffin Mix Muffin Mix
500g
Special
$4.50
90c / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Betty Crocker Frosted Chocolate Brownie Mix Frosted Chocolate
500g
Special
$4.50
90c / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Green's Deluxe Chocolate Layer Cake Mix
630g
$5.70
90.5c / 100g
Add
Woolworths
Betty Crocker Rainbow Cookie Mix Cookie Mix
495g
Special
$4.50
90.9c / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Betty Crocker Milk Chocolate Chunk Cookie Mix
485g
Special
$4.50
92.8c / 100g
was
$7.00
Cheapest
Add
Woolworths
Woolworths Blanched Peanuts
375g
$3.50
93.3c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Cocoa Puffs
500g
$4.75
95c / 100g
Add
Woolworths
Hart & Soul All Natural Cauliflower Cashew Soup
400g
Special
$3.85
96.3c / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Hart & Soul Creamy Pumkin & Cashew Soup
400g
Special
$3.85
96.3c / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Woolworths Nuts Granulated
200g
$2.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Yummy Rainbow Rings
300g
$3.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Strawberry Flavoured Jelly In Pouch
95g
$0.95
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Mango Flavoured Jelly In Pouch
95g
$0.95
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Raspberry Flavoured Jelly In Pouch
95g
$0.95
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Jelly Joy Jelly Sticks
400g
$4.00
$1.00 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Betty Crocker Chocolate Fudge Cake Mix Cake Mix
450g
Special
$4.50
$1.00 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Eti Tea Biscuits Classic Snack
400g
$4.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Haldiram's Nut Cracker
200g
Special
$2.00
$1.00 / 100g
was
$4.00
Add
Woolworths
MasterFoods Mint Jelly Sauce
290g
$3.00
$1.03 / 100g
Add
Woolworths
Free From Gluten Brownie Mix With Dark Choc Chips
400g
$4.20
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Belvita Strawberry Yoghurt Sandwich Breakfast Biscuits
253g
Special
$2.70
$1.07 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Belvita Choc Hazelnut Sandwich Breakfast Biscuits
253g
Special
$2.70
$1.07 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Sam's Pantry Clusters Cocoa Cookie Crumble
700g
$7.60
$1.09 / 100g
Add
Woolworths
Green's Jumbl'd Cinnamon Scroll Cookies
520g
$5.70
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Betty Crocker Salted Caramel Cookie Mix Limited Edition
400g
Special
$4.50
$1.13 / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Good Day Butter Cookies
600g
Special
$7.00
$1.17 / 100g
was
$8.50
Add
Woolworths
Gippsland Dairy Twist Yoghurt Toffee & Honeycomb
700g
$8.20
$1.17 / 100g
Add
Woolworths
Hershey's Syrup Chocolate Flavoured Topping
425g
$5.00
$1.18 / 100g
Add
Woolworths
Green's Jumbl'd Cookie Loaded Brownies
480g
$5.70
$1.19 / 100g
Add
Woolworths
Uno Penotti Hazelnut Spread
750g
$9.00
$1.20 / 100g
Add
Woolworths
Aeroplane Ready To Eat Jelly Cup Snack Raspberry Flavour
120g
Special
$1.45
$1.21 / 100g
was
$1.65
Add
Woolworths
Aeroplane Ready To Eat Jelly Cup Snack Strawberry Flavour
120g
Special
$1.45
$1.21 / 100g
was
$1.65
Add
Biggest savings in this aisle
Dairy Milk Chocolate Bar 45g
$1.99
50% less than Woolworths
Masala Twists
$1.25
50% less than Woolworths
Nature Valley Crunchy Granola Bars Roasted Almond
$3.45
50% less than Coles
Classic Hommus Dip
$8.00
44% less than Woolworths