Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy & Eggs | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
Dairy & Eggs
2,020 products · 324 on special
Coles:
1,055
Woolworths:
800
Aldi:
165
Loading savings in this aisle…
On special
324
Store brand
217
Priced per
Litre
176
100 g
755
Each
34
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,055
Woolworths
800
Aldi
165
Show only
On special
324
Store brand
217
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Yoplait YOP Yoghurt With Probiotics Blueberry Pouch
130g
$2.30
$1.77 / 100g
Add
Woolworths
Pace Farm 6 Pack For Everyone Free Range Large Eggs
350g
$6.20
$1.77 / 100g
Add
Woolworths
Showing 289–336 of 755
Previous 48
Next 48
La Casa Del Formaggio Mozzarella Ball
450g
$8.00
$1.78 / 100g
Add
Woolworths
Western Star Salted Butter Block Butter Block
500g
$8.90
$1.78 / 100g
Add
Woolworths
Western Star Unsalted Butter Block Chef's Choice
500g
$8.90
$1.78 / 100g
Add
Woolworths
Samyang Buldak Cheese Spicy Ramen
700g
$12.50
$1.79 / 100g
Add
Woolworths
The Pancake Parlour Buttermilk Pancake Mix
500g
$8.95
$1.79 / 100g
Add
Aldi
Persian Feta Dip 150g
150g
$2.69
$1.79 / 100g
Add
Woolworths
Jalna Pot Set Lactose Free Greek Style Yogurt
170g
$3.05
$1.79 / 100g
Add
Aldi
Tasty Cheese Block 250g
250g
$4.49
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Australian Butter Salted
250g
$4.50
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Australian Butter Unsalted
250g
$4.50
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Philadelphia Original Cream Cheese Block
250g
Special
$4.50
$1.80 / 100g
was
$5.70
Cheapest
Add
Woolworths
Macro 12 Pack Organic Large Free Range Eggs
600g
$10.80
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Philadelphia Original Cream Cheese Twin Block
500g
$9.00
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Perfect Italiano Original Ricotta Cheese Tub Ricotta
250g
Special
$4.50
$1.80 / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Philadelphia Lactose Free Cream Cheese Block
250g
Special
$4.50
$1.80 / 100g
was
$5.70
Cheapest
Add
Woolworths
Cocobella Dairy Free Vanilla Coconut Yoghurt
150g
$2.70
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Philadelphia Light Cream Cheese Block
250g
Special
$4.50
$1.80 / 100g
was
$5.70
Cheapest
Add
Woolworths
Perfect Italiano Light Ricotta Cheese
250g
Special
$4.50
$1.80 / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
The Little Big Dairy Company Cottage Cheese
500g
$9.00
$1.80 / 100g
Add
Aldi
Bocconcini 220g
220g
$3.99
$1.81 / 100g
Add
Woolworths
Pauls Vanilla Custard Pouch
140g
$2.55
$1.82 / 100g
Add
Aldi
Tasty Shredded Cheese 250g
250g
$4.59
$1.84 / 100g
Add
Aldi
Indulgent Caramel Delight Greek Yogurt 190g
190g
$3.49
$1.84 / 100g
Add
Aldi
Indulgent Apple Delight Greek Yogurt 190g
190g
$3.49
$1.84 / 100g
Add
Woolworths
Made With Plants Cheddar Block Dairy Free
500g
Special
$9.20
$1.84 / 100g
was
$11.50
Add
Aldi
Apricot & Almond Cream Cheese 200g
200g
$3.69
$1.84 / 100g
Add
Aldi
Sweet Chilli Cream Cheese 200g
200g
$3.69
$1.84 / 100g
Add
Aldi
Marinated Fetta 350g
350g
$6.49
$1.85 / 100g
Add
Woolworths
Devondale Butter Block Salted
500g
$9.30
$1.86 / 100g
Add
Woolworths
Devondale Butter Block Unsalted
500g
$9.30
$1.86 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Chobani Greek Yoghurt Natural Light
160g
$3.00
$1.88 / 100g
Add
Woolworths
Chobani Greek Yoghurt Vanilla
160g
$3.00
$1.88 / 100g
Add
Woolworths
Chobani Greek Yoghurt Passion Fruit
160g
$3.00
$1.88 / 100g
Add
Woolworths
Chobani Greek Yoghurt Mango
160g
$3.00
$1.88 / 100g
Add
Woolworths
Chobani Greek Yoghurt Strawberry
160g
$3.00
$1.88 / 100g
Add
Woolworths
Chobani Greek Yoghurt Lemon
160g
$3.00
$1.88 / 100g
Add
Woolworths
Ultimate Yoghurt Passionfruit Cheesecake
160g
$3.00
$1.88 / 100g
Add
Woolworths
Ultimate Yoghurt Apple Pie Inspired
160g
$3.00
$1.88 / 100g
Add
Woolworths
Ultimate Yoghurt Sticky Date Pudding Inspired
160g
$3.00
$1.88 / 100g
Add
Aldi
Dutch Gouda Cheese Portion 265g
265g
$4.99
$1.88 / 100g
Add
Woolworths
Perfect Italiano Grated 4 Cheese Melt
450g
$8.50
$1.89 / 100g
Add
Woolworths
Perfect Italiano Grated Mexican Style Cheese
450g
$8.50
$1.89 / 100g
Add
Woolworths
Perfect Italiano Grated Mozzarella Cheese Mozzarella Cheese
450g
$8.50
$1.89 / 100g
Add
Aldi
Long-life Grated Parmesan Cheese 100g
100g
$1.89
$1.89 / 100g
Add
Woolworths
Sunny Queen 100% Egg Whites
500g
$9.50
$1.90 / 100g
Add
Woolworths
Sunny Queen 12 Pack Organic Extra Large Free Range Eggs
700g
$13.30
$1.90 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Traditional Fetta Twin Pack
$6.50
57% less than Woolworths
Organic Yoghurt Vanilla Bean
$7.90
50% less than Woolworths
Passionfruit Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths
Blueberry Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths