Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meat & Seafood | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
Meat & Seafood
2,053 products · 317 on special
Coles:
1,039
Woolworths:
727
Aldi:
287
Loading savings in this aisle…
On special
317
Store brand
571
Priced per
Litre
2
100 g
959
Each
53
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,039
Woolworths
727
Aldi
287
Show only
On special
317
Store brand
571
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Aldi
Shredded Chicken Breast 500g
500g
$6.99
$1.40 / 100g
Add
Aldi
Middle Bacon Rindless 500g
500g
$6.99
$1.40 / 100g
Add
Showing 241–288 of 959
Previous 48
Next 48
Aldi
Short Cut Bacon 500g
500g
$6.99
$1.40 / 100g
Add
Aldi
Herb & Lemon Butterflied Pork per kg
900g
$12.59
$1.40 / 100g
Add
Aldi
Pork Loin Chops per kg
430g
$6.02
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Lamb Shanks
1kg
$14.00
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Chicken Schnitzels Garlic & Herb
600g
$8.50
$1.42 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 4 Pack Chicken Schnitzel
600g
$8.50
$1.42 / 100g
Add
Aldi
Beef Stroganoff Recipe Base175g
175g
$2.49
$1.42 / 100g
Add
Aldi
Curried Sausages Recipe Base175g
175g
$2.49
$1.42 / 100g
Add
Aldi
Tuscan Meatballs Recipe Base 175g
175g
$2.49
$1.42 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Woolworths Recipe Base Korean Bulgogi Beef
175g
$2.50
$1.43 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Recipe Base Coconut Butter Chicken
175g
$2.50
$1.43 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Breast Fillets
650g
$9.40
$1.45 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Thigh Fillets Skinless
1.8kg
$26.10
$1.45 / 100g
Add
Aldi
BBQ RSPCA Approved Chicken Kebabs 800g
800g
$11.79
$1.47 / 100g
Add
Aldi
Honey Soy RSPCA Approved Chicken Kebabs 800g
800g
$11.79
$1.47 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Crumbed Chicken Burgers
440g
$6.50
$1.48 / 100g
Add
Woolworths
John West Tuna Chunks In Springwater
425g
$6.30
$1.48 / 100g
Add
Woolworths
John West Chunky Tuna In Brine
425g
$6.30
$1.48 / 100g
Add
Woolworths
Street Kitchen Jollof Chicken Meal Kit
283g
Special
$4.20
$1.48 / 100g
was
$6.00
Add
Aldi
Gourmet Sriracha Hommus 200g
200g
$2.99
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Gourmet Caramelised Onion & Oregano Hommus 200g
200g
$2.99
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Roasted Garlic Gourmet Hommus 200g
200g
$2.99
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Pine Nut Topped Hommus 200g
200g
$2.99
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Plain Kransky 300g
300g
$4.49
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Cheese Kransky 300g
300g
$4.49
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Knackwurst 300g
300g
$4.49
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Pork, Pepper and Oregano Gourmet Sausages 500g
500g
$7.49
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Chicken, Fetta & Parsley Sausages 500g
500g
$7.49
$1.50 / 100g
Add
Aldi
RSPCA Approved Chicken Tenderloin per kg
550g
$8.24
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Beef Mince
1kg
$15.00
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Lean Pork Mince
500g
$7.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Shortcut Bacon
500g
$7.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 6 Pack Stacker Beef Burgers Patties
500g
$7.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 4 Pack Classic Beef Burgers Patties
500g
$7.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
K-Roo Kangaroo Mince
1kg
$15.00
$1.50 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Woolworths Southern Fried Chicken Wing Nibbles
600g
$9.00
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Tandaco Stuffing Mix Seasoned Turkey & Chicken
200g
$3.00
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Kan Tong Satay Chicken Meal Base Pouch
180g
Special
$2.70
$1.50 / 100g
was
$3.00
Add
Woolworths
Podravka Beef Goulash
300g
Special
$4.50
$1.50 / 100g
was
$5.50
Cheapest
Add
Aldi
Shredded Chicken Breast Smoke Flavoured 85g
85g
$1.29
$1.52 / 100g
Add
Woolworths
Street Kitchen Pomegranate Chicken Meal Kit
275g
Special
$4.20
$1.53 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Sirena Tuna In Springwater
425g
Special
$6.50
$1.53 / 100g
was
$7.50
Cheapest
Add
Woolworths
Woolworths Beef Mince
500g
$7.70
$1.54 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Stirfry
500g
$7.70
$1.54 / 100g
Add
Woolworths
Kan Tong Teriyaki Chicken Meal Base Pouch
175g
Special
$2.70
$1.54 / 100g
was
$3.00
Add
Aldi
Free Range Chicken Thigh Fillet Bulk Pack per kg
1.14kg
$17.66
$1.55 / 100g
Cheapest
Add
Biggest savings in this aisle
Free Range Chicken Breast Bulk Pack per kg
$15.80
34% less than Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Diced per kg
$10.23
29% less than Coles
Wild Alaskan Pink Salmon
$10.60
28% less than Woolworths
Free Range Chicken Thigh Fillet Bulk Pack per kg
$17.66
26% less than Coles