Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Snacks & Confectionery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
Snacks & Confectionery
3,221 products · 735 on special
Coles:
2,048
Woolworths:
690
Aldi:
483
Loading savings in this aisle…
On special
735
Store brand
307
Priced per
Litre
26
100 g
506
Each
158
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,048
Woolworths
690
Aldi
483
Show only
On special
735
Store brand
307
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Aeroplane Ready To Eat Jelly Cup Snack Blackcurrant Flavour
120g
Special
$1.45
$1.21 / 100g
was
$1.65
Add
Woolworths
Aeroplane Ready To Eat Jelly Cup Snack Pineapple Flavour
120g
Special
$1.45
$1.21 / 100g
Showing 49–96 of 506
Previous 48
Next 48
was
$1.65
Add
Woolworths
Green's Gluten Free Chocolate Cake Mix
470g
$5.70
$1.21 / 100g
Add
Woolworths
Betty Crocker Chocolate Cupcake Mix Mix
370g
Special
$4.50
$1.22 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Bega Simply Nuts Smooth Natural Peanut Butter
650g
$8.00
$1.23 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Bega Simply Nuts Crunchy Natural Peanut Butter
650g
$8.00
$1.23 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Willow Farm Dip French Onion
200g
$2.50
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Willow Farm Dip Tzatziki
200g
$2.50
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Willow Farm Dip Hommus
200g
$2.50
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Green's Deluxe Chocolate Cupcake Mix
450g
$5.70
$1.27 / 100g
Add
Woolworths
Nutella Hazelnut Chocolate Spread Spread
750g
Special
$10.00
$1.33 / 100g
was
$12.50
Add
Woolworths
Nature Valley Crunchy Oats & Honey Granola Bars
252g
Special
$3.45
$1.37 / 100g
was
$6.90
Add
Woolworths
Nature Valley Crunchy Granola Bars Variety
252g
Special
$3.45
$1.37 / 100g
was
$6.90
Add
Woolworths
Nature Valley Crunchy Canadian Maple Syrup Granola Bars
252g
Special
$3.45
$1.37 / 100g
was
$6.90
Add
Woolworths
Nature Valley Crunchy Granola Bars Roasted Almond
252g
Special
$3.45
$1.37 / 100g
was
$6.90
Cheapest
Add
Woolworths
Betty Crocker Creamy Deluxe Chocolate Frosting
400g
Special
$5.50
$1.38 / 100g
was
$6.50
Add
Woolworths
Betty Crocker Chocolate Fudge Frosting
400g
Special
$5.50
$1.38 / 100g
was
$6.50
Add
Woolworths
Bega Raspberry Marshmallow Peanut Spread
325g
Special
$4.50
$1.38 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Willow Farm Dip Spicy Capsicum
200g
$2.80
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Willow Farm Avocado Dip
200g
$2.80
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Jordans Granola Low Sugar Almond Hazelnut
500g
$7.00
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Jordans Low Sugar Granola Cashew & Raspberry
500g
$7.00
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Jordans Crunchy Oat Clusters Milk Chocolate
500g
$7.00
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Milo Malt Drinking Chocolate Powder Hot or Cold
1kg
$14.00
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Old El Paso Chunky Salsa Dip Mild Mild
312g
Special
$4.40
$1.41 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Old El Paso Chunky Salsa Dip Medium
312g
Special
$4.40
$1.41 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Old El Paso Chunky Salsa Dip Hot Hot
312g
Special
$4.40
$1.41 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
South Australian Gourmet Food Company High Fibre Chocolate Custard
120g
$1.70
$1.42 / 100g
Add
Woolworths
Obela Classic Hommus Dip
400g
$5.70
$1.43 / 100g
Add
Woolworths
Green's Deluxe Dark Choc Chunk Cookies Mix
400g
$5.70
$1.43 / 100g
Add
Woolworths
Green's White Chocolate & Raspberry Muffin Mix
400g
$5.70
$1.43 / 100g
Add
Woolworths
Green's Magic Cookie Mix Dinosaur
400g
$5.70
$1.43 / 100g
Add
Woolworths
Green's Deluxe Choc Chip Cookie Pie Mix
400g
$5.70
$1.43 / 100g
Add
Woolworths
Betty Crocker Chocolate Honeycomb Violet Crumble Brownie Mix
310g
Special
$4.50
$1.45 / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Kellogg's Pop Tarts Frosted Cookies & Crème Toaster Pastries
384g
Special
$5.60
$1.46 / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Well & Good Chocolate Mud Cake Mix
475g
$7.00
$1.47 / 100g
Add
Woolworths
Nutella Hazelnut Chocolate Spread Spread
1kg
$14.80
$1.48 / 100g
Add
Woolworths
Doritos Chunky Salsa Dip
200g
Special
$3.00
$1.50 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Doritos Cheese Supreme Dip
200g
Special
$3.00
$1.50 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Doritos Cool Ranch Dip
200g
Special
$3.00
$1.50 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Doritos Guacamole Dip
200g
Special
$3.00
$1.50 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Cookie Penotti Speculoos Biscuit Spread
400g
$6.00
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Mission Corn Chips Deli Round
500g
$7.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Mission White Strip Corn Chips
500g
$7.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Mother Earth Chewy Muesli Bars Choc Chip
180g
$2.70
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Green's Deluxe Red Velvet & White Choc Cookies Mix
380g
$5.70
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Green's Pudding Mix Caramelised Biscuit
260g
$3.90
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Kozhikoden's Banana Chips
200g
Special
$3.00
$1.50 / 100g
was
$4.50
Cheapest
Add
Biggest savings in this aisle
Dairy Milk Chocolate Bar 45g
$1.99
50% less than Woolworths
Masala Twists
$1.25
50% less than Woolworths
Nature Valley Crunchy Granola Bars Roasted Almond
$3.45
50% less than Coles
Classic Hommus Dip
$8.00
44% less than Woolworths