Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy & Eggs | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
Dairy & Eggs
2,020 products · 324 on special
Coles:
1,055
Woolworths:
800
Aldi:
165
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
324
Store brand
217
Priced per
Litre
63
100 g
248
Each
13
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,055
Woolworths
800
Aldi
165
Show only
On special
324
Store brand
217
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Dairy Farmers Thick & Creamy Mango & Passionfruit Yoghurt
110g
Special
$4.20
$3.82 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Air Wick Freshmatic Refill Sweet Vanilla Shea Butter
157g
Special
$6.00
$3.82 / 100g
Showing 193–240 of 248
Previous 48
Next 8
was
$12.00
Add
Woolworths
Bega Stringers Cheese Cheese
160g
Special
$6.30
$3.94 / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Bega Cheese Snack Stringers Cheddar Cheese
160g
Special
$6.30
$3.94 / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Bega Lactose Free Cheese Stringers
160g
Special
$6.30
$3.94 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Triple Cream Brie
180g
Special
$7.15
$3.97 / 100g
was
$9.10
Add
Coles
Cream Pump
500g
Special
$20.40
$4.08 / 100g
was
$25.50
Add
Coles
Duos White & Milk Choc Snack Bag
120g
Special
$4.90
$4.08 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Duos Strawberry & Milk Choc Snack Bag
120g
Special
$4.90
$4.08 / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Gillette Pure Shaving Cream For Men
170g
Special
$7.00
$4.12 / 100g
was
$10.00
Add
Coles
Spreadable Feta
180g
Special
$7.50
$4.17 / 100g
was
$10.70
Add
Coles
Double Cream Brie
200g
Special
$8.40
$4.20 / 100g
was
$10.80
Add
Coles
Camembert
200g
Special
$8.40
$4.20 / 100g
was
$10.80
Add
Coles
Greek Feta Cheese
150g
Special
$6.50
$4.33 / 100g
was
$7.50
Cheapest
Add
Woolworths
Dodoni Greek Feta Cheese
150g
Special
$6.50
$4.33 / 100g
was
$7.50
Cheapest
Add
Coles
Champagne Brie
200g
Special
$8.80
$4.40 / 100g
was
$11.00
Add
Woolworths
Chris' Heritage Dips Vintage Cheddar & Caramelised Onion Cheese
170g
Special
$7.50
$4.41 / 100g
was
$10.00
Add
Woolworths
Chris' Heritage Dips Blue Cheese Fig & Pistachio
170g
Special
$7.50
$4.41 / 100g
was
$10.00
Add
Coles
On The Go Cheese & Balsamic Beetroot Lunch Pack
110g
Special
$4.90
$4.45 / 100g
was
$5.90
Add
Coles
Cheese On The Go Lunch Caramelised Onion
110g
Special
$4.90
$4.45 / 100g
was
$5.90
Add
Coles
Whipped Goats Cheese
100g
Special
$4.50
$4.50 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Truffle Brie
200g
Special
$9.20
$4.60 / 100g
was
$11.50
Add
Coles
Ash Brie
200g
Special
$9.20
$4.60 / 100g
was
$11.50
Add
Coles
Smoked Brie
200g
Special
$9.20
$4.60 / 100g
was
$11.50
Add
Coles
Spanish Goats Cheese
150g
Special
$7.00
$4.67 / 100g
was
$8.50
Add
Coles
Triple Creamy Brie
180g
Special
$8.50
$4.72 / 100g
was
$11.00
Add
Coles
Classic Camembert
180g
Special
$8.50
$4.72 / 100g
was
$11.00
Cheapest
Add
Coles
Tasmanian Vintage Cheddar Wineglass Bay
140g
Special
$6.75
$4.82 / 100g
was
$7.75
Add
Coles
Three Peaks Tassie Trio Cheese
140g
Special
$6.75
$4.82 / 100g
was
$7.75
Add
Coles
Smart Sweets Strawberry & Cream Bears
35g
Special
$1.80
$5.14 / 100g
was
$2.00
Add
Coles
Signature Smoked Cheddar
150g
Special
$7.80
$5.20 / 100g
was
$9.75
Add
Coles
Signature Vintage Eddington Cheddar
150g
Special
$7.80
$5.20 / 100g
was
$9.75
Add
Coles
Chevre Plain
150g
Special
$7.90
$5.27 / 100g
was
$9.40
Add
Coles
Chevre Dill
150g
Special
$7.90
$5.27 / 100g
was
$9.40
Add
Coles
Chevre Ash
150g
Special
$7.90
$5.27 / 100g
was
$9.40
Add
Coles
Truffle Triple Cream Brie
200g
Special
$10.80
$5.40 / 100g
was
$12.00
Cheapest
Add
Woolworths
King Island Dairy Phoques Cove Camembert Cheese
200g
Special
$10.90
$5.45 / 100g
was
$14.90
Add
Woolworths
Somerdale Truffelino Cheddar
150g
Special
$8.50
$5.67 / 100g
was
$9.50
Add
Coles
Cream
250g
Special
$14.80
$5.92 / 100g
was
$18.50
Add
Coles
Fruit Nut Milk Block
90g
Special
$5.50
$6.11 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Dairy Three Rivers Triple Cream Brie
175g
Special
$10.90
$6.23 / 100g
was
$14.90
Add
Woolworths
King Island Dairy Three Rivers Bay Triple Cream Brie Cheese
175g
Special
$10.90
$6.23 / 100g
was
$14.90
Add
Woolworths
Aeroplane Lite Custard
35g
Special
$2.35
$6.71 / 100g
was
$2.90
Add
Coles
Low Odour Pain Relief Cream
100g
Special
$7.20
$7.20 / 100g
was
$9.50
Add
Woolworths
Vacherousse D'Argental Double Cream Cheese
1kg
Special
$75.00
$7.50 / 100g
was
$85.00
Add
Coles
Extra Strengh Cream
100g
Special
$8.00
$8.00 / 100g
was
$10.00
Add
Coles
Melbourne Beach Curl Cream
140g
Special
$11.90
$8.50 / 100g
was
$17.00
Add
Coles
Cream
100g
Special
$9.20
$9.20 / 100g
was
$11.50
Add
Biggest savings in this aisle
Traditional Fetta Twin Pack
$6.50
57% less than Woolworths
Organic Yoghurt Vanilla Bean
$7.90
50% less than Woolworths
Passionfruit Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths
Blueberry Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths