Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy & Eggs | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
Dairy & Eggs
2,020 products · 324 on special
Coles:
1,055
Woolworths:
800
Aldi:
165
Loading savings in this aisle…
On special
324
Store brand
217
Priced per
Litre
21
100 g
81
Each
2
Filters · 2
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,055
Woolworths
800
Aldi
165
Show only
On special
324
Store brand
217
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Vanilla Flavour Custard
at Coles
600g
$1.90
31.7c / 100g
Only at one store
Add to cart
Greek Style Natural Yoghurt
at Coles
1kg
$4.50
45c / 100g
Only at one store
Add to cart
Showing 1–48 of 81
Next 33
Light Greek Style Yoghurt
at Coles
1kg
$4.50
45c / 100g
Only at one store
Add to cart
Sweetened Condensed Milk
at Coles
397g
$2.00
50.4c / 100g
Only at one store
Add to cart
Special
Vanilla Custard 6+ Months
at Coles
120g
$0.70
58.3c / 100g
Only at one store
Add to cart
Pot Set Natural Greek Style Yoghurt
at Coles
1kg
$6.70
67c / 100g
Only at one store
Add to cart
Pot Set Natural Greek Style Yoghurt
at Coles
1kg
$6.90
69c / 100g
Only at one store
Add to cart
Cage Free Eggs 12 Pack
at Coles
800g
$6.60
82.5c / 100g
Only at one store
Add to cart
Barn Laid Cage Free Eggs 12 Pack
at Coles
700g
$5.90
84.3c / 100g
Only at one store
Add to cart
Greek Style Yoghurt 6 Pack
at Coles
750g
$6.50
86.7c / 100g
52% less per 100g at Woolworths
Add to cart
Cage Free Eggs 18 Pack
at Coles
900g
$8.00
88.9c / 100g
Only at one store
Add to cart
Jumbo Free Range Eggs 12 Pack
at Coles
800g
$7.45
93.1c / 100g
Only at one store
Add to cart
Special
Strawberry Custard Pouch
at Coles
90g
$0.85
$1.20
94.4c / 100g
Only at one store
Add to cart
Special
Vanilla Custard Pouch
at Coles
90g
$0.85
$1.20
94.4c / 100g
Only at one store
Add to cart
Free Range Eggs 12 Pack
at Coles
700g
$6.70
95.7c / 100g
Only at one store
Add to cart
Milk Bottles
at Coles
200g
$2.00
$1.00 / 100g
Only at one store
Add to cart
Sour Cream
at Coles
300g
$3.10
$1.03 / 100g
Only at one store
Add to cart
Light Sour Cream
at Coles
300g
$3.10
$1.03 / 100g
Only at one store
Add to cart
Dairy Cheese Tasty
at Coles
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
Only at one store
Add to cart
Australian Colby Cheese
at Coles
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
Only at one store
Add to cart
Dairy Tasty Light Cheese Block
at Coles
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
Only at one store
Add to cart
Free Range Eggs 12 Pack
at Coles
600g
$6.40
$1.07 / 100g
Only at one store
Add to cart
Spreadable Light Cream Cheese Tub
at Coles
250g
$2.80
$1.12 / 100g
Only at one store
Add to cart
Sour Cream
at Coles
500g
$5.70
$1.14 / 100g
Only at one store
Add to cart
Light Sour Cream
at Coles
500g
$5.70
$1.14 / 100g
Only at one store
Add to cart
Squeezie Yoghurt Pouch Strawberry
at Coles
70g
$0.80
$1.14 / 100g
Only at one store
Add to cart
Squeezie Vanilla Yoghurt Pouch
at Coles
70g
$0.80
$1.14 / 100g
Only at one store
Add to cart
Squeezie Banana Yoghurt Pouch
at Coles
70g
$0.80
$1.14 / 100g
Only at one store
Add to cart
Squeezie Blueberry Yoghurt Pouch
at Coles
70g
$0.80
$1.14 / 100g
Only at one store
Add to cart
Spreadable Dairy Blend
at Coles
750g
$8.90
$1.19 / 100g
Only at one store
Add to cart
Low Fat Creamed Cottage Cheese
at Coles
500g
$6.00
$1.20 / 100g
Only at one store
Add to cart
Cheese Tubes
at Coles
170g
$2.25
$1.32 / 100g
Only at one store
Add to cart
Regular Cream Cheese Block
at Coles
250g
$3.35
$1.34 / 100g
Only at one store
Add to cart
Cheese Block Tasty
at Coles
500g
$6.80
$1.36 / 100g
Only at one store
Add to cart
All Butter Croissants 3 Pack
at Coles
189g
$2.60
$1.38 / 100g
Only at one store
Add to cart
Free Range Eggs 6 Pack
at Coles
300g
$4.40
$1.47 / 100g
Only at one store
Add to cart
All Butter Croissants 12 Pack
at Coles
900g
$13.60
$1.51 / 100g
Only at one store
Add to cart
Spinach Feta & Ricotta Roll
at Coles
450g
$6.90
$1.53 / 100g
Only at one store
Add to cart
All Butter Croissants 4 Pack
at Coles
168g
$2.60
$1.55 / 100g
Only at one store
Add to cart
Cheese Shredded Tasty
at Coles
700g
$11.00
$1.57 / 100g
Only at one store
Add to cart
Mozzarella Shredded Cheese
at Coles
700g
$11.00
$1.57 / 100g
Only at one store
Add to cart
Cheese Shredded Tasty Light
at Coles
700g
$11.00
$1.57 / 100g
Only at one store
Add to cart
Cheese Slices Tasty 24 Pack
at Coles
500g
$8.00
$1.60 / 100g
Only at one store
Add to cart
Tasty Light Cheese Slices 24 Pack
at Coles
500g
$8.00
$1.60 / 100g
Only at one store
Add to cart
Salted Butter
at Coles
500g
$8.50
$1.70 / 100g
$1.51 less at Aldi
Add to cart
Mozzarella Pear
at Coles
500g
$8.50
$1.70 / 100g
Only at one store
Add to cart
Mini Cream Wafers Multipack
at Coles
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Only at one store
Add to cart
Chicken Burgers Zucchini & Cheddar Cheese
at Coles
450g
$8.50
$1.89 / 100g
Only at one store
Add to cart
Biggest savings in this aisle
Traditional Fetta Twin Pack
$6.50
57% less than Woolworths
Organic Yoghurt Vanilla Bean
$7.90
50% less than Woolworths
Passionfruit Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths
Blueberry Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths