Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Snacks & Confectionery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
Snacks & Confectionery
3,221 products · 735 on special
Coles:
2,048
Woolworths:
690
Aldi:
483
Loading savings in this aisle…
On special
735
Store brand
307
Priced per
Litre
31
100 g
981
Each
161
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,048
Woolworths
690
Aldi
483
Show only
On special
735
Store brand
307
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Belvita Strawberry Yoghurt Sandwich Breakfast Biscuits
253g
Special
$2.70
$1.07 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Belvita Choc Hazelnut Sandwich Breakfast Biscuits
253g
Special
$2.70
$1.07 / 100g
Showing 97–144 of 981
Previous 48
Next 48
was
$4.50
Add
Aldi
Vita Grain 9 Grains & Seeds Wholegrain Crackers 250g
250g
$2.69
$1.08 / 100g
Add
Aldi
Thin Cut Chips Original 230g
230g
$2.49
$1.08 / 100g
Add
Aldi
Crinkle Cut Original Potato Chips 230g
230g
$2.49
$1.08 / 100g
Add
Aldi
Crinkle Cut Potato Chips Chicken 230g
230g
$2.49
$1.08 / 100g
Add
Aldi
Crinkle Cut Potato Chips Salt & Vinegar 230g
230g
$2.49
$1.08 / 100g
Add
Aldi
Cheese & Onion Crinkle Cut Chips 230g
230g
$2.49
$1.08 / 100g
Add
Aldi
Barbecue Crinkle Cut Potato Chips 230g
230g
$2.49
$1.08 / 100g
Add
Woolworths
Sam's Pantry Clusters Cocoa Cookie Crumble
700g
$7.60
$1.09 / 100g
Add
Aldi
Triple Choc Cookies 5 Pack 320g
320g
$3.49
$1.09 / 100g
Add
Woolworths
Green's Jumbl'd Cinnamon Scroll Cookies
520g
$5.70
$1.10 / 100g
Add
Aldi
Pitted Prunes 500g
500g
$5.49
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Betty Crocker Salted Caramel Cookie Mix Limited Edition
400g
Special
$4.50
$1.13 / 100g
was
$7.00
Add
Aldi
Tortilla Strips White Corn 230g
230g
$2.59
$1.13 / 100g
Add
Aldi
Muesli Bars 6 Pack 185g
185g
$2.09
$1.13 / 100g
Add
Aldi
Peanut Cookies 175g
175g
$1.99
$1.14 / 100g
Add
Aldi
Pfeffernusse Soft Gingerbread Cookies 200g
200g
$2.29
$1.15 / 100g
Add
Aldi
Hommus Dip 200g
200g
$2.29
$1.15 / 100g
Add
Aldi
Avocado Dip 200g
200g
$2.29
$1.15 / 100g
Add
Aldi
French Onion Dip 200g
200g
$2.29
$1.15 / 100g
Add
Aldi
Liquorice Chocolate Coated Bullets 200g
200g
$2.29
$1.15 / 100g
Add
Aldi
Chocolate Mud Cake 600g
600g
$6.89
$1.15 / 100g
Add
Aldi
Sesame Snaps 3 Pack 120g
120g
$1.39
$1.16 / 100g
Add
Woolworths
Good Day Butter Cookies
600g
Special
$7.00
$1.17 / 100g
was
$8.50
Add
Aldi
Muesli Bars Chewy Choc Chip 15 Pack 470g
470g
$5.49
$1.17 / 100g
Add
Woolworths
Gippsland Dairy Twist Yoghurt Toffee & Honeycomb
700g
$8.20
$1.17 / 100g
Add
Woolworths
Hershey's Syrup Chocolate Flavoured Topping
425g
$5.00
$1.18 / 100g
Add
Woolworths
Green's Jumbl'd Cookie Loaded Brownies
480g
$5.70
$1.19 / 100g
Add
Aldi
Corn Chips Nacho Cheese 200g
200g
$2.39
$1.20 / 100g
Add
Aldi
Corn Chips Toasted 200g
200g
$2.39
$1.20 / 100g
Add
Aldi
Corn Chips Cheese Extreme 200g
200g
$2.39
$1.20 / 100g
Add
Aldi
Salted Popcorn Multipack 10 Pack 200g
200g
$2.39
$1.20 / 100g
Add
Aldi
Variety Creams Assorted Biscuits 500g
500g
$5.99
$1.20 / 100g
Add
Aldi
Choc Teddy Tots Biscuits 10 Pack 250g
250g
$3.00
$1.20 / 100g
Add
Aldi
Choc Chip Teddy Tots Biscuits 10 Pack 250g
250g
$3.00
$1.20 / 100g
Add
Aldi
Hundreds & Thousands Teddy Tots Biscuits 10 Pack 250g
250g
$3.00
$1.20 / 100g
Add
Woolworths
Uno Penotti Hazelnut Spread
750g
$9.00
$1.20 / 100g
Add
Aldi
Cheese Rings 190g
190g
$2.29
$1.21 / 100g
Add
Woolworths
Aeroplane Ready To Eat Jelly Cup Snack Raspberry Flavour
120g
Special
$1.45
$1.21 / 100g
was
$1.65
Add
Woolworths
Aeroplane Ready To Eat Jelly Cup Snack Strawberry Flavour
120g
Special
$1.45
$1.21 / 100g
was
$1.65
Add
Woolworths
Aeroplane Ready To Eat Jelly Cup Snack Blackcurrant Flavour
120g
Special
$1.45
$1.21 / 100g
was
$1.65
Add
Woolworths
Aeroplane Ready To Eat Jelly Cup Snack Pineapple Flavour
120g
Special
$1.45
$1.21 / 100g
was
$1.65
Add
Woolworths
Green's Gluten Free Chocolate Cake Mix
470g
$5.70
$1.21 / 100g
Add
Woolworths
Betty Crocker Chocolate Cupcake Mix Mix
370g
Special
$4.50
$1.22 / 100g
was
$6.00
Add
Aldi
Tangfastics 300g
300g
$3.69
$1.23 / 100g
Add
Aldi
Starmix 300g
300g
$3.69
$1.23 / 100g
Add
Woolworths
Bega Simply Nuts Smooth Natural Peanut Butter
650g
$8.00
$1.23 / 100g
Cheapest
Add
Biggest savings in this aisle
Dairy Milk Chocolate Bar 45g
$1.99
50% less than Woolworths
Masala Twists
$1.25
50% less than Woolworths
Nature Valley Crunchy Granola Bars Roasted Almond
$3.45
50% less than Coles
Classic Hommus Dip
$8.00
44% less than Woolworths