Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meat & Seafood | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
Meat & Seafood
2,053 products · 317 on special
Coles:
1,039
Woolworths:
727
Aldi:
287
Loading savings in this aisle…
On special
317
Store brand
571
Priced per
Litre
0
100 g
249
Each
0
Filters · 2
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,039
Woolworths
727
Aldi
287
Show only
On special
317
Store brand
571
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Chicken With Vegetables 6+ Months
120g
Special
$0.30
25c / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Drumsticks
2kg
$8.00
40c / 100g
Add
Showing 1–48 of 249
Next 48
Coles
RSPCA Approved Extra Large Whole Chicken
2.4kg
$10.80
45c / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Wings Value Bag
2kg
$9.00
45c / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Medium Whole Chicken
1.65kg
$7.43
45c / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Drumsticks Large Pack
1.6kg
$7.68
48c / 100g
Add
Coles
RSPCA Chicken Wing Tips
800g
$4.00
50c / 100g
Add
Coles
Free Range RSPCA Approved Chicken Drumsticks
1.4kg
$7.70
55c / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Necks
1kg
$6.50
65c / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Free Range Chicken Whole
1.6kg
$10.40
65c / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Portions With BBQ Rub
1.7kg
$11.05
65c / 100g
Add
Coles
No Added Hormone Beef Marrow Bones
1.25kg
$8.75
70c / 100g
Add
Coles
Lamb Meat Bones
1.1kg
$7.70
70c / 100g
Add
Coles
Lamb Fry
900g
$6.30
70c / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Portions Raw
1.5kg
$11.25
75c / 100g
Add
Coles
No Added Hormone Beef Bones
1kg
$7.50
75c / 100g
Add
Coles
Whole Pork Leg Roast Boneless
4.52kg
$33.90
75c / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Livers
500g
$4.00
80c / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Giblets
500g
$4.00
80c / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Fillet Value Pack
2kg
$17.00
85c / 100g
Cheapest
Add
Coles
RSPCA Approved Free Range Chicken Wing Nibbles
600g
$5.10
85c / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken V Wings
1.1kg
$9.90
90c / 100g
Add
Coles
Tuna Mexican Style
95g
Special
$0.90
94.7c / 100g
was
$0.99
Add
Coles
Tuna Mild Indian Curry
95g
Special
$0.90
94.7c / 100g
was
$0.99
Add
Coles
Boneless Pork Leg Roast
2.5kg
Special
$23.75
95c / 100g
was
$26.25
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Wing Nibbles
1.1kg
$10.45
95c / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Maryland Supreme
800g
$7.60
95c / 100g
Add
Coles
Skin On Southern Blue Whiting Fillets
1kg
Special
$9.90
99c / 100g
was
$11.00
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Whole Boneless Herb & Garlic
1kg
Special
$10.00
$1.00 / 100g
was
$11.50
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Whole Boneless With Greek Inspired Marinade
1kg
Special
$10.00
$1.00 / 100g
was
$11.50
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Thigh Cutlets
1.1kg
$11.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Boneless Pork Shoulder Roast
2.6kg
$26.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Lovely Legs
700g
$7.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Spare Rib Smokey BBQ
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Beechwood Smoked Picnic Ham
2.7kg
$27.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Whole Boneless Chicken With Asian BBQ Rub
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
$11.50
Add
Coles
Tuna Chunks In Springwater
425g
$4.60
$1.08 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Fillets Large Pack
1.4kg
$15.40
$1.10 / 100g
Add
Coles
Pork 3 Star Regular Mince
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Free Range Chicken Maryland
800g
$8.80
$1.10 / 100g
Add
Coles
Entertaining Meatball Kebabs With Capsicum
360g
Special
$4.00
$1.11 / 100g
was
$9.00
Add
Coles
Convenience Meals Thai Green Curry Chicken
375g
$4.20
$1.12 / 100g
Add
Coles
Beechwood Smoked Leg Ham Portion
2.5kg
Special
$28.75
$1.15 / 100g
was
$31.25
Add
Coles
Tuna Chunks in Springwater
95g
$1.10
$1.16 / 100g
Add
Coles
Tuna Tomato & Basil
95g
$1.10
$1.16 / 100g
Add
Coles
Spicy Chilli Tuna
95g
$1.10
$1.16 / 100g
Add
Coles
Tuna Zesty Vinaigrette
95g
$1.10
$1.16 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Mixed Portions Southern Fried
1.2kg
Special
$14.00
$1.17 / 100g
was
$16.00
Add
Biggest savings in this aisle
Free Range Chicken Breast Bulk Pack per kg
$15.80
34% less than Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Diced per kg
$10.23
29% less than Coles
Wild Alaskan Pink Salmon
$10.60
28% less than Woolworths
Free Range Chicken Thigh Fillet Bulk Pack per kg
$17.66
26% less than Coles