Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Health & Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
Health & Protein
1,761 products · 512 on special
Coles:
1,280
Woolworths:
408
Aldi:
73
Loading savings in this aisle…
On special
512
Store brand
50
Priced per
Litre
98
100 g
199
Each
111
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,280
Woolworths
408
Aldi
73
Show only
On special
512
Store brand
50
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Vetta Smart Protein Plain Flour
1kg
$4.50
45c / 100g
Add
Woolworths
Edgell Black Beans Plant Protein
400g
$1.95
48.8c / 100g
Add
Woolworths
Showing 1–48 of 199
Next 48
Macro High Protein Lower Carb Loaf
500g
Special
$2.80
56c / 100g
was
$4.80
Add
Woolworths
Vaalia Probiotic Yoghurt French Vanilla
900g
Special
$5.30
58.9c / 100g
was
$6.80
Add
Woolworths
Vaalia Probiotic Yoghurt Luscious Berries
900g
Special
$5.30
58.9c / 100g
was
$6.80
Add
Woolworths
Wonder White Bread Vitamins & Minerals Sandwich
700g
$4.60
65.7c / 100g
Add
Woolworths
Wonder White Bread Vitamins & Minerals Toast
700g
$4.60
65.7c / 100g
Add
Woolworths
Rokeby Probiotic Filmjolk Yoghurt Natural
750g
$5.20
69.3c / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Rokeby Probiotic Filmjolk Yoghurt Blueberry
750g
$5.20
69.3c / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Abbott's Bakery High Protein Soy Chickpea & Quinoa
700g
Special
$5.20
74.3c / 100g
was
$5.80
Add
Woolworths
Woolworths High Protein Plain Yoghurt
900g
$7.00
77.8c / 100g
Add
Woolworths
Vetta SMART Protein Spirals Pasta
375g
$3.00
80c / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Vetta Smart Protein Penne Pasta
375g
$3.00
80c / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Vetta SMART Protein Spaghetti Pasta
375g
$3.00
80c / 100g
Add
Woolworths
La Molisana High Protein Fusilli Pasta
400g
$3.30
82.5c / 100g
Add
Woolworths
La Molisana High Protein Penne Rigate Pasta
400g
$3.30
82.5c / 100g
Add
Woolworths
Helga's Wholemeal Plus High Protein Loaf
700g
$5.80
82.9c / 100g
Add
Woolworths
Activia Probiotic Yoghurt Mixed Berries
900g
$7.50
83.3c / 100g
Add
Woolworths
Activia Probiotic Yoghurt Vanilla
900g
$7.50
83.3c / 100g
Add
Woolworths
Farmers Union Greek Style High Protein Yoghurt Natural
900g
$7.95
88.3c / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Table Of Plenty High Protein Kefir Vanilla
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Babushka's Powerful Probiotic Kefir Organic Natural Yoghurt
750g
$7.60
$1.01 / 100g
Add
Woolworths
Farmers Union Greek Style High Protein Yoghurt Vanilla
600g
$6.20
$1.03 / 100g
Add
Woolworths
Burgen Lower Carb High Protein Sunflower & Linseed Bread
660g
$7.00
$1.06 / 100g
Add
Woolworths
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
250g
Special
$2.70
$1.08 / 100g
was
$4.50
Cheapest
Add
Woolworths
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
250g
Special
$2.70
$1.08 / 100g
was
$4.50
Cheapest
Add
Woolworths
Sunrice Protein Basmati Rice Pouch
250g
Special
$2.70
$1.08 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Kellogg's Nutri Grain Protein Breakfast Cereal Bulk Pack
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Farmers Union Greek Style High Protein Yoghurt
500g
$5.70
$1.14 / 100g
Add
Woolworths
YoPRO Protein Yoghurt Vanilla
700g
$8.00
$1.14 / 100g
Add
Woolworths
YoPRO High Protein Yoghurt Salted Caramel
700g
$8.00
$1.14 / 100g
Add
Woolworths
YoPRO Protein Yoghurt Strawberry
700g
$8.00
$1.14 / 100g
Add
Woolworths
Mission Low Gi + Protein Wraps Wholemeal
425g
Special
$5.00
$1.18 / 100g
was
$5.60
Add
Woolworths
Kellogg's Nutri Grain Protein Breakfast Cereal
290g
Special
$3.50
$1.21 / 100g
was
$7.00
Cheapest
Add
Woolworths
Uncle Tobys Plus Protein Breakfast Cereal
620g
Special
$7.50
$1.21 / 100g
was
$9.50
Cheapest
Add
Woolworths
Carman's High Protein Toasted Muesli Almond & Coconut
775g
$9.90
$1.28 / 100g
Add
Woolworths
Nestle Milo Protein Cereal
535g
Special
$7.50
$1.40 / 100g
was
$9.50
Add
Woolworths
Simson's Pantry High Protein White Wraps
600g
$8.50
$1.42 / 100g
Add
Woolworths
Green's Protein Pancake Mix
325g
$4.70
$1.45 / 100g
Add
Woolworths
Green's Protein Pancake Mix Chocolate
325g
$4.70
$1.45 / 100g
Add
Woolworths
The Healthy Baker Protein Pancake Mix
400g
$6.00
$1.50 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
The Healthy Baker Protein Brownie Mix Chocolate
400g
$6.00
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Sunsol High Protein Granola Choc Almond
450g
Special
$6.75
$1.50 / 100g
was
$9.00
Add
Woolworths
YoPRO Perform High Protein Yoghurt Mixed Berry
175g
Special
$2.70
$1.54 / 100g
was
$3.90
Add
Woolworths
YoPRO Perform High Protein Yoghurt Mango Passionfruit
175g
Special
$2.70
$1.54 / 100g
was
$3.90
Add
Woolworths
YoPRO Perform High Protein Yoghurt Strawberry
175g
Special
$2.70
$1.54 / 100g
was
$3.90
Add
Woolworths
Mayver's Peanut Butter Protein +
750g
$11.60
$1.55 / 100g
Add
Woolworths
Mayver's Smunchy Protein Plus Peanut Butter
375g
Special
$5.80
$1.55 / 100g
was
$7.30
Add
Biggest savings in this aisle
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
$2.70
50% less than Coles
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
$6.00
33% less than Woolworths