Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Household & Personal Care | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
Household & Personal Care
5,658 products · 1,515 on special
Coles:
2,937
Woolworths:
2,576
Aldi:
145
Loading savings in this aisle…
On special
1,515
Store brand
81
Priced per
Litre
1,398
100 g
364
Each
814
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,937
Woolworths
2,576
Aldi
145
Show only
On special
1,515
Store brand
81
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Clean Foldable Laundry Basket
24L
$15.00
62.5c / L
Add
Woolworths
Strike Bleach
2L
$2.00
$1.00 / L
Add
Woolworths
Showing 1–48 of 1,398
Next 48
Clean Laundry Liquid Apple Splash
2L
$2.00
$1.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Spring Water Sipper
1L
$1.30
$1.30 / L
Add
Woolworths
Shine Dishwashing Liquid Lemon
1L
$1.40
$1.40 / L
Add
Woolworths
Soften Fabric Conditioner Lavender Breeze
2L
$3.00
$1.50 / L
Add
Woolworths
Soften Fabric Conditioner Ocean Fresh
2L
$3.00
$1.50 / L
Add
Woolworths
Strike Pro Disinfectant Eucalyptus Hospital Grade
1.25L
$2.60
$2.08 / L
Add
Woolworths
Strike Pro Disinfectant Lavender Hospital Grade
1.25L
$2.60
$2.08 / L
Add
Woolworths
White King Premium Bleach Lemon
2.5L
$5.80
$2.32 / L
Add
Woolworths
White King Premium Bleach Regular
2.5L
$5.80
$2.32 / L
Add
Woolworths
Strike Pro Antibacterial Multipurpose Spray Cleaner Lemon & Lime
750ml
$1.85
$2.47 / L
Add
Woolworths
Strike Pro Multipurpose Cleaner Spray Antibacterial
750ml
$1.85
$2.47 / L
Add
Woolworths
Clean Laundry Liquid Tropical Bloom
4L
$10.00
$2.50 / L
Add
Woolworths
Strike Pro Glass Cleaner Spray Removes Grease & Grime
750ml
$1.95
$2.60 / L
Add
Woolworths
Earth Choice Dishwashing Liquid
1L
$2.65
$2.65 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Earth Choice Fabric Softener
1L
$2.70
$2.70 / L
Add
Woolworths
Clean Oxy Action Stain Remover
750ml
$2.10
$2.80 / L
Add
Woolworths
Clean Oil & Grime Stain Remover
750ml
$2.10
$2.80 / L
Add
Woolworths
The Balnea Body Company Moisturising Hand Wash Refill Milk & Honey
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
The Balnea Body Company Antibacterial Handwash Refill Lime Scented
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
The Balnea Body Company Antibacterial Handwash Refill Gentle Aloe Vera
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
The Balnea Body Company Antibacterial Handwash Refill Original
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
Clean Laundry Liquid Tropical Bloom
2L
$6.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
Clean Laundry Liquid Fresh Getaway
2L
$6.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
Strike Pro Antibacterial Power Gel Toilet Cleaner Marine Fresh
700ml
$2.20
$3.14 / L
Add
Woolworths
Strike Pro Antibacterial Bleach Gel Toilet Cleaner Lemon Blast
700ml
$2.20
$3.14 / L
Add
Woolworths
Shine Ultra Dishwashing Liquid Concentrate Antibacterial
900ml
$3.00
$3.33 / L
Add
Woolworths
Shine Ultra Dishwashing Liquid Pear & Peony
900ml
$3.00
$3.33 / L
Add
Woolworths
Huggie Fabric Softener Classic Blue
2L
$6.80
$3.40 / L
Add
Woolworths
Purity Laundry Liquid Sensitive
4L
$14.00
$3.50 / L
Add
Woolworths
Purity Sensitive Fabric Softener
2L
$7.00
$3.50 / L
Add
Woolworths
White King Bleach Lemon
1.25L
$4.40
$3.52 / L
Add
Woolworths
Earth Choice Floor Surface Cleaner
1L
$3.55
$3.55 / L
Add
Woolworths
Elbow Grease Multipurpose Cleaner
500ml
$1.80
$3.60 / L
Add
Woolworths
Purity Sensitive Laundry Liquid
2L
$7.30
$3.65 / L
Add
Woolworths
Strike Pro Bath & Shower Spray Cleaner Spring Breeze
750ml
$2.75
$3.67 / L
Add
Woolworths
Soften Elegant Night Fabric Softener
1L
$3.70
$3.70 / L
Add
Woolworths
Soften Serene Moment Fabric Softener
1L
$3.70
$3.70 / L
Add
Woolworths
Soften Sensitive Fabric Softener
1L
$3.70
$3.70 / L
Add
Woolworths
Cuddly Fabric Conditioner Sunshine Fresh
2L
Special
$7.50
$3.75 / L
was
$8.50
Add
Woolworths
Pine O Cleen Lavender Disinfectant Liquid
1.25L
Special
$4.80
$3.84 / L
was
$9.60
Cheapest
Add
Woolworths
Pine O Cleen Pine Disinfectant Liquid
1.25L
Special
$4.80
$3.84 / L
was
$9.60
Cheapest
Add
Woolworths
Fluffy Fabric Conditioner Summer Breeze
2L
$7.80
$3.90 / L
Add
Woolworths
All Smiles Total Care Mint Mouthwash
500ml
$2.00
$4.00 / L
Add
Woolworths
Clean Laundry Sanitiser Antibacterial
1L
$4.00
$4.00 / L
Add
Woolworths
Surf Laundry Liquid Detergent Tropical
4L
$16.50
$4.13 / L
Add
Woolworths
Fab Liquid Laundry Detergent Fresh Frangipani
4L
$16.50
$4.13 / L
Add
Biggest savings in this aisle
Toni & Guy Strength Plex Bond Repair Shampoo
$15.00
67% less than Coles
Head & Shoulders Clean & Balanced Shampoo
$13.00
59% less than Coles
TRESemme Shampoo Moisture Rich
$10.00
59% less than Coles
Head & Shoulders Dry Scalp Care Conditioner
$13.00
56% less than Coles