Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Household & Personal Care | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
Household & Personal Care
5,658 products · 1,515 on special
Coles:
2,937
Woolworths:
2,576
Aldi:
145
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
1,515
Store brand
81
Priced per
Litre
3,231
100 g
871
Each
1,537
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,937
Woolworths
2,576
Aldi
145
Show only
On special
1,515
Store brand
81
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Macleans Multi Action Whitening Toothpaste
170g
$3.50
$2.06 / 100g
Add
Coles
Country Scent Disinfectant Spray
375g
Special
$7.80
$2.08 / 100g
was
$13.00
Add
Showing 193–240 of 871
Previous 48
Next 48
Coles
Original Disinfectant Spray
375g
Special
$7.80
$2.08 / 100g
was
$13.00
Add
Coles
Air Freshener Auto Spray Refill Cherry Blossom
180g
$3.75
$2.08 / 100g
Add
Coles
Air Freshener Auto Refill Spray Vanilla Orchid & Ylang Ylang
180g
$3.75
$2.08 / 100g
Add
Woolworths
ZenZone Air Freshener Spray Refill Frangipani
180g
$3.75
$2.08 / 100g
Add
Woolworths
ZenZone Air Freshener Refill Cotton Blossom
180g
$3.75
$2.08 / 100g
Add
Aldi
Triple Action Toothpaste 210g
210g
$4.39
$2.09 / 100g
Add
Coles
Triple Action Toothpaste
165g
$3.45
$2.09 / 100g
Add
Coles
Cavity Protection Toothpaste Blue Minty Gel
165g
$3.45
$2.09 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Colgate Toothpaste Triple Action Micro Cleaning
165g
$3.45
$2.09 / 100g
Add
Woolworths
Colgate Cavity Protection Toothpaste Blue Minty Gel
165g
$3.45
$2.09 / 100g
Cheapest
Add
Coles
3dwhite Long Lasting Freshness Whitening Toothpaste
190g
Special
$4.00
$2.11 / 100g
was
$8.00
Add
Woolworths
Ecostore Lemongrass Soap Bar
150g
Special
$3.20
$2.13 / 100g
was
$4.00
Add
Woolworths
Glen 20 All-In-One Original Disinfectant Spray
490g
$10.50
$2.14 / 100g
Add
Coles
Traditional Cream Filled Dusted Sponge
380g
$8.20
$2.16 / 100g
Add
Coles
Charcoal Deep Stain Remover Whitening Toothpaste
205g
Special
$4.50
$2.20 / 100g
was
$9.00
Cheapest
Add
Woolworths
White Glo Professional Whitening Toothpaste
205g
Special
$4.50
$2.20 / 100g
was
$9.00
Cheapest
Add
Coles
Napisan Gold Pro Turbo Colours Stain Remover
1kg
$22.00
$2.20 / 100g
Add
Coles
Napisan Gold Pro Turbo White Stain Remover
1kg
$22.00
$2.20 / 100g
Add
Woolworths
Priya Soap Bar Goats Milk
100g
Special
$2.20
$2.20 / 100g
was
$2.75
Add
Woolworths
Vanish Gold Pro Turbo Stain Remover Powder
1kg
$22.00
$2.20 / 100g
Add
Woolworths
Vanish Gold Pro Turbo White Stain Remover Powder
1kg
$22.00
$2.20 / 100g
Add
Coles
Cavity Protection Toothpaste Great Regular Flavour
90g
$2.00
$2.22 / 100g
Add
Coles
Solid Air Freshener Floral Whisper
180g
$4.00
$2.22 / 100g
Add
Coles
Solid Air Freshener Lavender
180g
$4.00
$2.22 / 100g
Add
Woolworths
Colgate Cavity Protection Toothpaste Great Regular Flavour
90g
$2.00
$2.22 / 100g
Add
Woolworths
Glade Clean Linen Scented Gel Air Freshener
180g
$4.00
$2.22 / 100g
Add
Woolworths
Glade Lavender Scented Gel Air Freshener
180g
$4.00
$2.22 / 100g
Add
Aldi
Hair Gel 250g
250g
$5.99
$2.40 / 100g
Add
Coles
Styling Gel Tub Maximum Hold
250g
$6.00
$2.40 / 100g
Add
Woolworths
Freshwater Farm Australia Sandalwood Oil & Kunzea Soap Bar
200g
$4.80
$2.40 / 100g
Add
Woolworths
Vo5 Styling Gel Tub Mega Hold
250g
$6.00
$2.40 / 100g
Add
Coles
Soap Antibacterial Fresh
90g
$2.20
$2.44 / 100g
Add
Coles
Soap Gentle Antibacterial
90g
$2.20
$2.44 / 100g
Add
Woolworths
Protex Antibacterial Bar Soap Fresh
90g
$2.20
$2.44 / 100g
Add
Coles
Triple Action Toothpaste
80g
$2.00
$2.50 / 100g
Add
Woolworths
Oral-B Pro Health Complete Defence System Whitening Toothpaste
110g
Special
$2.75
$2.50 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Hippo Closet Dehumidifier Container Small Spaces
300g
$7.50
$2.50 / 100g
Add
Woolworths
Vanish Turbo Laundry Stain Removal Powder
500g
$12.50
$2.50 / 100g
Add
Coles
Active Family Sunscreen SPF 50+
110g
Special
$2.80
$2.55 / 100g
was
$14.00
Add
Coles
Cleanser & Polish Powder
340g
$8.70
$2.56 / 100g
Add
Woolworths
White Glo Professional Whitening Toothpaste
115g
Special
$3.00
$2.61 / 100g
was
$6.00
Cheapest
Add
Coles
Total Active Prevention Original Toothpaste
200g
$5.25
$2.63 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Total Active Prevention Mint Stripe Toothpaste
200g
$5.25
$2.63 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Shower Hair Removal Cream Sensitive
357g
Special
$9.60
$2.69 / 100g
was
$12.00
Add
Coles
Ginger Kisses Cream Filled Sponge Cake 8 Pack
200g
$5.40
$2.70 / 100g
Add
Coles
Pro Health Advanced Deep Clean Toothpaste
110g
Special
$3.00
$2.73 / 100g
was
$6.00
Add
Biggest savings in this aisle
Toni & Guy Strength Plex Bond Repair Shampoo
$15.00
67% less than Coles
Head & Shoulders Clean & Balanced Shampoo
$13.00
59% less than Coles
TRESemme Shampoo Moisture Rich
$10.00
59% less than Coles
Head & Shoulders Dry Scalp Care Conditioner
$13.00
56% less than Coles