Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Household & Personal Care | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
Household & Personal Care
5,658 products · 1,515 on special
Coles:
2,937
Woolworths:
2,576
Aldi:
145
Loading savings in this aisle…
On special
1,515
Store brand
81
Priced per
Litre
3,169
100 g
840
Each
1,504
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,937
Woolworths
2,576
Aldi
145
Show only
On special
1,515
Store brand
81
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Laundry Liquid Detergent Tropical 80 Washes
4L
$16.50
$4.13 / L
Add
Coles
Frangipani Laundry Liquid
4L
$16.50
$4.13 / L
Add
Woolworths
Showing 97–144 of 3,169
Previous 48
Next 48
Surf Laundry Liquid Detergent Tropical
4L
$16.50
$4.13 / L
Add
Woolworths
Fab Liquid Laundry Detergent Fresh Frangipani
4L
$16.50
$4.13 / L
Add
Coles
Fabric Softener Concentrate Warm Vanilla & Creamy Coconut
1.9L
Special
$8.00
$4.21 / L
was
$16.00
Add
Coles
Concentrate Dishwashing Liquid Lemon
450ml
$1.90
$4.22 / L
Add
Coles
Concentrate Dishwashing Liquid Limited Edition Lychee & Lime Blossom
450ml
$1.90
$4.22 / L
Add
Woolworths
Shine Ultra Dishwashing Liquid Pear & Peony
450ml
$1.90
$4.22 / L
Add
Woolworths
Shine Ultra Dishwashing Liquid Lemon
450ml
$1.90
$4.22 / L
Add
Coles
Sunshine Fresh Fabric Conditioner
2L
$8.50
$4.25 / L
Add
Woolworths
Clean Ultimate Laundry Liquid Odour Neutraliser
2L
Special
$8.50
$4.25 / L
was
$10.50
Add
Woolworths
Clean Ultimate Laundry Liquid Tough Stains
2L
Special
$8.50
$4.25 / L
was
$10.50
Add
Coles
Multipurpose Spray Berry Bliss
750ml
$3.25
$4.33 / L
Add
Coles
Multipurpose Spray Citrus Spice
750ml
$3.25
$4.33 / L
Add
Coles
Laundry Liquid Advanced Clean
5.4L
$23.50
$4.35 / L
Add
Coles
Eucalyptus Disinfectant Liquid
5L
$22.00
$4.40 / L
Add
Coles
Milk & Honey Body Wash
1L
$4.40
$4.40 / L
Add
Coles
Fruits Apple Fresh Shampoo
500ml
$2.20
$4.40 / L
Add
Coles
Fruits Apple Fresh Conditioner
500ml
$2.20
$4.40 / L
Add
Coles
Fruits Wild Berry Shampoo
500ml
$2.20
$4.40 / L
Add
Coles
Fruits Wild Berry Conditioner
500ml
$2.20
$4.40 / L
Add
Woolworths
The Balnea Body Company Milk & Honey Body Wash
1L
$4.40
$4.40 / L
Add
Woolworths
Natures Organics Fruits Conditioner Shine Wild Berry
500ml
$2.20
$4.40 / L
Add
Woolworths
Natures Organics Fruits Shampoo Shine Wild Berry
500ml
$2.20
$4.40 / L
Add
Woolworths
Natures Organics Fruits Shampoo Balance Apple Fresh
500ml
$2.20
$4.40 / L
Add
Woolworths
Natures Organics Fruits Conditioner Balance Apple Fresh
500ml
$2.20
$4.40 / L
Add
Woolworths
The Balnea Body Company Oxygen Burst Body Wash
1L
$4.40
$4.40 / L
Add
Woolworths
The Balnea Body Company Body Wash Mango & Peach
1L
$4.40
$4.40 / L
Add
Woolworths
The Balnea Body Company Coconut Body Wash
1L
$4.40
$4.40 / L
Add
Woolworths
The Balnea Body Company Multi Action 3 in 1 Hair Body & Face Wash
1L
$4.40
$4.40 / L
Add
Coles
Frangipani Front & Top Loader Laundry Liquid
2L
$9.00
$4.50 / L
Add
Coles
Concentrate Laundry Liquid
4L
$18.00
$4.50 / L
Add
Coles
Laundry Sanitiser
1L
$4.50
$4.50 / L
Add
Coles
Laundry Liquid Detergent Tropical 40 Washes
2L
$9.00
$4.50 / L
Add
Coles
Laundry Liquid Detergent Coastal Luxury 40 Washes
2L
$9.00
$4.50 / L
Add
Coles
4 In 1 Laundry Liquid Fresh Scent
2L
$9.00
$4.50 / L
Add
Woolworths
Surf Laundry Liquid Detergent Tropical
2L
$9.00
$4.50 / L
Add
Woolworths
Fab Laundry Liquid Fresh Frangipani
2L
$9.00
$4.50 / L
Add
Woolworths
Surf Laundry Liquid Detergent Coastal Luxury
2L
$9.00
$4.50 / L
Add
Woolworths
Fab Laundry Liquid Fresh Blossoms
2L
$9.00
$4.50 / L
Add
Woolworths
Earth Choice Antibacterial All Purpose Refill Eucalyptus
1L
Special
$4.50
$4.50 / L
was
$6.50
Add
Woolworths
Wash Wild Floor Cleaner
1L
Special
$4.50
$4.50 / L
was
$9.00
Add
Woolworths
White King Toilet Gel with added Stain Remover Eucalyptus
700ml
Special
$3.20
$4.57 / L
was
$6.50
Add
Woolworths
White King Toilet Gel with added Stain Remover Lemon
700ml
Special
$3.20
$4.57 / L
was
$6.50
Add
Woolworths
White King Toilet Gel With Added Stain Remover Lavender
700ml
Special
$3.20
$4.57 / L
was
$6.50
Add
Coles
Ion4 Mountain Blast Sports Drink Sipper Cap
600ml
Special
$2.75
$4.58 / L
was
$4.60
Cheapest
Add
Coles
Berry Ice Zero Sports Drink Sipper Cap
600ml
Special
$2.75
$4.58 / L
was
$4.60
Cheapest
Add
Coles
Ion4 Gold Rush Sports Drink Sipper Cap
600ml
Special
$2.75
$4.58 / L
was
$4.60
Cheapest
Add
Biggest savings in this aisle
Toni & Guy Strength Plex Bond Repair Shampoo
$15.00
67% less than Coles
Head & Shoulders Clean & Balanced Shampoo
$13.00
59% less than Coles
TRESemme Shampoo Moisture Rich
$10.00
59% less than Coles
Head & Shoulders Dry Scalp Care Conditioner
$13.00
56% less than Coles