Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Other | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
Other
7,705 products · 1,651 on special
Coles:
5,100
Woolworths:
2,459
Aldi:
146
Loading savings in this aisle…
On special
1,651
Store brand
951
Priced per
Litre
34
100 g
472
Each
445
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
5,100
Woolworths
2,459
Aldi
146
Show only
On special
1,651
Store brand
951
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Pistachios Roasted & Salted
400g
$14.00
$3.50 / 100g
Add
Coles
Raspberries
125g
$4.50
$3.60 / 100g
Add
Coles
Showing 337–384 of 472
Previous 48
Next 48
I'm Free From Gluten Free Christmas Pudding
110g
$4.00
$3.64 / 100g
Add
Coles
Rtd Turkish Delight
190g
$7.00
$3.68 / 100g
Add
Coles
Gut Health Daily Fibre Boost Powder
500g
$18.50
$3.70 / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic LSA with Probiotics
200g
$7.40
$3.70 / 100g
Add
Woolworths
Macro Australian Walnuts
250g
$9.30
$3.72 / 100g
Add
Coles
Sliced Pepperoni Medium
200g
$7.50
$3.75 / 100g
Add
Coles
Turkish Apricots
200g
$7.50
$3.75 / 100g
Add
Coles
Diced Apricots
200g
$7.50
$3.75 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Dried & Diced Apricots
200g
$7.50
$3.75 / 100g
Add
Coles
Grana Padano Aged 14 Months
250g
$9.50
$3.80 / 100g
Add
Coles
Goji Berries
150g
$5.85
$3.90 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Dried Goji Berries
150g
$5.85
$3.90 / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Snow Peas
125g
$4.90
$3.92 / 100g
Add
Coles
Blackberries
125g
$5.00
$4.00 / 100g
Add
Coles
Spanish Iberico
150g
$6.00
$4.00 / 100g
Add
Coles
Wellness Road Organic Cacao Powder
250g
$10.00
$4.00 / 100g
Add
Coles
Chest Rub
100g
$4.00
$4.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Salted Caramel Pudding
100g
$4.00
$4.00 / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Natural Walnuts
250g
$10.00
$4.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Recipe Base Chilli Con Carne
40g
$1.60
$4.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Macadamias Pieces
120g
$4.90
$4.08 / 100g
Add
Coles
Raw Macadamia Pieces
100g
$4.10
$4.10 / 100g
Add
Coles
Pitted Medjool Date
340g
$14.00
$4.12 / 100g
Add
Coles
Apricots
200g
$8.50
$4.25 / 100g
Add
Coles
Dessert Selection 12 Pack
320g
$14.00
$4.38 / 100g
Add
Coles
Macadamias
80g
$3.50
$4.38 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Macadamias
120g
$5.25
$4.38 / 100g
Add
Coles
Mixed Rubber Bands Box
100g
$4.45
$4.45 / 100g
Add
Coles
Natural Macadamias
400g
$18.00
$4.50 / 100g
Add
Coles
Spearmint Gum
64g
$2.90
$4.53 / 100g
Add
Coles
Peppermint Gum
64g
$2.90
$4.53 / 100g
Add
Coles
Christmas Florentines
150g
$6.85
$4.57 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 2 Pack Goldband Snapper Portions Skin On
260g
$12.00
$4.62 / 100g
Add
Coles
British Blue Stilton
150g
$7.00
$4.67 / 100g
Add
Coles
Mini Tart Selection 6 Pack
210g
$10.00
$4.76 / 100g
Add
Coles
Blanched Hazelnuts
150g
$7.30
$4.87 / 100g
Add
Coles
Jalapeno Chilli
80g
$3.90
$4.88 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Jalapeno Chilli Punnet
80g
$3.90
$4.88 / 100g
Add
Coles
Christmas Gingerbread
40g
$2.00
$5.00 / 100g
Add
Coles
Hazelnuts
150g
$7.50
$5.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Sumac Ground
40g
$2.00
$5.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Hazelnuts
150g
$7.50
$5.00 / 100g
Add
Coles
Parmigiano Reggiano
250g
$13.00
$5.20 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Black Peppercorn Refillable Grinder
124g
$6.50
$5.24 / 100g
Add
Coles
Australian Macadamias
200g
$10.55
$5.28 / 100g
Add
Coles
Chillies Ground Hot
43g
$2.30
$5.35 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Pink Grapefruit Soda
$3.70
73% less than Woolworths
Organic Sweet & Salty Softcorn
$7.50
69% less than Woolworths
Masala Crunch
$1.25
50% less than Woolworths
Glucose Syrup
$2.45
50% less than Woolworths