Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy Farmers Heart Active Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Dairy Farmers Heart Active Milk
Coles
Woolworths
Dairy & Eggs
At 2 stores
Dairy Farmers Heart Active Milk
1L · Dairy Farmers
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $4.10 / L
$4.10
Coles
Heart Active Milk · 1L
$4.10
$4.10 / L
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.10
Lowest
$4.10
Highest
$4.10
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
600ml
$5.25 / L
$3.15
1L
$4.10 / L
Viewing
$4.10
2L
$2.35 / L
$4.70
2L
$2.52 / L
$5.05
2L
$2.52 / L
$5.05
3L
$2.23 / L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
$2.51 less per L
Add to cart
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$2.45 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$4.10
Add from Coles
$4.10
$4.10 / L
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Best value per L
$6.70
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Dairy Farmers
Size
1L
Store brand
No
Light Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$2.45 less per L
Add to cart
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
$2.45 less per L
Add to cart