Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Household & Personal Care | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
Household & Personal Care
5,658 products · 1,515 on special
Coles:
2,937
Woolworths:
2,576
Aldi:
145
Loading savings in this aisle…
On special
1,515
Store brand
81
Priced per
Litre
1,771
100 g
476
Each
690
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,937
Woolworths
2,576
Aldi
145
Show only
On special
1,515
Store brand
81
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Tropical Oasis Fabric Conditioner
1L
$4.00
$4.00 / L
Add
Coles
Window Cleaner Trigger Pack
600ml
Special
$2.45
$4.08 / L
was
$3.55
Add
Showing 49–96 of 1,771
Previous 48
Next 48
Coles
Laundry Liquid Detergent Tropical 80 Washes
4L
$16.50
$4.13 / L
Add
Coles
Frangipani Laundry Liquid
4L
$16.50
$4.13 / L
Add
Coles
Fabric Softener Concentrate Warm Vanilla & Creamy Coconut
1.9L
Special
$8.00
$4.21 / L
was
$16.00
Add
Coles
Concentrate Dishwashing Liquid Lemon
450ml
$1.90
$4.22 / L
Add
Coles
Concentrate Dishwashing Liquid Limited Edition Lychee & Lime Blossom
450ml
$1.90
$4.22 / L
Add
Coles
Sunshine Fresh Fabric Conditioner
2L
$8.50
$4.25 / L
Add
Coles
Multipurpose Spray Berry Bliss
750ml
$3.25
$4.33 / L
Add
Coles
Multipurpose Spray Citrus Spice
750ml
$3.25
$4.33 / L
Add
Coles
Laundry Liquid Advanced Clean
5.4L
$23.50
$4.35 / L
Add
Coles
Eucalyptus Disinfectant Liquid
5L
$22.00
$4.40 / L
Add
Coles
Milk & Honey Body Wash
1L
$4.40
$4.40 / L
Add
Coles
Fruits Apple Fresh Shampoo
500ml
$2.20
$4.40 / L
Add
Coles
Fruits Apple Fresh Conditioner
500ml
$2.20
$4.40 / L
Add
Coles
Fruits Wild Berry Shampoo
500ml
$2.20
$4.40 / L
Add
Coles
Fruits Wild Berry Conditioner
500ml
$2.20
$4.40 / L
Add
Coles
Frangipani Front & Top Loader Laundry Liquid
2L
$9.00
$4.50 / L
Add
Coles
Concentrate Laundry Liquid
4L
$18.00
$4.50 / L
Add
Coles
Laundry Sanitiser
1L
$4.50
$4.50 / L
Add
Coles
Laundry Liquid Detergent Tropical 40 Washes
2L
$9.00
$4.50 / L
Add
Coles
Laundry Liquid Detergent Coastal Luxury 40 Washes
2L
$9.00
$4.50 / L
Add
Coles
4 In 1 Laundry Liquid Fresh Scent
2L
$9.00
$4.50 / L
Add
Coles
Ion4 Mountain Blast Sports Drink Sipper Cap
600ml
Special
$2.75
$4.58 / L
was
$4.60
Cheapest
Add
Coles
Berry Ice Zero Sports Drink Sipper Cap
600ml
Special
$2.75
$4.58 / L
was
$4.60
Cheapest
Add
Coles
Ion4 Gold Rush Sports Drink Sipper Cap
600ml
Special
$2.75
$4.58 / L
was
$4.60
Cheapest
Add
Coles
Ion4 Blackcurrant Sports Drink Sipper Cap
600ml
Special
$2.75
$4.58 / L
was
$4.60
Cheapest
Add
Coles
Ion4 Berry Ice Sports Drink Sipper Cap
600ml
Special
$2.75
$4.58 / L
was
$4.60
Cheapest
Add
Coles
Ion4 Lemon Lime Sports Drink Sipper Cap
600ml
Special
$2.75
$4.58 / L
was
$4.60
Cheapest
Add
Coles
Zero Sugar Grape Sports Drink Sipper Cap Bottle
600ml
Special
$2.75
$4.58 / L
was
$4.60
Add
Coles
Ion4 Active Water Peach And Apple Zero Sugar Sipper Cap Bottle
600ml
Special
$2.75
$4.58 / L
was
$4.60
Add
Coles
Zero Sugar Mountain Blast Drink Sipper Cap
600ml
Special
$2.75
$4.58 / L
was
$4.60
Add
Coles
Gold Absolute Laundry Liquid
3.6L
$16.50
$4.58 / L
Add
Coles
Regular Dishwashing Liquid Lemon Lime Bulk Pack
1.3L
$6.00
$4.62 / L
Add
Coles
Bleach Detergent
1.25L
$5.80
$4.64 / L
Add
Coles
Laundry Liquid Orange & Eucalyptus
4L
$19.00
$4.75 / L
Add
Coles
Aqua Toilet Cleaner
750ml
$3.60
$4.80 / L
Add
Coles
Body Wash Guava & Peach
1L
$4.80
$4.80 / L
Add
Coles
Revitalising Ocean Breeze Body Wash
1L
$4.80
$4.80 / L
Add
Coles
Men Shower Gel
1L
$4.80
$4.80 / L
Add
Coles
Power Active Toilet Cleaner Gel Flower Blossom
700ml
Special
$3.50
$5.00 / L
was
$7.00
Add
Coles
Power Active Toilet Cleaner Gel Eucalyptus
700ml
Special
$3.50
$5.00 / L
was
$7.00
Add
Coles
Antibacterial Laundry Sanitiser
2L
Special
$10.00
$5.00 / L
was
$20.00
Add
Coles
Perfume Indulgence Laundry Liquid Gold Absolute
1.8L
$9.00
$5.00 / L
Add
Coles
Laundry Liquid Whites & Colours
4L
$20.00
$5.00 / L
Add
Coles
Intense Fresh Laundry Liquid
1.8L
$9.00
$5.00 / L
Add
Coles
Tellfresh Container
500ml
Special
$2.50
$5.00 / L
was
$5.00
Add
Coles
Laundry Liquid Sensitive
4L
$21.00
$5.25 / L
Add
Biggest savings in this aisle
Toni & Guy Strength Plex Bond Repair Shampoo
$15.00
67% less than Coles
Head & Shoulders Clean & Balanced Shampoo
$13.00
59% less than Coles
TRESemme Shampoo Moisture Rich
$10.00
59% less than Coles
Head & Shoulders Dry Scalp Care Conditioner
$13.00
56% less than Coles